PDA

View Full Version : Kak da razbera dali vsi4o e fal6ivo?



^^puh4e^^
04-15-2007, 12:42
Mn se 4udeh kude da q pusna taq tema....i nakraq izbrah tuk....Problemut e sledniqt :arrow: Predi okolo 4 meseca na edin kupon se zabih s edbno mom4e, no dori tel ne si razmenihme....No eto 4e toi iznenadva6to mi nameril skype, 4uhme se, vidqhme se.....Neka samo otbeleja 4e toi e na 20 , a az po4toi na 17 i sum devstnena ( ne 4e tva mn me pritesnqta).Toi e mn sladuk, nejen i t.n, purvata ni sre6ta be6e super, no toi mi kaja 4e ne iskal obvurzvane, prosto iskal da darqva nqkoi s nejnost i da polu4ava takava.....Dotuk dobre. Posle mi kaja az da ne se pritesnqvam da trugna s nqkoi drug...tva su6to ne me oada4i mn ( prosto qvno ne e ubeden v namereniqta si )....Sled tova mi kaza 4e moje sledva6tiq put kato se vidim da otidem v tqh :shock: E to mn qsno za kvo si misli.....I nakraq az go popitah "ne ti li e samo za sexa?" i toi ne mi dade adekvaten otgovor.....Naistina mn me kefi i imam 4uvstvoto 4e 6te si pasnem i 4e ste izleze ne6to, no az mislq 4e iska da me izpolzva samo za sexa....Naisrtina se 4udq kakvo da pravq (toest da mu kaja ( ne iskam da mu teglq mainata, no i ne iskam i da me izpolzva i dokato se usetq ve4e da e kusno :?

ABSOLUTme
04-15-2007, 12:48
..Naistina mn me kefi i imam 4uvstvoto 4e 6te si pasnem i 4e ste izleze ne6to, no az mislq 4e iska da me izpolzva samo za sexa..
правилно мислиш. :-D

Sexapilna_kukla
04-15-2007, 12:48
От това, което си написала разбрах, че той иска единствено секс... Изглежда ти искаш нещо повече, но той не. Гледай да не е накрая да страдаш... Но ако толкова искаш направи го с него, обаче според мен това не е подходящия човек, но ти решаваш.

Just_say_no
04-15-2007, 12:59
..Naistina mn me kefi i imam 4uvstvoto 4e 6te si pasnem i 4e ste izleze ne6to, no az mislq 4e iska da me izpolzva samo za sexa..
правилно мислиш. :-D
mhm [-X nedei da bqga6 sled nego .qsno e 4e toi te ima za igra4ka a pak ti ima6 po seriozni 4uvstva. taka samo 6te te narani.

katttto3
04-15-2007, 13:01
ako ne be6e devstvena,moje6e i na teb da ti e samo za sexa i da ne se treoji6 mn,no pri momi4etata e mn vajno parviq pat i te savetvam da go otreje6

^^puh4e^^
04-15-2007, 13:11
ako ne be6e devstvena,moje6e i na teb da ti e samo za sexa To4no tva mi e nai- dadnoto....Pravelo mi se e sex dosega ,no sum si kazvala "tva ne e epodhodq6tiq".....No ot dr strana edna seriozna vruzka za men e nad 2, 3 meseca.....i se zamislqm 4e na tozi etap "serioznite mi vruzki" sa bili bezsmisleni....A dokato 4akam "podhodq6tiq" za 1 viq put 6te izpusna mn....

juSTkiddy
04-15-2007, 13:16
ako ne be6e devstvena,moje6e i na teb da ti e samo za sexa i da ne se treoji6 mn,no pri momi4etata e mn vajno parviq pat i te savetvam da go otreje6
и аз така мисля..Просто колкото и да го харесваш и да мислиш че си пасвате първия ти път трябва да е с някой който обичаш и който те обича а не с някой който някой ден като срещнеш по улицата ще подминеш :wink:

ABSOLUTme
04-15-2007, 13:24
ako ne be6e devstvena,moje6e i na teb da ti e samo za sexa i da ne se treoji6 mn,no pri momi4etata e mn vajno parviq pat i te savetvam da go otreje6
и аз така мисля..Просто колкото и да го харесваш и да мислиш че си пасвате първия ти път трябва да е с някой който обичаш и който те обича а не с някой който някой ден като срещнеш по улицата ще подминеш :wink:

бе мен ако питате,то по възможност всеки път трябва да е с някои,когото обичаш..не само първия.. :-D

happy_cute
04-15-2007, 13:27
Ти имаш сериозни намерения,а той не е готов за връзка.....Запомни едно:по принцип дълготрайните връзки не започват на купон със забивка....трябва да опознаеш първо човека до себе си преди даже да се целунето.За секс да не говорим!

NightSky
04-15-2007, 14:03
Според мен иска да те използва просто за секс, така че по-добре да го разкараш.

BAYO
04-15-2007, 15:14
Ми според мене моеш да си ходиш с него, да развивате няк'ви ваши си там взаимоотношения, пък ако той е мн. настоятелен за секс, просто му кажи, че не си готова и така. Ако той може да чака, значи може да се получи нещо, ако не може - не е нужно да бъдеш с него. Има много други, които ще те даряват с любов и нежност.

jyji
04-15-2007, 16:09
ne ste mn edin za dryg 6toto ti ne si stignala do tam 4e ve4e da ima6 takiva otno6eniq s mom4etata.V smisul da se vijdate samo kogato imate nyjda ot...puk i kakvo tolkova to ti e kazalo mom4eto 4e ne iska seriozno vruzki a samo nqkoi na koito da si "darqva ljubovta".Ako shva6ta6 za kakvo stava dyma :-D

FiRe_LaDy
04-15-2007, 16:10
Ami spored men iska da e s teb samo zaradi sexa.Pyk i sama kazvash kyv otgovor ti e dal na vyprosa ... tkaa,che mislq,che sma si otgovori,che e samo za sexa.

_[LiFe-StiLe]_F
04-15-2007, 16:50
той и сам много ясно си ти е казал, че го привличаш, но държи единствено на секса - харесваш ми, но няма проблем да си намериш друг ;) това значи точно това - физическа близост... тоест секс и сме до тук!

`Death`Whore`
04-15-2007, 16:55
Само аз ли мога да мисля адекватно в този форум? Как ще я използва само за секс, след като е бил честен с нея, че не иска връзка?

^^puh4e^^
04-15-2007, 17:09
Само аз ли мога да мисля адекватно в този форум? Как ще я използва само за секс, след като е бил честен с нея, че не иска връзка?Naistina imenno tva me oizada4i....Toest ako e tolkov zagorql moje6e da razigrae nqkakav teatyr....

04-15-2007, 17:11
10 za otgovorite =; Az vsa6nost izob6to ne go oznavam i naistina be6e malko priburzano da si vadq izvodi samo ot edna sre6ta :roll:

koalka
04-15-2007, 18:24
Само за секса си е човека. :wink: Ти реши сама дали искаш такова обвързване.

BAYO
04-15-2007, 19:36
`Death`Whore`, кво като не му е до връзка бе. За кво да не си удря мацето, когато му 'домъчнее' за нея. Мислиш адекватно, ма кога ме няма.


koalka: Само за секса си е човека. Wink

Е така мисля и аз.

jyji
04-17-2007, 07:50
Само аз ли мога да мисля адекватно в този форум? Как ще я използва само за секс, след като е бил честен с нея, че не иска връзка? :D
:D :D :D e na tva my vikam az protivore4ie.Hem ne q izpolzva samo za sexa hem i e kazal 4e ne iska vruzka.E kato ne iska vruzka kakvo iska...magdanoz?

bqsna_teenagerka
04-17-2007, 08:48
виж ако искаш да правиш секс с него и после..можеш да го забравиш направи го.но ако си си го харесала и после ще ти е кофти 4е те е използвал за самия секс не го прави кажи му 4е търсиш сериозна връзка.