PDA

View Full Version : nai vajnoto za men-van6niq vid i parite



04-15-2007, 13:53
zdr predi nqkolko dni ne mi se sede6e u nas a nikoi ot moite fr ne iska6e da izliza togava re6ih da izlqza i da se razhodq samo iz prirodata:)varvqh iz edna gora i togava zapo4nah da mislq za vsi4kite mom4eta s koito sam bila.nito edin it tqh ne be6e grozen ili beden.no za6to?vsqko momi4e li e taka?darji priqtelq i da e krasiv i vsi4ki macki da sa ludi po nego i sa6to taka da pritejava mn pari za da moje da hodi oble4en s markovi dre6ki i obuvki i da i pravi skapi podaraci?molq vi pi6ete za6toto se 4uvstvam mn obarkana....

Nadelina
04-15-2007, 13:59
Myja s koito se razdelih naskoro.. i koito oshte obicham ujasno.. Ne razpolagashe s mnogo pari.. Ponqkoga imashe v djoba si po 20 lv.. Drug pyt imashe po 2 lv.. Imashe kola.. Kakva li? Moskvich.. Hodeshe s edni maratonki skysani ot mnogo nosene.. Koi znae ot koga gi ima.. No tova nikoga ne me e pritesnqvalo.. Obicham go.. zaradi samia nego.. Obicham go zashtoto e strahoten chovek.. Ima syrce.. Ima dusha.. Materialnoto mu polojenie e bez znachenie za men..

NightSky
04-15-2007, 14:00
Ами виж сега това си е въпрос на личен вкус...Ти харесваш богати и красиви момчета, докато за някое друго момиче тези неща не са от голямо значение.
П.П За повечето момичета парите и външната красота май са по-важни, но това не е осъдително :wink:

04-15-2007, 14:00
zdr predi nqkolko dni ne mi se sede6e u nas a nikoi ot moite fr ne iska6e da izliza togava re6ih da izlqza i da se razhodq samo iz prirodata:)varvqh iz edna gora i togava zapo4nah da mislq za vsi4kite mom4eta s koito sam bila.nito edin it tqh ne be6e grozen ili beden.no za6to?vsqko momi4e li e taka?darji priqtelq i da e krasiv i vsi4ki macki da sa ludi po nego i sa6to taka da pritejava mn pari za da moje da hodi oble4en s markovi dre6ki i obuvki i da i pravi skapi podaraci?molq vi pi6ete za6toto se 4uvstvam mn obarkana....
wide li we ! ti si izwratena !

Sexapilna_kukla
04-15-2007, 14:03
Личи, че си материално момиче :-D А сега по темата: Честно казано никой от моите приятели не е бил нито грозен, нито беден... Разбира се, че държа да е красив, но не е казано, че трябва всички да са луди по него- важното е на мен да ми харесва. От значение е да се облича хубаво, но не е задължително дрехите му непременно да са маркови. Също така никога не съм гледала от материална гледна точка- примерно да съм се хванала с него, защото има много пари и ще ми подарява скъпи подаръци... това е глупаво, но всеки с разбиранията си.

Котарана
04-15-2007, 14:09
Az pak dosega sas vsichki momcheta s koito sam bila sa bili na niakvo nivo kato moito/naishte ne sa bogati nito vzimat mnogo/.Nikoga ne sam bila s momche koeto moje da si pozvoli skapi neshta i gotini koli.No tova ni nai-malko me pritesniava.Predpochitam finansovite mu vajmojnosti da sa blizki do moite.Nemoga da si predstavia da hodia s niakoe naduto bogatashche ,zashtoto neponasiam podobni hora...

punisher
04-15-2007, 14:13
за мен определено не е тва най-важното...

изобщо не ми е притрябвало приятеля ми да е тъпкан с пари,нито да е някъв кой знае какъв красавец..
нали на мен си ми харесва...няма нужда всяка втора курвичка да го иска. ;-)

Jamalska
04-15-2007, 14:19
Ако това те утешава може да си попадала на такива и просто да са ти харесвали,а някой път да попаднеш на не-толкова-богат и не-вълшебно-красив момък дето пак ще ти харесва.
На мен преди ми се случваше да..хм абе да ми пука къде за какво съм набила пари или на кого съм дала пък не ми е върнал...Момчето с което ходя сега абсолютно ме отучи от това...Той е на общежитие и като всички в студентски град пари му се намират не особено често;)Хм за мен(а и за достата налзващи го мацки) е супер красив ама в материално отношение ни е прекрасно защото който има пари дава...като има плаща сметки,даже пазарува за вкъщи,аз като имам аз плащам..зимам му ядене и за послекато се прибере ...:)

Elektra_x
04-15-2007, 14:20
До някъде и външният вид играе роля...иначе ако някои човек не те привлича външно ти няма да се заинтересноваш от него,да го опознаеш и по късно може би обикнеш...Но парите - не,поне при мен никога не са имали значение.Дори този с който съм да е последният бедняк на света аз пак ще го обичам заради това което е не заради това колко има в джоба...

Barbie
04-15-2007, 14:32
:-s Че един тийнейджър може ли да е "богат"? В случай, че някой има пари, това са родителите му. А техните пари на мене не ми влезат в работата. Ако работи, за мен това означава, че е зрял и е готов да поеме някаква отговорност - туй чудесно. Парите пак не са моя работа - не сме женени, изобщо не желая да ме издържа (така де, за сега туй го правят мама и тати...здраве и живот, скоро ще ми се наложи самичка да се оправям...но и в двата случая, парите на момчето ми мене не ме касаят). Подаръци - обожавам, но идеята не е да са скъпи, а да се е сетил да ме зарадва. Аз също много обичам да му правя подаръци и му подарявам всякакви ненужни лиготийки - ей така, да му покажа, че винаги си мисля за него.
Момиченца, малки сте да мислите за пари. На тая възраст финансите и любовта нямат ниииииищо общо...
Външният вид - да, важен е. Но не според разбиранията на "мацките", а според моите. В крайна сметка, никой не ходи с човек, който не го привлича физически. Но красотата е нещо субективно - важното е аз да го намирам за привлекателен и чаровен. "Beauty is in the eye of the beholder." :-D

IKisseDAGirL
04-15-2007, 14:48
Нормално е да гледаш външния вид, нали трябва да те привлича човекът, с когото си. Не виждам нищо нередно.
Апък това, че са били богати може да е просто съвпадение..
Абе общо взето едва ли си кой знае колко грешна за дето те интереуват тези неща :lol:

BAYO
04-15-2007, 14:54
Еми аз съм бил с момичета, които са нямали пари да си плащат билетчето от м/у градския транспорт, ма тва мен не ме е притеснявало. Имал съм и мацки, дето са се глезили с на мама и тати парите, а тва въобще не ме е кефило, щот почват да вдигат самочувствието, като акциите на Арсенал. За тва по-добре симпатична и добра, от колкото красива и с пари!

animalita
04-15-2007, 14:57
Barbie, поздравления за мнението!

Към авторката: Може би такава ти е средата...Добре си се ориентирала, де:) Щом имаш възможността да излизаш с красиви и богати, възползвай се:) Няма нищо лошо.
Иначе аз лично не се влияя нито от външния вид, нито от парите. Всъщност се влияя от външния вид, но мояте представа за "красив мъж" явно доста се различават от тази на другите... :-k :D А както повечето тук и аз съм зависима от родителите си, така че финансите на момчетата около мен никак не ме вълнуват....

katttto3
04-15-2007, 15:08
Аз ходя с момче което живее в село Сапарево,но никога не съм държала да ме води все по скъпи места.Аз съм от град,но не ми пречи това че е от село.Когато ходим някъде той винаги плаща(макар да съм против това) и пак си се обичаме и разбираме.Не е топ модел,има си коремче,висок е 175см с кръгли бузи,но в него ме плени отношението му към мен и чувството му за хумор,както и сините му очи :oops:

sisssska
04-15-2007, 15:46
Nqkoi,koito e bil s mom4e zaradi pari, nqkoga postavql li se e na mqstoto na mom4eto???Ako s vas e bila nqkoq poredna koqto e iskala nqkolko momi4enca i te zabludeni da i zavidqt..Moqt priqtel si ima vsi4ko...kakto se kazva v tqh i ot pile mlqko 6te nameri6,a i ot dale4e mu li4at finansovite vyzmojnosti.Qdosva me kogato zapo4ne da si pr1ska parite za gluposti.Ima golqma taifa na gyrba mu...pie im se kafence a gi nqma roditelite im i nqma koi da im nap1lni djob4eto..i na kogo mislete se obajdat..estestveno na moqt priqtel..Kazvam mu da ne gi gleze i da se os1znae 4e ne sa mu istinski priqteli..a toi vinagi mi otgovarq:"Dokato imam 6te davam,kat nqmam nqma da davam.A za tqh znam-ne sa mi priqteli a i az ne s1m im-s1jalqvam gi,jalki sa,no ne moga da im otkaja"Az go obi4am stra6no mnogo i go iskam kak1vto i da bilo-bogat ili beden.S nego mnogo p1ti sme govorili na tazi tema i toi e os1znal 4e parite razvalqt horata.Az ne zavisq po nikak1v na4in ot nego,za6toto sme na po 15 godini,estestveno kato kavaler me 4erpi na kafence kat izlezem,no tova e normalno!I taka de,da vi kaja tova za koeto po4nah da pi6a.Nqma zna4enie ot finansovoto polojenie na priqtela vi,po valno e da 4ustvate 4e ste edin za drug i da se obi4ate!Za6toto s ni6to ne moje da se kupi nito liubov nito priqtelstvo. :smt008

_[LiFe-StiLe]_F
04-15-2007, 15:51
Личи, че си материално момиче

защо пък непременно я осъдихте като материалистка?! съгласете се все пак, че булшинството момичета се чувстват привлечени като цял от т.нар. "гъзари", т.е. най- най-!!! не мисля, че в това има нещо осъдително.
аз с чиста съвевест мога да кажа, че никога не съм била с момче, което е разполагало с много пари. но не защото не мога да понасям гъзарите примерно, а защото винаги така се е получавало, че съм се чувствала привлечена по-силно от такива момчета. "гъзарите" са доста по-повърхности, нещо което не обичам у хората :-k

ThePowerOfLove
04-15-2007, 15:57
Парите и красотата нямат значение...С пари не можеш да си купиш любов! По-важно е едно момче да те обича, уважава и подкрепя,а не как изглежда и днес с колко пари е...за да ти е наистина приятно с него той трябва да е красив отвътре ,а не някой разглезен богаташ :smt011 ,на който не му дреме за тебе... Според мен е така :|

koalka
04-15-2007, 18:29
За какво толкова си объркана?Или може би съзнаваш, че си една от много момичета днес, които се интересуват от парите и външната красота.

Sexapilna_kukla
04-15-2007, 20:46
_F]
Личи, че си материално момиче

защо пък непременно я осъдихте като материалистка?!
Ами от това, което е написала какво друго да мислим?!?

04-15-2007, 23:02
Много сте странни всички тука..

Човек като ходи с маркови дрехи и разполага с пари, задължително трябва да е "повърхностен гъзар"? Ае моля ви се, всеки се разполага според чергата си. На всяко момиче и е по-приятно приятелят й да изглежда добре, да е поддържан, а това си има цена. Пък и едва ли ще отречете, че е по-добре да сте в БМВ, отколкото в Жигула.

С горните думи не въобще не подкрепям тезата за избирането на мъж/жена според финансовите му/й или физическите му/й качества - това е противно, откъдето и да го погледнеш. Но когато се случиш до особено красив или богат партнъор, това не трябва да те притеснява. Освен ако не става въпрос за чиста завист, което си е жалка работа.

До авторката - има два варианта:
1) Просто винаги такива улучваш. Не виждам нищо лошо в това.
2) Просто такива търсиш. Пак няма лошо, преценила си, че това искаш за себе си и не трябва да се чувстваш тъпо за решението си. Лично на мен не ми допада подобна селекция на партнъор, но в никакъв случай не я заклеймявам.

Мир да има между народите, както се казва!

04-15-2007, 23:30
Мдам, спомням си преди няма и година, демек миналото лято, се запознах с едно момиче, което беше в компанията на приятелите на един съученик... тъъ запознахме се у тях веднъж и ми блесна в очите като малко ангелче! Когато се опитах да я поканя да излеземе някъде на кафе ... последва оговор: Немога с теб!

После разбрах че я интересуват точно материалните облаги, а не душевните... Както и да е съжалявам ги такива момичета защото понякога правят прибързани решения за хората, по външния вид, а външния вид лъже понякога \:D/

IGNGN
04-16-2007, 00:15
zdr predi nqkolko dni ne mi se sede6e u nas a nikoi ot moite fr ne iska6e da izliza togava re6ih da izlqza i da se razhodq samo iz prirodata:)varvqh iz edna gora i togava zapo4nah da mislq za vsi4kite mom4eta s koito sam bila.nito edin it tqh ne be6e grozen ili beden.no za6to?vsqko momi4e li e taka?darji priqtelq i da e krasiv i vsi4ki macki da sa ludi po nego i sa6to taka da pritejava mn pari za da moje da hodi oble4en s markovi dre6ki i obuvki i da i pravi skapi podaraci?molq vi pi6ete za6toto se 4uvstvam mn obarkana....

Поздравления!
Вие сте жена!
Да ви е честито!

Впрочем
Здрасти, как сиииииииии? :-D

Barbie
04-16-2007, 17:14
Поздравления!
Вие сте жена!
Да ви е честито!

Впрочем
Здрасти, как сиииииииии? :-D

:-D О, имаме си "Джоуи"!

04-16-2007, 17:39
Еми курва си :-D какво да кажа

efito_f
04-16-2007, 18:08
:-s Че един тийнейджър може ли да е "богат"? В случай, че някой има пари, това са родителите му. А техните пари на мене не ми влезат в работата. Ако работи, за мен това означава, че е зрял и е готов да поеме някаква отговорност - туй чудесно. Парите пак не са моя работа - не сме женени, изобщо не желая да ме издържа (така де, за сега туй го правят мама и тати...здраве и живот, скоро ще ми се наложи самичка да се оправям...но и в двата случая, парите на момчето ми мене не ме касаят). Подаръци - обожавам, но идеята не е да са скъпи, а да се е сетил да ме зарадва. Аз също много обичам да му правя подаръци и му подарявам всякакви ненужни лиготийки - ей така, да му покажа, че винаги си мисля за него.
Момиченца, малки сте да мислите за пари. На тая възраст финансите и любовта нямат ниииииищо общо...
Външният вид - да, важен е. Но не според разбиранията на "мацките", а според моите. В крайна сметка, никой не ходи с човек, който не го привлича физически. Но красотата е нещо субективно - важното е аз да го намирам за привлекателен и чаровен. "Beauty is in the eye of the beholder." :-D
Mnogo pravilno, i az taka mislq! :)

TreeHill
04-16-2007, 18:23
Еми аз съм бил с момичета, които са нямали пари да си плащат билетчето от м/у градския транспорт, ма тва мен не ме е притеснявало. Имал съм и мацки, дето са се глезили с на мама и тати парите, а тва въобще не ме е кефило, щот почват да вдигат самочувствието, като акциите на Арсенал. За тва по-добре симпатична и добра, от колкото красива и с пари!


podqvolite taka si e

bawdy talk
04-16-2007, 18:33
Всеки мъж и всяка жена си има различно предпочитание:
едни обичат да са с най желаните заради фукнята,
а други гледат на по важни неща :)