PDA

View Full Version : Pisna mi vse az da sam......



ot4aqno_f4e
04-15-2007, 17:27
zdraveite hora iskam da vi spodelq moq problem . Zna4i az sam na 13 godini. ot tazi godina jivota mi stana ad. Maika mi postoqno vika 4e sam nenormalna 4e sam tapa 4e za ni6to ne stava 4e 6te me izgoni ot vka6ti 4e nikade nqma da me primeta nikade i za6to ne sam ymrqla kogato sma bila v bolnicata 6tqla da me prijale.. Problema e 4e i ba6ta mi zapo4na po sa6tiqt na4in d ase otnasq kazva 4e ne me ponasq hroni4eski i takiva razni...... za6to se otnasqt s mene taka si4ki a sas moqta setsra koqto e na 17 si4ki se otnasqt syper mama i tate q obi4at davat i si4ko a na mene..... po4ti ni6to pisna mi kajete ko da napraq za da me obi4at i mene tolkova kolkoto i sestra miii :( :( :(

PS. blagodarq predvaritelno :| :| :|

shaka_kan
04-15-2007, 17:40
Mnogo gadno mi stana kato 4etoh tezi redove, koito si napisala:( Ujasno e... vaprosa mi e, vinagi li sa se darjali taka s teb? Moje tova da se dalji na fakta, 4e navliza6 v mnogo truden period ot tvoqta vazrast i po-nqkakav na4in da se promenq6 i te da go vijdat...:( Ami kakvo moje6 da napravi6... prosto se kontrolirai i se draj milo s tqh!

punisher
04-15-2007, 17:55
... za6to ne sam ymrqla kogato sma bila v bolnicata 6tqla da me prijale..

:shock: тва го е казала майка ти??
извинявай ,ама жената има някви психически отклонения май..

katttto3
04-15-2007, 17:57
еби им майката и не ги жали,ше им мине

04-15-2007, 18:02
^^^
Под мило какво разбираш?Те казват на дъщеря си,че по-добре било да е умряла и че щели да я прежалят =/ Това родител може ли да го каже?И изобщо да си позволява такова отношение към собственото си дете.По никакъв начин не мога да ги оправдая...Седни,поговори с тях,нз какво друго мога да ти кажа,по друг начин няма как да стане.А,и сама каза,че тази промяна е настъпила от тази година.Поискай да научиш защо.Ако го таиш вътрешно и подтискаш чувствата и проблемите няма да се реши нищо и няма да си помогнеш.

NightSky
04-15-2007, 18:29
Това което си написала е направо потресаващо.Как може една майка да каже на детето си подобно нещо.Явно нещо не е в ред...Опитай се да не прекарваш много време у дома, излизай с приятели и т.н...ако се виждате възможно най-рядко може нещата да се подобрят...

mechtaq_za_teb
04-15-2007, 18:54
Vqrno 4e i az predi imah dosta problemi s nashte,oba4e 4ak takiva ne sam imala. Gorkata ... :smt010 Emi kakvo da ti kaja osven ne im davai nikakvi povodi da te obijdat i taka natatak.Dryj se dobre i ako pak prodyljavat problema opredeleno e v tqh.Ako iskash mojesh i da pogovorish s tqh i da im kajesh 4e vse pak si im dete,a ne nqkaf bokluk...Prosto mn kofti situaciq.

punkrock
04-15-2007, 19:00
Разбирам те, баща ми се държи по същия начин с мене...
Хубаво, че живея с майка ми на квартира в друг град и не го виждам често, щото направо ще полудея.
Майка ти ти казва, че няма да те приемат, щото сигурно се надява да вземеш да учиш повече. И на мене са ми го казвали туй мн пъти, щото имах мн слаби оценки, и още си ги имам де ;)
Гледай да си стоиш повече в стаята, да не си много често с тях, изкарай някоя хубава оценка и може би ще спрат да ти се карат толкова.
Ама досега не са ми казвали, че е по-добре да умра. Тва майка ти е ебахти простата жена бе. Я следващия път като ти се развика вземи да и натякваш колко греши и как тя сама си е виновна, че те е раждала на времето, кажи им, че като толкова им пречиш по-добре да се изнесеш от вас. Разреви се едно хубаво пред тях, кажи им всичко което те мъчи и как те обиждат, и ще видиш, че следващия път майка ти ще си мери добре приказките.
Тва съм го преживяла, така че спокойно това е само временна фаза.
Успех и не се отчайвай! ;-)

levskarka_1914
04-16-2007, 11:20
ole bojle da kaje6 taka na sobstvenoto si dete az mislq 4e na va5te ne6to im hlopaaa abe ibi im maikata :)

djovisna
04-20-2007, 21:08
mi precakai sestra si nqkolko puti che da razberat che i tq ne e svestna pa ti ne im obrashtai vnimanie da si govorat kvoto iskat ti si znaish kva si tui che nqmash nujda ot tqhnoto mnenie

Ellie
04-21-2007, 08:05
Ти дала ли си има причина да мислят, че си тъпа? :smt017
Недей да си мълчиш, недей да стоиш когато те обиждат.Да, наистина един нормален родител няма да каже подобни неща.Още си далече от пълнолетието, докажи, че си свястно момиче.А сестра ти добре ли се държи с теб?

04-26-2007, 06:30
zareji si tapite roditeli
znae6 li kolko be6e "stra6no minalata godina kato kandidatstvah"
hi4 da ne ti puka
nikoga nebiva da robuva6 na ideqta za "blqskavoto" bade6te.
tova e samo ideala na roditelite kak vsi4ko trqbva da bade (AMA NE E)

SuPeRSlaDkA
04-26-2007, 08:02
... za6to ne sam ymrqla kogato sma bila v bolnicata 6tqla da me prijale..

:shock: тва го е казала майка ти??
извинявай ,ама жената има някви психически отклонения май.. :-# :-# :shock: :shock: ](*,) basii ..

umrqlabubole4ka
04-26-2007, 15:23
олеле...не им давай никакви поводи да ти се карат,а обратното-старай се повече за всичко и като ти се карат без причина ги питай защоо с какво си го заслужила,какви родители са че така ти говорят,каква е причината така да ти говорят и ако те не искат да кажат ги караай....незнам :smt009

sun4e
04-26-2007, 16:34
оле мила много е гадно тва :smt010 Знаеш ли..ако бях на твое място щях да проведа един сериозен разговор с двата си родители.Поне опитай да им обясниш ,че ти е много гадно така,изкажи им чувствата си и ги попитай защо се отнасят така с тебе?с какво си го заслужила?има ли някъкав повод?Трябва поне да ти кажат нещо :roll: А ако не стане започни да се стараеш в сяко нещо ,помагай,учи все пак те са ти родители не може така :roll: