PDA

View Full Version : Priqtel/ka ili gadje?



Po RuSoTo 6tE mE PoZnAetE
04-15-2007, 19:43
Koi bihte izbrali priqtel/ka ili gedjeto? Predi okolo godina moqta nai-dobra priqtelka i az haresvahme edno i sy6to mom4e. Te stanaha gadjeta, a tq mi se zakle, 4e nikoga ne bi izbrala nego pred men. Tazi tema mnogo q obsyjdahme, za6toto s gadjeto 6te hodi6 nqkolko meseca(na taq vyzrast nali ne sme trygnali da se jenim, makar 4e nqkoi vryzki prodyljavat i po-dylgo), a priqtelite ostavat za (po4ti) cql jivot. I kakto se dose6tate, nie se izpokarahme mnogo jestoko, no ne zaradi mom4eto, a zaradi neinata typotiq.....Kakto i da e mina vreme, sdobrihme se.
Minalata godina bqhme tri priqtelki(ednata zamina za Ispaniq), ne sled dylgo pak se skarahme, za6toto tretoto momi4e ni krepe6e, a sega i neq q nqma....Ne i govoreh kym 1 mesec, posle pak se sdobrihme. No tq ne e sy6tata, predi si jiveehme v na6 si svqt-samo gluposti i 6turotii. Tq zapo4na da pu6i, stana bestfr. s ada6kata mi, koqto mejdo dr. mrazq(tq sy6to q mraze6e predi) i da bqga ot 4asove za da hodi v edno zadimeno podzemno kafene-za da pu6i....mene tova me drazne6e, posle sviknah, no sega prosto prekalqva i smee da me nari4a vse o6te: "moqta nai-dobra priqtelka". Predi bqh zagrijena za neq, no sega i uspeha i namalq....prosto ne mi se zanimava ve4e s 4ujdite problemi, sqka6 si nqmam MOI. Molq vi kajete mi: da i pomogna li ili ne, no nz dali 6te me poslu6a.....
Syjalqvam 4e tolkova mn. se otklonih ot temata, no me domyrzq da napi6a dr., pyk i vse tova e vid lubov-mejdy priqtelki, i ne ne sym lesbiika!

NightSky
04-15-2007, 19:47
Нали ти е била най-добра приятелка...дори вече да не е такава, трябва поне да опиташ да й помогнеш...накарай я да осъзнае че върши нередни неща, може и да помогне...

ThePowerOfLove
04-15-2007, 20:43
Опитай да й помогнеш, не се отказвай толкова лесно. Ако сега не се оправи,мисля,че ще става все по-зле...приготви се :smt009 (от личен опит знам...)

BAYO
04-15-2007, 20:55
Ако държиш на нея, помогни и. Ако не те послуша първия път, опитай още няколко. Ако пък по време на опитите ти, те нарича жалка, тъпа, да я оставиш, директно и покажи пъря към АДА и тва е.

П.П. И отивай си оправяш твойте проблеми :wink:

Nassgerrack
04-15-2007, 21:02
Ако тя ти е истинска приятелка би дошла сама за помощ при теб. Е ,ти пък си и явно много добра приятелка,което значи ,че тряа да се опиташ да я посъветваш тва-онова. Но ако тя не ти възприеме съветите и не иска да те слуша - не си хаби времето с нея - сама го каза , и ти си имаш проблеми.

04-16-2007, 06:55
emi i moita best fr. mn se be6e promenila ot nespodelena ljubov oba4e,napravo nz kak q tarpqx,karaxme se v 9 ot 10 slu4aq-i tova v prodaljenie na godina,edva predi mesec tq otnovo stana momi4eto s koeto se zapoznax predi 4 godini-ima6e si taini,nqma6e s koi da gi spodeli i za tova be6e takava-razbrax go nai-setne!a kogato nameri smelost da spodeli s men,na6eto priqtelstvo se vazrodi/e,ob6to-vzeto de-tq taka ili ina4e prodaljava da mi pla4e na ramoto po4ti vseki den,no vajnoto e doverioeto v edna daje priqtelska vrazka....../uspex,opitai se da bade6 malko po-tolerantna sprqmo promenite v xaraktera i;ako nqma rezultat skoro oba4e,prosto i go kaji v o4ite,4e se e promenila-tova moje i da podeistva ve4e

lesstats
04-16-2007, 07:32
определено гаджето
освен че държа на даджето много повече от колкото на приятелите и искам да прекарвам много повече време с нея
/аз най-добрите си приятели ги изгубих отдвна,не че искам да кажа нещо лошо за сегашните/

пък и ние като мъже не се сърдим за най-малкото нещо
т.е. няма проблем да откажеш на приятеля но на гаджето....

koalka
04-16-2007, 08:11
Ако съм в твоята ситуация, определено бих избрала гаджето, защото не ти е никаква приятелка това момиче!И да ти кажа-малко женски приятелства остават дълго време без злоба, завист и т.н.В този случай явно за нея не е било важно приятелството ви, а той...Разбирам да го обича, но не е била такава ситуацията, а ако го обичаше и държеше на теб, щеше да говорите и всичко да е ясно. :wink:

LaDy_FroM_HeLL
04-16-2007, 21:17
Sled kato ti e priqtelka trqbva da opitash da i vuzdeistvash kum po-dobro..Ako ti ne yspeesh nqma koi drug da go napravi.Mislq,che po-gore vsichki sa pravi..opitvai se pak i pak,a ako ti kaje "ostavi me"togava naistina q ostavi i si gledai svoq jivotec i opravi svoite griji,no ako tq prieme suvetite ti i se opita da se promeni..smqtam,che za neq oshte znachish neshto(v smisal,che za neq oshte si "best friend" )Nqma po-hubavo neshto ot tova da zapazish pr-stvo.E macka sedni i obmisli neshtata...kakvo vsashnost iskash i dali tq vse oshte e sushtata pr-ka za teb..ako msilish i chuvstvash,che e taka-pomogni i!A Ako ne ..opravi tvoq jivot,bude shtastliva i ne se boi..pr-stvoto se namira lesno ala mn trudno se zapazva .. ! Yspeh!