PDA

View Full Version : zakasnqva mi ve4e ama prekaleno mn i vse pak...



earth wind and fire
04-15-2007, 19:02
zdr iskah da pitam pri men be6e mn stranno s gadjeto mi kakto pravehme sex i az bqh otgore toi ne se be6e osetil 4e e svar6il i ot tova nagore nadolu pote4e ot prezervativa nz kakavo e stanalo isti4ah do banqta na vtoriq den pih postinor edna sedmica sled tazi slu4ka si napravih taman dva testa 1 sed sled tova za6toto taka mi kazaha edni friendki i dvata testa pokazaha otricatelno i na drugiq den mi doide be6e mi nqkade 9-10dni i ve4e mesec i poluvina ne mi idva i qkooo se pritesnqvame s gadjeto mi no nqmam nikakvi bolki v gardite gadene i t.n??????? :( :( :(

04-15-2007, 19:05
Пила съм постинор при мен ефекта беше същия от самите хапчета не ми дойде, пила съм го преди година и нещо, не съм бременна споко и майка не съм, ако си ги изпила на време всичко ще е ток, но все пак ако не ти дойде до седмица си направи тест или отиди на гинеколог на един профилактичен преглед :)

vivian
04-15-2007, 19:13
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=88148


moje6e da poatrsi6 malko i da ne puska6 nova tema a da pi6e6 v tazi po-gore...pro4eti materialite izbrani.ima hilqdi takiva temi vav foruma.na edni im idva na drugi im zakasnqva mn ot postinor.za vsqko momi4e e razli4no kak 6te mu podeistva.no napravi si test,ako e minala 1 sedmica sled poloviq akt.ako pak ve4e si pravila i e otricatelen i ne ti idva.idi i se konsultirai s ginekolog...

vivian
04-15-2007, 19:16
idi na ginekolog nai-dobre 6tom si si pravila test...no e normalno sled postinor da ti zakasnqva i da ne ti idva.slu4valo se e na mn momi4eta.toi obarkva izcqlo organizma.

earth wind and fire
04-15-2007, 19:32
na4i si4ko stana kraq na qnuari posle mi doide cikala na 3-ti fevruari ako ne se laja i posle ne e idval celiq mart i sega ve4e poluvinata april pih prosluvutiq postinor na vtoriq den sled slu4kata i si napravih testove sedmica sled postinora i sled testovete to4no na drugiq den mi doide demek na 3 fevruari i ot togava ni6to sajelqvam 4e se povtarqh pak za nqkoi ne6ta :(koeto me navejda na mislata si4ko tva 4e mai ne e ot postinora nz 4uda se mn hora sa mi kazvali za tehni poznati na koito im zakasnqva i s po dva i pove4e meseci ne idva de nz ujasno e :(

04-15-2007, 19:38
Приемането на постинора в толкова кратък период от време, един след друг, е оказало такова влияние върху тялото ти, т.е. след като се нормализира организма ти ще ти дойде, но все пак отиди на гинеколог, знам че е неприятно, няма жена която да умира от кеф като отиде и се разчекне срещу някой си там и почнат да и врат железа в нея, но трябва да се прави. Освен това ако ще гафите толкова често да ти изпише някакви противозачатъчни поне да знаеш че опастност няма, постинора е добро средство, но не се препоръчва да се взима толкова на често.

malkoto_sladur4e
04-15-2007, 19:44
Hah ot postinora e :wink: Az predi po4ti 2 sedmici go pih i cik1la mi se oprai p1k sq :wink:

earth wind and fire
04-16-2007, 06:26
thanks mn za tva az misla da iz4akam do karq na toq mesec da vidq dali 6te mi doide i togava da hodq na lekar :(

HagpycaH
04-16-2007, 06:55
Еми внимавайте малко.

earth wind and fire
04-16-2007, 19:15
horica napraih si test i slava bogu otricatelno na4i moje bi tva 4e ne mi idva e zaradi ne6to drugo,danooo :)

earth wind and fire
04-18-2007, 07:15
v4era me bolq korema predmenstrualno i o6te ne mi e do6lo???!!! :roll:

SuPeRSlaDkA
04-18-2007, 08:46
ot postinora e..ama naistina davaite malko po-razumno..kfo 6te prai6 posle a a, a s dete.. :-k

malka_sladuranka
04-18-2007, 09:30
Нищо ти няма спокойно. Явно е реакция от постинора..

earth wind and fire
04-18-2007, 18:21
mersi mn za uspokoenieto i 6te vnimavame spox,samo tva da mine i 6e ni e bez da zvu4a staromodno ama taka si e sa kato obica na uhoto :)

04-20-2007, 10:21
Ти не си споменала на колко години си. Не че ще чета лекция за морал, но ако си по-малка има възможност все още нерегулираните ти цикъл и хормони да са се разстроили от постинора. Това е нормално явление при хапчетата от подобен род. Не се притеснявай за бременност, но задължително отиди на гинеколог! И друг път се пазете повече, че често взимане на такива лекарства може да ти докара доста проблеми!
Целувки и дано всичко е наред!

vicito
04-20-2007, 10:49
Нищо ти няма спокойно. Явно е реакция от постинора..
и аз така мисля

smellnotsogood
04-20-2007, 11:22
Ти не си споменала на колко години си. Не че ще чета лекция за морал, но ако си по-малка има възможност все още нерегулираните ти цикъл и хормони да са се разстроили от постинора. Това е нормално явление при хапчетата от подобен род. Не се притеснявай за бременност, но задължително отиди на гинеколог! И друг път се пазете повече, че често взимане на такива лекарства може да ти докара доста проблеми!
Целувки и дано всичко е наред!
от мен
оффф зле съм :oops:

earth wind and fire
04-21-2007, 07:14
na 15g sam

smellnotsogood
04-21-2007, 11:38
На 15 цикъла все още не е регулиран, като сложиш и фактора постинор е възможно да се е получило сериозно объркване на хормонална основа. Най-добре отиди на лекар, защото каквото и да ти се обяснява тук няма да е достатъчно компетентно. Вероятно още не си ходила на гинеколог, поне аз на твоята възраст не бях, но не се притеснявай. Стресиращо е малко, неудобно ти е, срам те е, но това се преодолява, пък и вече си достатъчно порастнала, за да осъзнаеш, че здравето е на първо място и че каквото и да ти коства по-добре е да се прегледаш.
Успех, стискам палци и да пишеш какво е станало!

earth wind and fire
04-28-2007, 19:55
hodih na ginekolog ispisaha mi edni hap4eta da piq i do 2 sedmici 6te mi doide :D :D :D