PDA

View Full Version : Писмо до единственият..!!



Обичам^Го
04-15-2007, 20:39
Здравейте, това пписмо го писах до любовта на живота си. Бях с този човек почти 5 години, той ме направи от дете жена. Писах го на Фона на Песента на Mariah Carey - My all и ако искате да изпитате пълното въздействие на писмото докато го четете си пуснете тази песен, така всеки ще усети капчица от чувствата ми...


Здравей моя любов,
Прости ми, че нямам смелостта да ти кажа всичко това в очите, но съм сигурна че няма да ми го позволиш.
Спомням си началото на тази история, бях още дете и запърви път усетих какво е истинска любов. С годините се залъгвах, че всичко ще отмине, но вътре в себе си знаех, че никога няма да те забравя. Ти си първата и последната ми обич. От началото минаха повече от 4 години, а аз не мога д аповярвам как всеки следващ ден любовта ми растеше повече и повече... Сигурна съм, че няма човек на тази Земя, който да те познава по добре от мен. Не за друго, а защото Ти реши така. Разкри се пред мен изцяло, а аз приех да живея със твоите недостатъци. Да моя любов, аз живея чрез теб. Изпитвам всяка твоя болка като своя и се радвам така както ти се радваш във всеки твой щастлив момент. Да моя любов, аз живея за теб! Защото ти ми позволи. С годините малко по малко оставах сама, не ми остана никой. От раздялата ни мина толкова време а аз чак сега усещам как цялата болка се стовари върху мен. Изгубих те. И съм сама! Притежавам единствено силната обич, която изпитвам към теб, и която все още ме крепи. Няма да се предам, моя любов, няма да се предам само и единствено заради теб, защото знам че все някога пак ще имаш нужда от мен, от моята подкрепа и аз ще ти я дам.
Толкова е страшно да обичаш някой и да знаеш, че той никога няма да бъде твой отново... Скъпи, болката ме премазва, чак осезаемо. Но се държа и продължавам напред само заради теб. Защото един от двамата трябва да бъде силен и да одържа на напорите на времето.
Скъпи, аз винаги ще съм до теб, винаги когато имаш нужда! Отдала съм ти се напълно. Ти си моето минало, настояще и бъдеще.
Боли ме да те гледам с друга, но повече от всичко искам да си щастлив! Приятелските прегръдки, невинните погледи, нежните ласки, всичко това ме кара д аизпитвам една сладка болка, болка която не мога да опиша. Знам, че не м ие позволено и все пак се отпускам в ръцете ти и живея за мига, който ми се струва цяла вечност. Прости ми, мили, осъзнавам, че аз съм виновна ти да изгубиш любовта си към мен. Бях прекалено самоуверена, мислех, че ще мога да ти дам щастието от което имаш нужда.
Да, мили, винаги съм била до теб и във най-ужасните ти моменти и никога, мили, не се отказах да ти давам щастие, а щом вече не мога аз да го правя нека го прави друга.
Скъпи, знам че сега четеш това и болката напира да се излее от очите ти. Също така знам, че никога няма да се разплачеш. Моля те, отпусни се и излей всичко, което ти е натежало, със сълзи. Не бъди силен, не можеш винаги да си силен, веднъж бъди слаб, за това съм до теб да те подкрепям, макар и като някаква позната, образ от миналото.
Боли ме, скъпи, че не мога да ти дам всичко от което имаш нужда, но знай че винаги можеш да се обърнеш към мен.
Обещавам ти, мили, ще се махна от живота ти до тогава докато сам не решиш, че имаш нужда от мен.
Това бяха най-хубавите години от живота ми и ще живея със спомена за тях! Ще вярвам, че ще бъда щастлива пак.
Искам да ти кажа "обичам те", но думите изглеждат прекалено слаби и безлични, те бледнеят пред това, което наистина изпитвам. За това ти казвам Твоя съм!
Обичам те!

FiRe_LaDy
04-16-2007, 18:10
Lichi si che e pisano s mngoo chuvstva.Natyji me dosta,moje bi zashtoto i az veche ne sym s moqt lubim. :smt010

SavE`ME`FroM`MyselF
04-16-2007, 18:20
Оле колко е тъжно :smt010 :smt010

LetiCherry
04-19-2007, 08:15
...Много е силно..

Just_One_Girl
04-19-2007, 09:12
Силно и искрено! Не знам какво повече да кажа... Всяка дума би прозвучала тъпо и изтъркано...

miloto na miloto:P
04-19-2007, 18:14
nqmam dumi..sledite ot kapchici s1lzi po klaviqturata mi sa dostat1chno krasnorechivi.. =D>

eclipseee
04-19-2007, 19:28
Прекрасно е! :cry: =D>

MoHuTo
04-19-2007, 22:01
Много красиво..и тъжно :smt010

05-05-2007, 19:04
"Писмо до единствениЯ"! Кратък член!

zvezdichkaaa
05-09-2007, 16:21
=D> =D> =D>

Inalcanzable
08-04-2008, 08:45
=D> =D>

zaraaa
08-04-2008, 11:00
Оххх щях да се разплача. много е тъжно и в същото време толкова, истинско, чисто, чувствено, красиво, Прекрасно! :-) :-)