PDA

View Full Version : Извинете, какво е любов?



stillteenager
04-15-2007, 20:47
здравейте тийн-форумджии , сега да ви разкажа накратко за мен. аз съм едно момче, което бърка някъде и няма момиче, много съм отчаян, защото ми трябва такова, не съм усещал близост от доста доста доста време.. тоест не близост като да се целувам или да правя секс с някоя, а близост - да звъни за да ме чуе как съм от приятното чувство да е с мен, да ми дойде на гости да гледаме филм или докато спя, тя да дойде и да ме събуди, намазала устните си с мед и цункайки ме с тази сладост, която излъчват звездичките на небето, когато то е така чисто, че могат да си кажат всичко. да ме види докато се обличам след баня и в същото време да почервенея, защото до тогава и коремчето голичко не съм си показвал и да легне на легълцето прегърнала възглавничка, пуснала селин дион и очакваща моето присъствие. да изяде вкусните ми палачинки, които съм направил с толкоз труд.. :( лошу е да , добри моменти, добри чувства и сякаш след толкова време навлизам в реалността - защо няма така, защо не ми харесва да пораствам, защо исках годините да се върнат назад... нали казват, че за да намериш трябва да търсиш, а ако търсиш и търсиш безотказно и резултатът е по-малко и от нула и никоя не резбира нищо от подобни моменти, а единствено излизане на едно кафе, целуване за да я видят с кого ходи или купон и едно 'безчувствено' чукане . . . стига моля се, моля се в замяна на всичко това за по-горните преживявания, те са по-добри, те са блаженствени, но какво ли говоря, кой ли го е грижа
това е от мен, благодаря че прочетохте изказването ми

BuzkatA
04-15-2007, 20:51
много си прав, но в момента сме в едни много кофти времена ... 12-14 годишни ходят с 30 годишни и кво щото имат коли ...
много хора оценят това което получават и много малко дават ....
и така ... живота е тежък примири се ... но за всеки влак има пътници колкото и балнално да звучи!

Kianna
04-15-2007, 21:17
Ти си готин... :roll:

BAYO
04-15-2007, 21:46
много си прав, но в момента сме в едни много кофти времена ... 12-14 годишни ходят с 30 годишни и кво щото имат коли ...
много хора оценят това което получават и много малко дават ....
и така ... живота е тежък примири се ... но за всеки влак има пътници колкото и балнално да звучи!

Е така е. Разочаровани сме от днешните момичета, както казваш на 12-14г. вече ходят с чичковци "Паричковци".

Много малко хора оценяват това, което получават, като любов и внимание. Такива хора вече и в складовете няма. Всичко е изчезнало. Или по една или по друга причина. Заети ли са, променили ли са се, от разочарованието наречено любов. Абе не знам ама ги няма вече такива. Или ако ги има са 1:1 000 000 000!

lLady_MooN_RaiN
04-16-2007, 03:45
Хубави неща си описал. Дано повечето млади хора да оценяват точно тези малки жестове, а не да очакват гаджетата да им подаряват скъпи подаръци.

Nassgerrack
04-16-2007, 05:45
здравейте тийн-форумджии , сега да ви разкажа накратко за мен. аз съм едно момче, което бърка някъде и няма момиче, много съм отчаян, защото ми трябва такова, не съм усещал близост от доста доста доста време.. тоест не близост като да се целувам или да правя секс с някоя, а близост - да звъни за да ме чуе как съм от приятното чувство да е с мен, да ми дойде на гости да гледаме филм или докато спя, тя да дойде и да ме събуди, намазала устните си с мед и цункайки ме с тази сладост, която излъчват звездичките на небето, когато то е така чисто, че могат да си кажат всичко. да ме види докато се обличам след баня и в същото време да почервенея, защото до тогава и коремчето голичко не съм си показвал и да легне на легълцето прегърнала възглавничка, пуснала селин дион и очакваща моето присъствие. да изяде вкусните ми палачинки, които съм направил с толкоз труд.. :( лошу е да , добри моменти, добри чувства и сякаш след толкова време навлизам в реалността - защо няма така, защо не ми харесва да пораствам, защо исках годините да се върнат назад... нали казват, че за да намериш трябва да търсиш, а ако търсиш и търсиш безотказно и резултатът е по-малко и от нула и никоя не резбира нищо от подобни моменти, а единствено излизане на едно кафе, целуване за да я видят с кого ходи или купон и едно 'безчувствено' чукане . . . стига моля се, моля се в замяна на всичко това за по-горните преживявания, те са по-добри, те са блаженствени, но какво ли говоря, кой ли го е грижа
това е от мен, благодаря че прочетохте изказването ми

Пич, хареса ми какво си написал.Става ли да ползвам тия думи кат свалям мадами? :) Живота може да е хубав ,може и да е гаден.Ти си мечтаеш за по-добрата страна,ама виждаш по-лошата. Да живееш в мечтите си значи да ги направиш реалност. Би било страхотно ако всеки се помъчи по-горните редове да ги превърне в собствен идеал в интимните отношения,така светът би станал по-добър.Всички трябва да се стремим към по-горната част от написаното и да не обръщаме внимание на последните редове (от поста ти :) )

lesstats
04-16-2007, 05:47
ама това да ходиш със богати чичковци си е пак любов
но любов към парите и скъпите подаръци /с една дума мацката работи "гадже"/

мен и се е случвало да ме предпочетат пред един мазен
30 годишен селянин пък той не беше богат дори просто имаше
една лада с която я караше до една отдалечена кръчма да се напиват като свине

koalka
04-16-2007, 07:21
Явно си голям романтик, в което няма нищо лошо :wink: Не се натъжавай и не се тревожи, има време кога да изживееш всички тези прекрасни моменти.

nencuHka
04-16-2007, 11:55
Ауу браво бравооо... =D>

L_i_z_I
04-16-2007, 12:04
Мале супер много ме разчувтваха дмите ти!Мога само да ти кажа,че си страхотен :wink: И мисля,че дост скоро ще си намериш мацка,която заслужаваш.Найстина ти желая много много щастие.А препоръки към теб нямам..Това което си написал просто ме зарадва адски много..страхотно е,че има все още такива момчета =D> =D>

Fucking_Bitch
04-16-2007, 12:16
Всички в днешно време са станали ужасно груби и цинични и никой не оценява това,което си описал.Но ти си много прав и не бива да се отчайваш,защото за такива хора като теб,които наистна вярват в красотата на тези неща,вярват в красотата на чувствата,ще се намери някой като тях,за да я споделят.Пък и живота е пред теб.Защо ти търсиш,остави Тя сама да те намери.Явно си човек,който си струва.Не се притеснявай.И едно голямо ЕВАЛА,че мислиш тъка...Един съвет,не се променяй..! =D>

_Cassie_
04-16-2007, 12:23
Бравооооо! Наистина добре казано! =D> =D> Аз не знам какво още чакат момичетата. Изпускат много, защото хора като теб в днешно време са малко! Продължавай да вярваш в красотата и магията на любовта, сигурна съм, че някой ден ще почувстваш тези ИСТИНСКИ моменти! :smt060

SouL^*DiViNe
04-16-2007, 12:41
здравейте тийн-форумджии , сега да ви разкажа накратко за мен. аз съм едно момче, което бърка някъде и няма момиче, много съм отчаян, защото ми трябва такова, не съм усещал близост от доста доста доста време.. тоест не близост като да се целувам или да правя секс с някоя, а близост - да звъни за да ме чуе как съм от приятното чувство да е с мен, да ми дойде на гости да гледаме филм или докато спя, тя да дойде и да ме събуди, намазала устните си с мед и цункайки ме с тази сладост, която излъчват звездичките на небето, когато то е така чисто, че могат да си кажат всичко. да ме види докато се обличам след баня и в същото време да почервенея, защото до тогава и коремчето голичко не съм си показвал и да легне на легълцето прегърнала възглавничка, пуснала селин дион и очакваща моето присъствие. да изяде вкусните ми палачинки, които съм направил с толкоз труд.. :( лошу е да , добри моменти, добри чувства и сякаш след толкова време навлизам в реалността - защо няма така, защо не ми харесва да пораствам, защо исках годините да се върнат назад... нали казват, че за да намериш трябва да търсиш, а ако търсиш и търсиш безотказно и резултатът е по-малко и от нула и никоя не резбира нищо от подобни моменти, а единствено излизане на едно кафе, целуване за да я видят с кого ходи или купон и едно 'безчувствено' чукане . . . стига моля се, моля се в замяна на всичко това за по-горните преживявания, те са по-добри, те са блаженствени, но какво ли говоря, кой ли го е грижа
това е от мен, благодаря че прочетохте изказването ми
ще се ожениш ли за мен O:)

radito
04-16-2007, 13:57
Мале супер много ме разчувтваха дмите ти!Мога само да ти кажа,че си страхотен :wink: И мисля,че дост скоро ще си намериш мацка,която заслужаваш.Найстина ти желая много много щастие.А препоръки към теб нямам..Това което си написал просто ме зарадва адски много..страхотно е,че има все още такива момчета =D> =D>

Ice_Queen
04-16-2007, 13:58
Ти си готин... :roll:

абсолютно съгласна!

stillteenager
04-16-2007, 14:02
хей, вие наистина с тези мили думи ме накарахте да се усмихна, дам след като си излях малка част от душата ми олекна и сега съм по-добре
много ви благодаря, за дето ме подкрепяте и насърчавате
както казват в един филм 'просто се пусни по течението и висчко ще си дойде' , е аз така и ще направя

пп. някой да иска спускане ? O:)

и повече усмивки защото всичко е в самите нас, каквито убеждения изградим и запечатаме, към това ще се насочи нашият мозък, все пак ако си повтарям 'ах, невъзможно е да си намеря приятелка' то той се ограничава и търси всякакви доказателства за това, нали? така че няма място за отчаяние, трябва да го избутаме, посеем нови мисли в нашето подсъзнание, за да може то да ги използва по начина, който искаме

а и вие ми правите добри предложение, ето
@ SouL^*DiViNe - хехе аз това съм си написал във флиртче, че търся/предлагам брак :]]

о mine, не съм някой 100 годишен, едва 17

04-16-2007, 14:11
хей, вие наистина с тези мили думи ме накарахте да се усмихна, дам след като си излях малка част от душата ми олекна и сега съм по-добре
много ви благодаря, за дето ме подкрепяте и насърчавате
както казват в един филм 'просто се пусни по течението и висчко ще си дойде' , е аз така и ще направя

пп. някой да иска спускане ? O:)

и повече усмивки защото всичко е в самите нас, каквито убеждения изградим и запечатаме, към това ще се насочи нашият мозък, все пак ако си повтарям 'ах, невъзможно е да си намеря приятелка' то той се ограничава и търси всякакви доказателства за това, нали? така че няма място за отчаяние, трябва да го избутаме, посеем нови мисли в нашето подсъзнание, за да може то да ги използва по начина, който искаме

а и вие ми правите добри предложение, ето
@ SouL^*DiViNe - хехе аз това съм си написал във флиртче, че търся/предлагам брак :]]

о mine, не съм някой 100 годишен, едва 17
Ем... не вярвам на очите си о.0

На изчезване е вашия виииид [-(

Digital
04-16-2007, 14:11
Ти си готин... :roll:

абсолютно съгласна!
Абе само да дрънкате знаете. Като е готин му вземете скайпа и излезте с него.
На момчето му пожелавам да се научи да бъде силен а романтиката да остави за момичето което му докаже че я заслужава. А дотогава - да си гони целите.

Ice_Queen
04-16-2007, 14:12
Ти си готин... :roll:

абсолютно съгласна!
Абе само да дрънкате знаете. Като е готин му вземете скайпа и излезте с него.
На момчето му пожелавам да се научи да бъде силен а романтиката да остави за момичето което му докаже че я заслужава. А дотогава - да си гони целите.
Дрънкаме си..глупости.
Стига си се заяждал де.
Нещо лошо в това да му покажем че сме оценили това което е написал?
"Готин" трябва ли задължително да значи - о да секси си илии...нещо такова!

04-16-2007, 16:03
Ти си готин... :roll:

абсолютно съгласна!
Абе само да дрънкате знаете. Като е готин му вземете скайпа и излезте с него.
На момчето му пожелавам да се научи да бъде силен а романтиката да остави за момичето което му докаже че я заслужава. А дотогава - да си гони целите.
Именно :wink:

А мацките,където му се кефят тука във форума съм сигурен,че на живо не биха го и погледнали,най-малкото защото е няква "нежна душа" (а може би някакъв лигльо),а жените квото и да говорят си падат по мъжки момчета,а не по такива...
Сякви има :wink:

SouL^*DiViNe
04-16-2007, 16:29
хей, вие наистина с тези мили думи ме накарахте да се усмихна, дам след като си излях малка част от душата ми олекна и сега съм по-добре
много ви благодаря, за дето ме подкрепяте и насърчавате
както казват в един филм 'просто се пусни по течението и висчко ще си дойде' , е аз така и ще направя

пп. някой да иска спускане ? O:)

и повече усмивки защото всичко е в самите нас, каквито убеждения изградим и запечатаме, към това ще се насочи нашият мозък, все пак ако си повтарям 'ах, невъзможно е да си намеря приятелка' то той се ограничава и търси всякакви доказателства за това, нали? така че няма място за отчаяние, трябва да го избутаме, посеем нови мисли в нашето подсъзнание, за да може то да ги използва по начина, който искаме

а и вие ми правите добри предложение, ето
@ SouL^*DiViNe - хехе аз това съм си написал във флиртче, че търся/предлагам брак :]]

о mine, не съм някой 100 годишен, едва 17
по постовете ти личи,че си момче мечта O:) тъй,че не се очудвай ако получиш и др. предложения за брак :wink: :wink: :wink:

L_i_z_I
04-16-2007, 18:57
Teen-cho Ами напрао мога да се влюбя в тебе хаха :wink: И да ти кажа само да не се отчайваш..Според мен..не е чак толкова лошо да си сам..За всичко си има време и човек.Тъкмо ще ти остане време да помислиш какво точно искасш освен ако вече не си на ясно :wink: Пожелавам ти успех..Дано скоро се почви момичето което търсиш :wink: =D>

04-16-2007, 20:23
I az obi4am romsntikat i moga da q namerq vuv vsqko ne6to...za men dno sdene na plaja i gledae na zaleza / izgreva s lubimiq 4ovek e ne6to nezamnimo....i az mn pbim d agotvq na gadjeto si, i to za6toto v men jivee edna nepopravima romanti4ka, koqto si misli 4e s edni sladki, napraveni za nego toi mn 6te se trogne....I stradam ot vs tova, za6toto nqkak si ne moga da namerq nqkoi , koito da spodelq tezi momenti s men :smt009 4esto sum bila na super romanti4ni mesta , no SAMA .....No ne spiram da se nadqvam :smt006

ShannonLarkin
04-18-2007, 09:31
хахахахахаахах вий пък сте като момичетата и вие...(за ATAKABG и ХодещСъвет говоря...) като видят по-хубаво момиче от тях и почват да я псуват и т.н. .. :smt005


за автУрЪ...и аз често си мисля за такива моменти ама...мечти... :lol: и не намирам кураж да го напиша даже...абе браво!

04-18-2007, 09:39
I az obi4am romsntikat i moga da q namerq vuv vsqko ne6to...za men dno sdene na plaja i gledae na zaleza / izgreva s lubimiq 4ovek e ne6to nezamnimo....i az mn pbim d agotvq na gadjeto si, i to za6toto v men jivee edna nepopravima romanti4ka, koqto si misli 4e s edni sladki, napraveni za nego toi mn 6te se trogne....I stradam ot vs tova, za6toto nqkak si ne moga da namerq nqkoi , koito da spodelq tezi momenti s men :smt009 4esto sum bila na super romanti4ni mesta , no SAMA .....No ne spiram da se nadqvam :smt006
emi az pyk sym momche i syshto sym romantik i ako m inapravish sladko shte te cunkam i shte te zaobicham.

04-18-2007, 09:41
I az obi4am romsntikat i moga da q namerq vuv vsqko ne6to...za men dno sdene na plaja i gledae na zaleza / izgreva s lubimiq 4ovek e ne6to nezamnimo....i az mn pbim d agotvq na gadjeto si, i to za6toto v men jivee edna nepopravima romanti4ka, koqto si misli 4e s edni sladki, napraveni za nego toi mn 6te se trogne....I stradam ot vs tova, za6toto nqkak si ne moga da namerq nqkoi , koito da spodelq tezi momenti s men :smt009 4esto sum bila na super romanti4ni mesta , no SAMA .....No ne spiram da se nadqvam :smt006
emi az pyk sym momche i syshto sym romantik i ako m inapravish sladko shte te cunkam i shte te zaobicham.
a i btw mn obicham da se gushkam :P

BAYO
04-18-2007, 09:43
Ewala za kazanite dumi Tech-no. Radvam se na takiva kato teb... i naistina, ostanahme rqdkost, kakto se kazva veche daje i na sklad ni mqma :-D :-D

Magnoliq'
04-18-2007, 10:39
много си прав наистина ...такива момичета са рядкост ....просто нямам думи като видя 12-13 годишно момиче да се държи за ръка с човек който може да и е баща а още по зле като ги видя да се натискат на някоя пейка .......

azzinoth
04-18-2007, 11:57
Пич, разчувствах се =D>

JuSt_A_vErMiN
04-18-2007, 12:13
страшно си прав пич.В днешно време повечето момичета си мислят,че е модерно да се ходи с по голям от нея говорим за многооо голяма разлика а не 1-2 или било то 3 години разлика тва е съвсем нормално...смешно е да видиш някво дребно с голям добре сложен мъж и т.н. те стават за посмешище.Или пък другите момиче,които са на мнение,че момчетата на тяхната възраст са бебета...мм не мисля така вече бившето ми гадже с което днес се разделихме по взаимна причина беше колкото мен...обичахме се,но не държахме предостатъчно един ан друг...тъй че давайте шанс и на тези които са колкото вас...аз съм на мнението че е смешно 14 годишна с извинение пикла да ми ходи с 30 годишен аз също съм на 14 или по точно на 13 и аз съм все още малка,но не харесвам все още чички АХахахаХАХХА хайде стига толкоз че станах мноу подорбна :wink:

UnsTToPPaBBle
04-18-2007, 17:52
i az taka si mislq no pi4 ti gleda6 prez rozovi o4ila i kakto kaza "BAYO" ako ima takiva hora sa 1:1 000 000 000 taka 4e svali rozovite sloji 4ernite i hoi svalqi macki drugo ne moje da se polu4i i az iskam taka kakto ti napisa no ne moje vinagi si precakan po dobre svikni ](*,) ](*,) ](*,)

stillteenager
04-23-2007, 15:27
така, минута мълчание за тези 'излишните' в тази тема
.................................................. .
.................................................. .
.................................................. .

мина ли вече? да предположим, че е минала

Как може някой да каже, че е влюбен в точно определен човек, например? Те са влюбени само в очакване на емоциите, към които са пристрастени. Същият човек след седмица би могъл да изпадне в немилост по някаква причина. А това не променя ли изцяло картината...
на нашия емоционален поглед върху потребностите и личностите ?

Е, за вас, на които им изглежда безинтересно - забравете и го приемете като една шега. Пуснете се по течението...
А за другите, да за тези, като ТЕБ, които искат да разберат повече - задълбочете се... но сами решете колко надълбоко искате да достигнете.

BAYO
04-23-2007, 16:26
аз усещам прогрес, а вие? :roll:

Винаги батко! :mrgreen:

stillteenager
05-01-2007, 01:34
аз усещам прогрес, а вие? :roll:

Винаги батко! :mrgreen:


[-X

05-01-2007, 03:11
аз съм едно момче

Сигурен ли си?
Внимавай защото когато дечицата лъжат после ги болят коремчетата и трябва да чакат мама да ги цунка за да им мине

Това което се опитвам да ти кажа е че се лигавиш повече от 6 годишна пикла
Съмнявам се жените да търсят това в един мъж
Може би това е причината да си сам?

gPa3HuTeJl
05-01-2007, 07:19
Мале супер много ме разчувтваха дмите ти!Мога само да ти кажа,че си страхотен :wink: И мисля,че дост скоро ще си намериш мацка,която заслужаваш.Найстина ти желая много много щастие.А препоръки към теб нямам..Това което си написал просто ме зарадва адски много..страхотно е,че има все още такива момчета =D> =D>

С1гласен с1м с мацката... готини думи... романтик си.. това е + за тебе.. не се притеснявай има време ще намериш мадамата за теб..
За всичко си има време..


Такива хора вече и в складовете няма. Всичко е изчезнало. Или по една или по друга причина. Заети ли са, променили ли са се, от разочарованието наречено любов. Абе не знам ама ги няма вече такива. Или ако ги има са 1:1 000 000 000!

С тези думи направи надеждите му (ако по десетобалната с-ма ) са били 3 вече са -3 :smt005


А колкото то любов-та срещнеш ли подходящия човек ще разбереш какво е любов..
Как да разбера кой/коя е подходящия човек за мен - Повярвай ми ще разбереш още от пр1в поглед..п1рвата усмивка...п1рвата целувка..

iLoveChocolate
05-01-2007, 07:32
е пич евала ти!!! ако сичките момчета мислеха като тебе... ](*,) ](*,)
малко се срещат хора с такава душа и топлота скрита в нея.

SpAcE_LaDy
05-01-2007, 07:50
Малиии.. все едно мен описа.. хаха.. може и тъпо д прозвучи, но аз съм от тези хора, които търсят именно това, което ти, Teen-cho, си описал.. аз винаги съм била романтична няква и правя абсолютно всичко, което мога за дадения човек.. и преди 1 месец скъсахме с гаджето ми (вече бившото) и от периода от почти година, когато хбяхме заедно, са ми останали в главата предимно тези моменти, които ти описа.. някакви такива малки неща, които малко хора забелязват в днешно време и за които ЕВАЛАТА, че търсиш в едно момиче и че искаш момичето да прави тези малки неща..
наистина е мн готино.. а не просто единия секс без никква нежност и чувства..
нежността трябва да идва от сърцето на човека и той да иска да ти я даде тази нежност.. да я усетиш със сетивата си.. да я усетиш от целувките на човека, с когото си.. по собствената ти кожа.. по допира на любимия човек, по нещата които той/тя прави за теб..
много е готино.. но з жалост днес е рядко срещано явление..

BAYO
05-01-2007, 12:06
SpAcE_LaDy ми да ви съберем ве. Така ще направим 2в1. Два решени проблема с един изтрел :lol: :lol:

gPa3HuTeJl, батко, съгласен съм за любовта и за точния човек. Доста дълго я търсех, попадал съм на грешни следи, но наистина човек тряя да се вгледа малко по надълбоко, за да усети, че той/тя е човекът, който е търсил. Стига с тая външност, тя не значи нищо.

Цитат от Б.Борисов за БГ (може и за тва да послужи)

Какво е БГ - България отвънка е една красива страна, прочута със много неща по света, обвита в красив розов целоуфан с червени панделки, но отвътре е едно ла*но, и тоя целоуфан пречи на миризмата да се разнесе из света.

Та така и с любовта. Не усетиш ли допир с душата на човека, все едно нищо не си направил и чувството, което изпитваш, ще е краткотрайно, мимолетно, НЕ истинско

Cerealkiller
05-01-2007, 13:41
Пич, разчувствах се =D>
yaaa az su6too :smt089


ama bravo mn momi4eta 6te te iskat -dano da nameri6 podhodq6tata :mrgreen:

Cerealkiller
05-01-2007, 13:43
SpAcE_LaDy

Цитат от Б.Борисов за БГ (може и за тва да послужи)

Какво е БГ - България отвънка е една красива страна, прочута със много неща по света, обвита в красив розов целоуфан с червени панделки, но отвътре е едно ла*но, и тоя целоуфан пречи на миризмата да се разнесе из света.

Та така и с любовта. Не усетиш ли допир с душата на човека, все едно нищо не си направил и чувството, което изпитваш, ще е краткотрайно, мимолетно, НЕ истинско

ha haaha e tva me razsmq ot surcee :smt082
ma stiga de prekaleno gadno e da go sravnqva6 s lubovta!

BWald0rf
05-01-2007, 16:41
много си прав, но в момента сме в едни много кофти времена ... 12-14 годишни ходят с 30 годишни и кво щото имат коли ...
много хора оценят това което получават и много малко дават ....
и така ... живота е тежък примири се ... но за всеки влак има пътници колкото и балнално да звучи!
12-14 годишни се ЖЕНЯТ за 30 годишни(като една позната например...)
та по темата-просто не губи надежда..нз кфо др да ти кажа..

shivacheva
05-01-2007, 17:23
Думите,които си написал са...прекрасни...и честно казано нз ква е причината все още да си нямаш приятелка след като има толкова мн,които да те харесат... :?: :-k Така,че НаДеЖдА!Ще дойде и твоето време и ако искаш да ти е по-лесно до момента,в който вече няма да си сам-най-добре не се влияй от чуждото мнение или пък доре щастие-всеки има момент на "слава" и момент на "падение"!Следователно-няма да се плашиш,копеуе! :D А относно тва,че такива момчета са на изчезване и по-трудно се намират...според мен е вярно само до някаква степен,защото повечето момчета МОГАТ да бъдат НЕПОПРАВИМИ РОМАНТИЦИ,но сякаш се крият зад някава кожа,което е гадно за някои момичета...но все някой ден си проличава какви са всъщност...и,че и те мн често си мислят за тези и подобни неща като автора,но не смеят да го признаят дори пред себе си :smt013 :arrow: не е честно!!!!!!!!НО любовта си живее,квото и да става! :wink:

Nassgerrack
05-01-2007, 17:31
Нереално,лигаво,женско,глу аво!

Смешен пост!

Тряба да го кръстим "101 романтични идеи "

Ква е причината да си няма приятелка!?! Хах! Ми като си зает да пишеш такива глупости започваш да живееш във фантазията си и да забравяш за истинските изживявания. Един човек ,които наистина е изживявал такива неща,никога ама никога не би могъл да ги опише по този начин.