PDA

View Full Version : ujas, ne znam kakvo da mislq!?



svetlio^
04-16-2007, 00:37
mn haresvam i obi4am edno momi4e, s koeto si pi6ehme samo po skype, no tq mi be6e pra6tala pic, a az po-k1sno i pratih i kato i pratih pic :( ne znam za6to ne mi pi6e ve4e kato predi, tolkova li sym grozen ](*,) a kazva6e, 4e nqmalo zna4enie kakva mi e v1n6nostta, a tq e simpati4na, ne e mnogo hubava, no e priqtna i dvamata sme na 15 godini ako vi interresuva v1zrastta, vika mi kato 4ovek mn q kefq, no se pak iska da me vidi da ne se predstavqla prizraci i kato me vidq sigurno se e ot4aqla, toq k1f e grozen si e kazala, napravo 6e ida da se gr1mna :smt010

IGNGN
04-16-2007, 00:39
Пусни си снимката тука и ще ти кажем колко си грозен (по десетобалната)

svetlio^
04-16-2007, 00:49
Пусни си снимката тука и ще ти кажем колко си грозен (по десетобалната)
pusni si ti tvoita tuka i az 6e si q pusna togava, mn si hitar bravo! :twisted: prosto mi puka za tva momi4e i ne mi puka ako 6e puskate t1pi komentari po-dobre ne pi6ete po temata!

IGNGN
04-16-2007, 01:06
От мен момичета не са бягали след като съм им показал снимката си
Нямам причина да търся чуждо мнение
Аз съм си хубавец :-D (както и всички в родата ми де... семейна черта)
Ти имаш проблем
Казвам ти да си пуснеш снимката за да ти кажем дали притесненията ти са основателни
Ако не щеш си е твой проблем

04-16-2007, 01:28
Ех, Интернет любов!
Вземи се в ръце, бе!
Ако ти е толкоз кофти за няк'ква мадама, дето въобще не си я помирисал, не ми се мисли к'во ти става като те отрежат в реалния живот.
Не скачай от небостъргачи, вземи се в ръце.

ХА!

04-16-2007, 01:31
О, да, забравих да добавя.
Минало ли ти е през акъла, че може просто напоследък да е заета с нещо? И дори като е на компютъра си да е заета с домашни или просто да е решила да гледа филм, вместо да чати с интернет-свалячи?
Пък и да не те е харесала, голям праз. Не всички могат да се похвалят с фотогеничност, това че някой не те харесва на снимка не значи, че трябва да се депресираш.

Хах... ОБИЧАМ ИНТЕРНЕТ!

Nassgerrack
04-16-2007, 05:53
От мен момичета не са бягали след като съм им показал снимката си
Нямам причина да търся чуждо мнение
Аз съм си хубавец :-D (както и всички в родата ми де... семейна черта)
Ти имаш проблем
Казвам ти да си пуснеш снимката за да ти кажем дали притесненията ти са основателни
Ако не щеш си е твой проблем


Човек , защо на подписа ти не мога да дам "cancel" на тая програма do i give a damn? Аз неща да давам damn на никой!

Сега по темата: Интернет не е място за създаване на приятелства,камо ли любовни връзки.Работата не е в тва ,че си и пратил снимка, а че тя е изгубила интерес.Вече си й се разкрил целия,даже и лицето ти знае... какво ти е интересното тогава? Предстаави си ,че си Дон Жуан и си най-готиния пич , ще държиш ли връзка с момиче през кабел? А? Не е мъжкарско , не смяташ ли?Ако се държиш като такъв би я изкарал навън,за среща на живо.Не е задължително да ставате гаджета,да се жените ,да имате деца и тем подобни глупости. Да отидете на кафе като приятели е много по-яко и по-забавно.

Да потъртя:Седял си пред компа и си чакал,ама тя няма да дойде да ти се моли за каквото и да е.Трябвало е да я изведеш и да пренесеш събитията в реалността.Жените искат авантюри,по скайп единствените емоции са някой кат загуби на табла .

_[LiFe-StiLe]_F
04-16-2007, 06:27
посредством снимката си може би ти наистина си убил до някаква степен интереса в нея. съгласи се все пак, че тайнственото е много по-интересно, отколкото явното и нескритото.
може би ще е най-добре да я потърсиш в скайп и да я питаш директно

koalka
04-16-2007, 07:14
Говори с нея и я питай, може и от снимката да е било.И все пак в началото е важна външността...

sweet_girl_
04-16-2007, 08:32
#-o =; От интернет любов нищо не излиза.Повярвай.

04-16-2007, 09:58
xax gluposti govorite, tq e mnogo dale4e v moemnta v druga dyrjava i si idva za po 1 mesec 2-3 pyti v godinata, a ina4e az kato si q obi4am tva vas ne vi zasqga sy6to i ne me interesuva kakvo mislite, prosto nqma realen jivot ve4e i roi vie da si mislite, 4e vsi4ko pri vas e samo v realniq jivot, ne e taka...

evil
04-16-2007, 10:19
Язък за 15-те ти години, знаеш колкото третокласниче. Сваляй си мадамите по 'скайпа' и не търси чуждото мнение, истината боли, свалячо.

L_i_z_I
04-16-2007, 11:37
Ами да ти кажа чесно недей много да се задълбочаваш в тия връзки по интернет.В 90% от случайте нищо не се получава.Моето мнение е,че е по -добре нищо да не е започвало между вас,защото така или иначе този който страда щеше да си ти :wink:

SaYoNaRa
04-16-2007, 13:19
Язък за 15-те ти години, знаеш колкото третокласниче. Сваляй си мадамите по 'скайпа' и не търси чуждото мнение, истината боли, свалячо.

=D>

Valar
04-16-2007, 13:27
Поредния прецакан от клавиатурата!!!

radito
04-16-2007, 13:34
Може би и се е убил интереса. По принцип много по-интересно е когато не знаеш кой е човека, който седи от другата страна

mechtaq_za_teb
04-16-2007, 14:20
Ne mojesh li da i se vklu4i6 v Skype i da q popitash kak e,kakvo pravi.. ?Moje da e nqmala vreme...napravo q popitai kakvo misli za teb.Ako ti kaje 4e ne te e haresala golqma rabota.Ne e edinstvena,pyk i govorim za internet lubov.

KisskilleRcHe
04-16-2007, 14:36
Не знам колко може да ти пука за човек, с който само си си чатил. Но весе пак щом казваш. :) На мен ми е доста трудно да определя защо тази девойка ти се сърди, но искам можеш просто да я попиташ. Не вярва да е кой знае какив срам това. Друго не ми идва на акъл. :)

svetlio^
04-17-2007, 01:40
mnogo me razkolebahte, veroqtno ste pravi, no se vodq po tova, koeto mi e otv1tre kvo da napravq, moje da s1m zabluden i naiven, a moje mi prosto sym edin t1p oligofren, kompleksar, koito trqq da se zarovi v edna dupka! ](*,) vse taq, triite mi posta...

IGNGN
04-17-2007, 02:53
Язък за 15-те ти години, знаеш колкото третокласниче. Сваляй си мадамите по 'скайпа' и не търси чуждото мнение, истината боли, свалячо.

ахахахаха
ethered! :lol:
=D>

04-17-2007, 18:45
mnogo me razkolebahte, veroqtno ste pravi, no se vodq po tova, koeto mi e otv1tre kvo da napravq, moje da s1m zabluden i naiven, a moje mi prosto sym edin t1p oligofren, kompleksar, koito trqq da se zarovi v edna dupka! ](*,) vse taq, triite mi posta...

vij kak znaish :roll:

04-17-2007, 19:30
are stiga s tva 4e ot internet vryzkite ni6to ne izlizalo 6tot az se zapoznax s edno mom4e prez irc predi pove4e ot godina i v nA4aloto si bqxme uredili sre6ta samo 4e na men mi se vidq grozen i izob6to ne se poqvix i sega tolkova vreme sled tova pak se vidqxme i sme ludo vlubeni taka4e po-dobre 4e ne se vidqxme togava za6toto nqma6e da e su6toto taka 4e i v tvoq slu4ai moje da se slu4i su6toto :D