PDA

View Full Version : Болка



04-16-2007, 07:39
Просто е непоносимо. Осъзнах че съм влюбен, а нищо няма да излезе. Нейни приятелки са ми казвали какво тя мисли за мене - че съм страхотен като човек, но съм грозен. Чувствам се все едно няма смисъл да живея. Ако и кажа всичко направо, искрено, тя ще ме отхвърли, понеже ми е ясна - колкото и да казват момичетата, че искат да им го кажат направо, ще съм учуден ако дори една с чиста съвест каже , че не желае само недостъпните момчета, тези, които не може да има, както казва моята възлюбена. Малък съм, да , на 14, но знам какво е да си ИСТИНСКИ влюбен. Познававм я много добре - от близо две - три години... И ДОРИ ХОРАТА ДА МИ КАЗВАТ, ЧЕ ЩОМ СЪМ ТОЛКОВА СИГУРЕН, ЧЕ НИЩО НЯМА ДА СТАНЕ, ТРЯБВА ДА Я, цитирам "ЗАЕБЪ", АЗ НЕ УМЕЯ ДА СЕ ПРЕДАВАМ И ТЪРСЯ ЕДНА МАЛКА НАДЕЖДА, КОЯТО ДА МЕ СПАСИ. Казват и че съм отчаян - след толкова разочарования клкото моите е нормално. казват че не е само тя? ЗА МЕН Е ЕДИНСТВЕНА.

моля ви, споделете ми някакъв опит, кажете ми честно - с основание ли съм убеден, че тя не ме дори забелязва? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :smt086 :smt087 :smt086 :smt087 :smt086 :smt087 :smt086

koalka
04-16-2007, 07:45
Не трябва да страдаш чак толкова много, трябва да приемеш, че не е само тя.Знам, че може би искаш само нея, но не можеш да я имаш и трябва да се примириш.Има толкова момичета.

Digital
04-16-2007, 07:45
Просто е непоносимо. Осъзнах че съм влюбен, а нищо няма да излезе. Нейни приятелки са ми казвали какво тя мисли за мене - че съм страхотен като човек, но съм грозен. Чувствам се все едно няма смисъл да живея. Ако и кажа всичко направо, искрено, тя ще ме отхвърли, понеже ми е ясна - колкото и да казват момичетата, че искат да им го кажат направо, ще съм учуден ако дори една с чиста съвест каже , че не желае само недостъпните момчета, тези, които не може да има, както казва моята възлюбена. Малък съм, да , на 14, но знам какво е да си ИСТИНСКИ влюбен. Познававм я много добре - от близо две - три години... И ДОРИ ХОРАТА ДА МИ КАЗВАТ, ЧЕ ЩОМ СЪМ ТОЛКОВА СИГУРЕН, ЧЕ НИЩО НЯМА ДА СТАНЕ, ТРЯБВА ДА Я, цитирам "ЗАЕБЪ", АЗ НЕ УМЕЯ ДА СЕ ПРЕДАВАМ И ТЪРСЯ ЕДНА МАЛКА НАДЕЖДА, КОЯТО ДА МЕ СПАСИ. Казват и че съм отчаян - след толкова разочарования клкото моите е нормално. казват че не е само тя? ЗА МЕН Е ЕДИНСТВЕНА.

моля ви, споделете ми някакъв опит, кажете ми честно - с основание ли съм убеден, че тя не ме дори забелязва? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :smt086 :smt087 :smt086 :smt087 :smt086 :smt087 :smt086
Глупости, ще го преживееш ще видиш. След няколко години дори няма да я помниш.

~ShaDoW~
04-16-2007, 07:51
hm...w mnogo shodna situaciq sam i tre razbiram! no znae6 li... mnogo mislih i ne si zaslujawa da si trepe6 nervite i salzite za nqkoi koito ne ocenq 4uwstwata ti! sega 6te ti e mnogo mila i kato q vidi6 6te te boli,no postarai se da vijda6 i drugite momi4eta,ne samo neq! aide znam 4e e trudno no se opitai! uspeh :smt006

04-16-2007, 07:56
...

И аз често си мисля така, но размишленията ми винаги завършват с мисълта , че дори само като си представя, че съм я забравил и умирам от яд. Отчаян романтик съм. :| То тука съм поредния ревльо, който си мисли че е по-различен от останалите... Не съм, не си го мисля, нали за тва съм тука - тези, които са в СЪЩОТО положение катомене да кажат при тях има ли някакво...хах, не знам, развитие. :-k

hristowow
04-16-2007, 08:03
Бих искал да попитам автора на темата как се е опитвал да й се хареса. Ако може го опиши по-подробно.

04-16-2007, 08:11
Как, излизаме, говорим си - дотук само като прятели. Доста време прекарваме у нас или у тях, така да се каже, показвам и каквото на мен ми показват на уроците по китара. Някой и казал, че съм добър, и тя ме помоли да я понауча каквото знам... Гледам да съм забавен покрай сериозното, тук - таме по някой комплимент. Хах, Digital, за заглавието на темата - първото нещо, което ми дойде наум, ако ти е толкова смешна бих я променил. :wink:

|dReAm3r|
04-16-2007, 11:32
ei kato za na4alo ne trqbva da si siguren 4e kato neini priqtelki kazvat taka tova e vqrno..nai dobre i kaji vsi4ko koeto 4ustva6 kym neq ili pokaji i ako tq ne spodelq 4ustvata ti togava 6te ste pone priqteli.sega 6te kaje6 ne moga da sym samo priqtel s neq za da si okolo neq kogato ima nujda ot teb mojete da ste pone fr ako ne drugo...no pyrvo pokaji 4ustvata si nai dobre! uspeh :)

LaDy_FroM_HeLL
04-16-2007, 19:12
Опитай да й обясниш какво чувстваш,ако не те е страх,че ще те отреже..пр-ките не винаги казват истината..има завист;ревност и мн други чувства м/у момичета..спорем мен опитай,а ако те отреже просто я забрави..ти можеш.... УСПЕХ!

04-21-2007, 16:40
ostavi si skype-a

ABSOLUTme
04-21-2007, 19:40
Приятелките и ти казвали...
А тя какво ти казва?Или ти си влюбен,но не можеш да говориш с нея?Няма нищо лошо в това да показваш чувствата си.Ако и тя има нещо към теб,би трябвало да ти каже,ако я попиташ.Нищо няма да изгубиш,може само да пропуснеш шанса си,ако не говориш директно с нея(а не чрез приятелките и).

FiRe_LaDy
04-21-2007, 19:56
Hmm i az do skoro si misleh,che e samo toi.Bqh kato kon s kapaci.Ne vijdah nikoi durg i iskah samo nego.No osyznah,che jivota e tvyrde kratyk i taka kato se izmychvam,stradam i samo placha,i chakam toi da se vyrne - si gubq vremeto.Ogledah se.Vidqh,che ima mnogo krai men,po - dobri ot nego.E,oshte sym sama i go osyznavam,no iskah da ti kaja s tova,che i ti skoro nqma da mislish taka,kakto v momenta.Poleka shte zapochnat da iztivat chuvstvata ti kym neq,shte spresh da mislish tolkova za neq i sled vrmee dori shte se ptiash kakvo tolkova si i haresval,che taka si tichal postoqnno sled neq.NE si struva da si propilqvash jivota za neq.Shtom tyrsi vynshnata,a ne vytreshnata krasota - ne e za teb.Ne si zaslujava da propilqvahs poveche ot vremeto si,za da se samosyjelqvash i da stradash.

rebel_kid
04-21-2007, 19:57
Признай и чувствата си, ако така ти подсказва сърцето, пък каквото сабя покаже...Ако не се получи в крайна сметка не идва края на света, ще го преодолееш. :-)

juSTkiddy
04-22-2007, 07:36
Примири се и си намери друга.Не е единствена а и на 14 едва ли можеш да кажеш "Тя е единствена" ;)

kobrichka
04-22-2007, 13:32
Приятелките и ти казвали...
А тя какво ти казва?Или ти си влюбен,но не можеш да говориш с нея?Няма нищо лошо в това да показваш чувствата си.Ако и тя има нещо към теб,би трябвало да ти каже,ако я попиташ.Нищо няма да изгубиш,може само да пропуснеш шанса си,ако не говориш директно с нея(а не чрез приятелките и).

Съгласна съм с това мнение =D>
Направи това което ти каза ABSOLUT`me,а ако и тя ти каже че не те харесва и т.н примири се надали на 14 години може да твърдиш че тя е единствената имаш мн време да се влюбваш,не се примиряваи с един отказ.Ще срещнеш момиче което да отвърне на чувствата ти,но не се отчаиваи,отчаянието няма да ти помогне за нищо.Горе главата животът е пред теб. :D

pecata
04-22-2007, 13:39
Пич когато се влюбих в майка и аз знаех че нищо няма да излезе още повече да е прасна одразд ! Но ето ме след 2 години, тя напусна баща ми оженихме се и ся живеем заедно :lol:

LosT`HearT
04-22-2007, 14:15
Приятелките и ти казвали...
А тя какво ти казва?Или ти си влюбен,но не можеш да говориш с нея?Няма нищо лошо в това да показваш чувствата си.Ако и тя има нещо към теб,би трябвало да ти каже,ако я попиташ.Нищо няма да изгубиш,може само да пропуснеш шанса си,ако не говориш директно с нея(а не чрез приятелките и).

Съгласна съм с това мнение =D>
Направи това което ти каза ABSOLUT`me,а ако и тя ти каже че не те харесва и т.н примири се надали на 14 години може да твърдиш че тя е единствената имаш мн време да се влюбваш,не се примиряваи с един отказ.Ще срещнеш момиче което да отвърне на чувствата ти,но не се отчаиваи,отчаянието няма да ти помогне за нищо.Горе главата животът е пред теб. :D
напълно съм съгласна..
все някога трябва да говориш с нея,ако ли не все някак се опитай да я забравиш,не си внушавай,че тя е 'единствената',отвори си очите ще видиш,че има и други! ;)

vikipf
04-22-2007, 15:49
ДА БЕ... ПРЕЖИВЯЛА СЪМ ГО СЪщОТО... АМА Я СИ ПРЕДСТАВЕТЕ КАТО ГОВОРИ С НЕЯ КВО шЕ СТАНЕ... АКО НЕ ГО ХАРЕСВА щЕ РЪСИ НЕКВИ ПРОСТОТИИ " ОБИчАМ ТЕ САМО КАТО ПРИЯТЕЛ" бла-бла... А НА МЕН КВО МИ КАЗА ТОГАВА МОЯТ ВЪЗЛюБЕН " ТИ СИ МОМИчЕ КАТО МОМИчЕ..." :shock: А НЕ.... А КВО ДА СЪМ... МОМчЕ :-k
ПОСЛЕ ПРОДЪЛЖИХ ДА СЕ ВЛАчА СЛЕД НЕГО... СЕКИ ДЕН ГО ВИЖДАМ И ВСЕКИ ДЕН ВСЕ ОщЕ МЕ БОЛИ...
НО КАКТО СИ МИСЛЕХ чЕ ЖИВОТА МИ Е СКАПАН И СЪМ ТЪПА, ГРОЗНА, СМОТАНА (НЕ Е ТАКА!) СЕ ПОЯВИ МОЕТО МЕчЕ... И РАЗБРАХ КАКВО Е ИСТИНСКАТА ЛюБОВ... :roll: КОЛКОТО И ДА Я ОБИчАш, КОЛКОТО И ДА ТЕ БОЛИ, МАЙ НАИСТИНА щЕ Е ПО-ДОБРЕ ДА ГОВОРИш С НЕЯ... ЗА ДА СЕ ОТКЪСНЕш ОТ МИНАЛОТО И ДА ПРОДЪЛЖИш С НЯКОЯ ДРУГА ПО-ДОБРА... ВЯРНО чЕ СИчКИ щЕ ГИ СРАВНЯВАш С НЕЯ НО ВСЕ ПАК СИ НА 14 ИМА ОщЕ МНОГО КВО ДА ВИДИш...

BAYO
04-23-2007, 12:53
Приятелките и ти казвали...
А тя какво ти казва?Или ти си влюбен,но не можеш да говориш с нея?Няма нищо лошо в това да показваш чувствата си.Ако и тя има нещо към теб,би трябвало да ти каже,ако я попиташ.Нищо няма да изгубиш,може само да пропуснеш шанса си,ако не говориш директно с нея(а не чрез приятелките и).

Съгласна съм с това мнение =D>
Направи това което ти каза ABSOLUT`me,а ако и тя ти каже че не те харесва и т.н примири се надали на 14 години може да твърдиш че тя е единствената имаш мн време да се влюбваш,не се примиряваи с един отказ.Ще срещнеш момиче което да отвърне на чувствата ти,но не се отчаиваи,отчаянието няма да ти помогне за нищо.Горе главата животът е пред теб. :D
напълно съм съгласна..
все някога трябва да говориш с нея,ако ли не все някак се опитай да я забравиш,не си внушавай,че тя е 'единствената',отвори си очите ще видиш,че има и други! ;)

Помили в/у това. Казано е много простичко. Отиваш говориш - ако не стане работата, както ти искаш , остави, не продължавай да се инатиш, проятелството понякога е по-хубаво от любовта. От личен опит ти го казвам.

Digital
04-24-2007, 21:21
http://img340.imageshack.us/img340/803/bayopi4wy8.jpg
Мммм колко си сладък

BAYO
04-25-2007, 12:31
http://img340.imageshack.us/img340/803/bayopi4wy8.jpg
Мммм колко си сладък

Ако неш'то не ти харесва, дай твоя да сложа, а пък ако и тва не те устройва ще я сменя ... #-o И ще е тая зор секи ме коментира , я за аватара, я за подписа, я за постовете ми ... :-k