PDA

View Full Version : МАТЕМАТИКА..МН Е СПЕШНО



miloto na miloto:P
04-16-2007, 11:51
ЕТО ГИ..1 ДАДЕН Е ТРИЪГЪЛНИК АБЦ С ЪГЛИ АЛФА,БЕТА И ГАМА И 2COSALFA.COSBETA+COSGAMA=1,S НА АБЦ =? ПО ДАДЕН ЪГЪЛ ГАМА И ПЕРИМЕТЪР =2П
2.БЪРХУ ОКРЪЖНОСТ СА ВЗЕТИ 3 ТОЧКИ,КОИТО РАЗДЕЛЯТ ОКРЪЖНОСТТА НА ТРИ ДЪГИ В ОТНОШЕНИЕ 3:4:5,ДОПИРАТЕЛНАТА КЪМ ОКРЪЖНОСТТА МИНАВА ПРЕЗ ТЕЗИ ТОЧКИ,S НА ТРИЪГУЛНИКА ОБРАЗУВАН ОТ ТЕЗИ ТОЧКИ=?
АДСКИ ВИ МОЛЯ, УТРЕ СА
МИ НА КОНТРОЛНОТО,НЕ МОГА ДА ГИ РЕША!!КОЙТО МОЖЕ ДА ПОМАГА!!!СЪЖЕЛЯВАМ,ЧЕ Я ПУСНАХ ТУК ТЕМАТА НО Е СПЕШНО!!!!!!!!
_________________

I hate chalga
04-16-2007, 14:02
ЕТО ГИ..1 ДАДЕН Е ТРИЪГЪЛНИК АБЦ С ЪГЛИ АЛФА,БЕТА И ГАМА И 2COSALFA.COSBETA+COSGAMA=1,S НА АБЦ =? ПО ДАДЕН ЪГЪЛ ГАМА И ПЕРИМЕТЪР =2П
2.БЪРХУ ОКРЪЖНОСТ СА ВЗЕТИ 3 ТОЧКИ,КОИТО РАЗДЕЛЯТ ОКРЪЖНОСТТА НА ТРИ ДЪГИ В ОТНОШЕНИЕ 3:4:5,ДОПИРАТЕЛНАТА КЪМ ОКРЪЖНОСТТА МИНАВА ПРЕЗ ТЕЗИ ТОЧКИ,S НА ТРИЪГУЛНИКА ОБРАЗУВАН ОТ ТЕЗИ ТОЧКИ=?
АДСКИ ВИ МОЛЯ, УТРЕ СА
МИ НА КОНТРОЛНОТО,НЕ МОГА ДА ГИ РЕША!!КОЙТО МОЖЕ ДА ПОМАГА!!!СЪЖЕЛЯВАМ,ЧЕ Я ПУСНАХ ТУК ТЕМАТА НО Е СПЕШНО!!!!!!!!
_________________

Хаха, днес писах контролна и 2 от задачите бяха същите. не може да бъде! Хахахах! :-D

miloto na miloto:P
04-16-2007, 14:42
ЕТО ГИ..1 ДАДЕН Е ТРИЪГЪЛНИК АБЦ С ЪГЛИ АЛФА,БЕТА И ГАМА И 2COSALFA.COSBETA+COSGAMA=1,S НА АБЦ =? ПО ДАДЕН ЪГЪЛ ГАМА И ПЕРИМЕТЪР =2П
2.БЪРХУ ОКРЪЖНОСТ СА ВЗЕТИ 3 ТОЧКИ,КОИТО РАЗДЕЛЯТ ОКРЪЖНОСТТА НА ТРИ ДЪГИ В ОТНОШЕНИЕ 3:4:5,ДОПИРАТЕЛНАТА КЪМ ОКРЪЖНОСТТА МИНАВА ПРЕЗ ТЕЗИ ТОЧКИ,S НА ТРИЪГУЛНИКА ОБРАЗУВАН ОТ ТЕЗИ ТОЧКИ=?
АДСКИ ВИ МОЛЯ, УТРЕ СА
МИ НА КОНТРОЛНОТО,НЕ МОГА ДА ГИ РЕША!!КОЙТО МОЖЕ ДА ПОМАГА!!!СЪЖЕЛЯВАМ,ЧЕ Я ПУСНАХ ТУК ТЕМАТА НО Е СПЕШНО!!!!!!!!
_________________

Хаха, днес писах контролна и 2 от задачите бяха същите. не може да бъде! Хахахах! :-Di kak gi reshiii?

04-16-2007, 15:38
Задачите са лесни стига да отбираш от елементарна употреба на тригонометрични функции и да имаш жълтата книжка ;)

miloto na miloto:P
04-16-2007, 16:08
Задачите са лесни стига да отбираш от елементарна употреба на тригонометрични функции и да имаш жълтата книжка ;)ama ne pomagash naliiiiiiiiii?tctc

quench
04-16-2007, 16:17
Райдъре,няма ли го в гугъл бе?! Нещо по-кратичко така,селф-екстрактинг? :D

miloto na miloto:P
04-16-2007, 18:01
Естествено, че няма. Отвори си шибания учебник и прочети малко!tva pravq cql den..basi zlobniq chovek,q se okroti.... :smt005

Blab
04-16-2007, 18:48
хах..., тъкмо си викам "ето, ще му реша задачите на момчето, тъкмо ще почина от тая стереометрия", ама не мога да си намеря формулките(а наизуст не ги зная:))..., ако ти е мн важно, добави ми формулките и двете теореми(sin. и cos.):))...ай'...

miloto na miloto:P
04-17-2007, 11:41
хах..., тъкмо си викам "ето, ще му реша задачите на момчето, тъкмо ще почина от тая стереометрия", ама не мога да си намеря формулките(а наизуст не ги зная:))..., ако ти е мн важно, добави ми формулките и двете теореми(sin. и cos.):))...ай'...kolkoooo miloooooo :roll: mersiiiiii O:)

Duffer
04-17-2007, 12:59
Разбирасе няма да пишем и твоето домашно ! :D

miloto na miloto:P
04-19-2007, 17:09
Разбирасе няма да пишем и твоето домашно ! :Da zashto neeee :lol: :idea: