PDA

View Full Version : Несправедливоста винаги побеждава.



elf4o
04-16-2007, 12:01
Госпожата ми по литература не иска да ми проверява писмените били те есета съчинения и какво ли още не причината е че съм пишел твърде грозно и толкос време ми ги проверява а сега се прави всеки друг учител ми разчита само не и тя въпроса толкос се дигна че отидох при директора и на него му разказах тои уж говорил с нея тя пак не желае да ми провери писмените изпитвания като на всички други ги проверява и им пише оценки и като не ми ги проверява аз оставам без оценки и ме набутва нищо чудно да ме остави на поправителен няма да се учудя ........... ако някои има някакви съвети и идеи ще бъда благодарен да ги напише тук или да ми прати лс.

miloto na miloto:P
04-16-2007, 12:18
opitai da pishesh po krasivo,ili ako pismenite sa za domashna,nqkoi dr da ti gi pishe,pokaji i kak pishesh po staratelno i ako otnovo otkaje,pokaji na direktora,che pocherka ti e chetliv,toy da se namesi

elf4o
04-16-2007, 12:21
opitai da pishesh po krasivo,ili ako pismenite sa za domashna,nqkoi dr da ti gi pishe,pokaji i kak pishesh po staratelno i ako otnovo otkaje,pokaji na direktora,che pocherka ti e chetliv,toy da se namesi
Тои се намеси ама тя пак не иска да ми го провери какво да направя аз......................