PDA

View Full Version : Колко пари харчим за целия си живот?



bboy_bunker
04-16-2007, 12:02
Един приятел наскоро го прихвана някаква мания да си записва колко пари харчи и така след много години да види колко пари е похарчил през живота си.. :lol: Съмнявам се, че ще успее, но все пак наистина е доста интересно - колко ли пари харчим през целия си живот?
10 000?
100 000 ?
1 000 000 ?

8-[

HopeLesss
04-16-2007, 12:04
Въобще не искам да се замислям. Това ми е болната тема... А като се замисля колко пари съм дала и продължавам да давам за таксита и ме заболява главата... 1000000000% с тия пари до сега щях да си купя кола :smt012

nencuHka
04-16-2007, 12:06
Пфу.. както каза Куул Гърл и на мен ми е болна тема :-D
Може би щото още не бачкам и не знам какво е да си изкарваш
сам парите и с толкова труд и затова харча като невидяла.
Друг е въпросът дали винаги родителите ми имат
да ми угаждат ...но определено ,признавам си -
не ценя парите..Колкото и грубо да звучи.

Swinkenhoffer
04-16-2007, 12:15
преди известно време се замислих колко пари съм изхарчила, докато работех... числото ме изуми, а става въпрос за по-малко от година. да не говорим, че нито плащах сметки, нито храна съм взимала... освен 3-4 пъти. майка ми си води разни такива сметки и излиза около 600 лв. на месец, които не знам за какво отиват, честно. :shock: живеем съвсем нормално.

Valar
04-16-2007, 12:23
Не смея да правя изчисления!

malka_sladuranka
04-16-2007, 15:06
:-k Много... #-o

quench
04-16-2007, 16:21
преди известно време се замислих колко пари съм изхарчила, докато работех... числото ме изуми, а става въпрос за по-малко от година

честито,ти откри топлата вода! целият свят е така създаден,че да харчиш повече,отколкото можеш да изработиш

teenkopele
04-16-2007, 16:32
Идея си нямам, а и ако трябва да съм честен не искам и да знам, че ще ме заболи сърцето. Сигурно ще се събере един малък джакпот. :P

Преди 1/2 година някъде изтече една година, в която си записвах колко пара давам за бира. Мммм...интересна сума се получи. :-D

Swinkenhoffer
04-16-2007, 16:33
преди известно време се замислих колко пари съм изхарчила, докато работех... числото ме изуми, а става въпрос за по-малко от година

честито,ти откри топлата вода! целият свят е така създаден,че да харчиш повече,отколкото можеш да изработиш
не зависи от света, зависи от теб. трябва да можеш да се контролираш, а аз не мога... и ето. :lol:

cherinka
04-16-2007, 16:35
Пари ..пари ..та пак пари.
Понякога ги има, понякога ги няма. Защо да си записваме колко пари сме изхарчил, след като ще ни заболи главата. Но да помислим трезво - било ни е хубаво, макар и за малко. Тъй, че харчете на воля, пари от всякъде можем да си набавим.



:shock:

Boot
04-16-2007, 17:11
Колко беемвета изпих във тия кръчми... :roll:
Парите направо хвърчат хлип мрън

quench
04-16-2007, 18:34
преди известно време се замислих колко пари съм изхарчила, докато работех... числото ме изуми, а става въпрос за по-малко от година

честито,ти откри топлата вода! целият свят е така създаден,че да харчиш повече,отколкото можеш да изработиш
не зависи от света, зависи от теб. трябва да можеш да се контролираш, а аз не мога... и ето. :lol:

не зависи от теб,а от икономическата конюнктура

koalka
04-16-2007, 18:41
Определено са много, въпреки че понякога гледам да постестявам и да не искам толкова пари от наште.

SpAcE_LaDy
04-17-2007, 18:32
Колко беемвета изпих във тия кръчми... :roll:

Тва ме подсеща и за "Първите три дни черпим барманки,последните три закусвам странджанки"... :-({|=

Майчицеее.. моля ти се махни го този подпис, ужасявам се, а обожавам котета.. лелеее.. ужас.. мн соррка, ама просто като го видя подписа ти и.. нещо ми става..

А по темата.. има начин, по който могат да се изкарват много пари, и то легално (нямам предвид наркотици и всякакву др незаконни неща), супер готин начин, даже израстваш и личностно, мн добра възможност, която скоро вс ще разберат.. др е въпроса как ще я приемат..

А колко харча не ми се мисли, един ден всички тези пари ще се върнат при мен.. в това съм сигурна..

Sexapilna_kukla
04-17-2007, 21:44
Не искам и да се замислям, че зле ще ми стане... Пък и като знам още колко ще се изхарчат... :roll: #-o

alkobalko
04-18-2007, 04:09
Даже не ми се мисли. А като знам още колко има да се изхарчат. Но важното е да е за нещо смислено, а не за глупости.

malkoto^f
04-18-2007, 19:17
ne iskam da znam :shock: