PDA

View Full Version : изследвания за никотин



04-16-2007, 13:17
така...значи аз искам да попитам за колко време никотина излиза от системата...Като цяло колко време трябва да не съм пушила и това да не проличи на изследвания?

mad_doggy
04-16-2007, 14:48
Та това е просто никотин...Толкова ли са изтрещели родителите ти,че да ти се спичат за никотин?Да беше хероин...имаше за каво да се спичаш...Дълго е времето.Доста даже мисля.Какво ти пречи да кажеш просто "Пуша цигари.Да." ....
TI ODE ZNAESH ZA KVO PITA E DRISLIO MOJE DA MU TRQAA ZA DRUGO

theEXPLOITED
04-16-2007, 15:24
nikotina ostava v organizma s godini i to dosta

AliceSw
04-16-2007, 18:42
тест за никотин
втф?!?
кажи им че пушиш, да ти дават пари за цигари по-добре отколкото за тестове, за които не знам да съществуват :shock:

Just_One_Girl
04-17-2007, 10:22
Има някви тестове, не е каквото да няма. На мен щяха да ми правят, ама не нашите. Наистина доста време трябва да се изчисти оргазнизма. А между другото какво ти пречи като толкова не искаш вашите да разбират, да им кажеш, че излизаш с пушачи и те като пушат покрай тебе те тровят. Съвсем сериозно може да мине. Една позната на майка ми нещо се беше разболяла и ходи по лекари, наляво-надясно, и й казаха да спре цигарите, по-добре щяло да е за нея. А тя в живота си цигара не е опитвала! 'Що и ти да не си такъв случай :lol: