PDA

View Full Version : Moderated:Сърбят ме половите органи.



04-16-2007, 13:25
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 ](*,) na4i... ot 3-4 dena putkata a i ne samo tq si4ko okolo neq,klitora i t.n me sarbqt stra6no mn i kolkoto pove4e se 4e6am tolkz po silno me sarbi prosto e netarpimo..daje kato po4na da se 4e6am me i boli.. ima ne6to poduto do putkata to4no nz kfo i sam za4ervena..osven tfa neprekasanato mi te4e ne6to i se otdelq bqloto mi te4enie kato na par4enca razkasano... t.e e e cqlo i e gusto.. nz kfo mi e ma sam mn zle.. ne mi kazvaite samo da otida na ginekolog 6toto sam na 14 i smqtam 4e mi e mn rano puk i mn me sreax i sram ako moje da ne se stiga do lekari 6te e po dobre kajete spored vas kfo moje da mi ima..mojebi e prosto infekciq li de da znam.. :smt010 :smt010 ](*,) #-o =D> =D> [-o< :roll: :smt017

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

the^one
04-16-2007, 13:37
Няма начин да не отидеш на лекар.Ако темата не е базик .

04-16-2007, 13:43
ne e bazik overqvam te savsem seriozno si e.. [-X

sssssssssssssssssssssssss
04-16-2007, 14:14
a iskam da te pitam imala li si polovi kontakto do segq no na vsqka cena trqbva da otidehs la lekar ot koi grad si mi kaji i az imam problem i moje zaedno da otidem

Sexapilna_kukla
04-16-2007, 15:10
Отивай веднага на лекар, това не е шега работа!

04-16-2007, 15:43
a iskam da te pitam imala li si polovi kontakto do segq no na vsqka cena trqbva da otidehs la lekar ot koi grad si mi kaji i az imam problem i moje zaedno da otidem

ne ne sum imala... ot sf sum.. :smt010 :smt010

morgana
04-18-2007, 10:32
ВЪРВИ на лекар-може да е опасно!

Мико
05-06-2007, 00:08
иди на лекар бре дете ...а и гледам си на 14 ...ако имаш косми нещо махни ги и се измии хубаво ...ако не стане иди на лекар
и мене ме сърбеше така ама не толкова много ама ми мина

LetiCherry
05-06-2007, 10:25
Отивай на ЛЕКАР, със здравето 4овек НЕ трябва да си играе! Отивай докато не е станало късно!Айде бягай и не се притеснявай, гинеколозите за какво са?!

секса
05-06-2007, 12:32
Тва са хомороиди.Иди но ликар за да ти предпише нещо. \:D/

Cherlotte
05-06-2007, 12:43
Тва са хомороиди.Иди но ликар за да ти предпише нещо. \:D/
Да бе, точно "хомороиди" са. #-o Защо нарочно панирате децата с глупости. ](*,) А сега сериозно - щом толкова сериозно те сърби, смяташ, че има нещо подуто и т.н. поговори с майка си най-добре и заедно решете дали да ходиш на лекар. :wink:

SwEeT_pAiN_F
05-06-2007, 13:34
[quote="секса"]Тва са хомороиди.Иди но ликар за да ти предпише нещо. \:D/[/quote
Какви хемороиди бе човек?!?! Като незнаеш поне не се обаждай! Хемороиди се появяват на ануса, тя говори за съвсем друго нещо!
А атносно проблема.. момиче ти си точно за гинеколог и не се притеснявай да отидеш защото може да стане много по-лошо! И за успокоение.. и аз тръгнах по гинеколози на 14.. при мен беше друг проблема :(....

vivian
05-06-2007, 20:56
ima6 nqkakva infekciq qvno i tr da ide6 na lekar 4as po-skoro.

foreverr
06-27-2007, 19:31
Amida sarbej,za4ervqvane,gasto te4enie-tova sa priznaci za infekciq!!Ami znam 4e te e sram ( :oops: ) ot ginekologa ama otidi pri genekolog jena za da te e- sram po malko!Nqma6 drug izbor prestra6i se i otidi vse pak vinagi ima 1 pat!!! 8-[ =;

06-28-2007, 07:32
abe hemoroidi,abe ne q strqskaite be hora,mnoo ste zle!tova mila sa gubi4ki,6tom tova bqloto ti e kat na parcal4eta,da ti bolee6 ot Candida Albikans-mnogo uporita gubi4na mikoza,az li4no bqh taka i otidoh na leka,izpisa mi vlagali6tni globuli i 6ampoan sebamed(intimen)otdelno pih hap4eta!!!OTIDI NA LEKAr-AZ SUM DAZYBELL,nameri me i mi kaji kakvo ti e stanalo!!! \:D/

desito_69
06-28-2007, 11:00
moje da sa gubi4ki ima spesialni kremove no nepremenno hodi na lekar!

DrSmurph
06-28-2007, 12:29
Saglasen sum za nujdata ot poseshtenie pri ginekolog no sashto taka ne e losho da podobrish li4nata higiena, da nosish pamu4no belio bez prashki, da ne hodish na baseini!!!!!

megi_sweet
06-30-2007, 22:56
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 ](*,) na4i... ot 3-4 dena p*tkata a i ne samo tq si4ko okolo neq,klitora i t.n me sarbqt stra6no mn i kolkoto pove4e se 4e6am tolkz po silno me sarbi prosto e netarpimo..daje kato po4na da se 4e6am me i boli.. ima ne6to poduto do p*tkata to4no nz kfo i sam za4ervena..osven tfa neprekasanato mi te4e ne6to i se otdelq bqloto mi te4enie kato na par4enca razkasano... t.e e e cqlo i e gusto.. nz kfo mi e ma sam mn zle.. ne mi kazvaite samo da otida na ginekolog 6toto sam na 14 i smqtam 4e mi e mn rano puk i mn me sreax i sram ako moje da ne se stiga do lekari 6te e po dobre kajete spored vas kfo moje da mi ima..mojebi e prosto infekciq li de da znam.. :smt010 :smt010 ](*,) #-o =D> =D> [-o< :roll: :smt017

maika e po sa6tiq na4in,xodi na ginekolog i tam i izpisaxa nekvi xap4eta,mazila!

07-01-2007, 11:57
Така... наскоро бяхме на плажчета с мойта приателка. Незнам от плажовете или от мен самия. Но и тя хвана някви губички б понеделник сме на лекар. На нея ще и изпишат някжи хапчета нешто да се маже но и аз ще пия нещо .. понеже и аз явно сам заразен макар ,че видимо нишо ми няма на мен. Но все пак ще идем и двамката на лекар.Иди и ти това е моя савет.Кофти е но се лекува. Ако случайно си правила секс с някакво момче след като идеш на лекар и ти изпишат нещо да се лекуваш после ако спиш пак с това момче и си хванала от него ... пак може да ги хванеш за това .. ако е така и двамката на лекар :)
На 23 години съм и на мене не ми се беше случвало но и на мен ми се случи:(

JustGotPaid
07-01-2007, 18:56
Tova sa si gubi4ki. Vurvi na ginekolog i mu obqsni kak stoqt neshtata... i nz dali shte te preglejda, no shte ti izpishe mazilo i shte mine. ili pogovori s maika si i da vzemeto reshenieto dvete. moje tq poveche da razbira.nqma n6 sramno da i kajesh

`Death`Whore``
07-01-2007, 19:17
Добре, няма да ти кажа да отидеш на лекар, ще ти кажа да го оставиш така и да наблюдаваш как не само най-вероятно няма да имаш деца, а и след време инфекцията ще обхване и други органи, а и оросяването на мозъка ще се прецака. Но всъщност какво те интересуват децата поне, след като секс няма да можеш да правиш?

hmm..
07-02-2007, 09:13
az 6te ti kaja da otide6 na ginekolog kolkoto se moje po burzo bez da se pritesnqva6 6toto ako si devstvena toi nqma da te gleda taka.. a na nqkkauv ekran.. tamm... nz kak se kazva to4no..

slu6ai me mene
08-29-2007, 11:02
bqh bolna ot su6toto-tova sa gubi4ki mila-idi na lekar i 6te vidi6 4e sum prava-dadoha mi nizoral tabletki za piene i edni vlagali6tni globuli na im poligynax!i se opravih-mnogo surbi i e gadno da!ne gi slu6ai drugite!

gabrielka@a
08-29-2007, 13:09
Най-разумното е да отидеш на лекар и да си направиш изследвания.По принцип сърбежа може да е знак за диабет!!!Не искам да те плаша,но найстина трябва да отидеш.НАВРЕМЕ!

09-11-2007, 21:08
Господи при мен имаше същия проблем преди няколко месеца...БЕше ядски гаадно, сърбеше ме, а като се чешах, ме болеше, дори се разраних..Беше мн гадно...Като излизах..трябваше да се чешам колкотои да е смешно :( ;( ...Но с времето проблема сам изчезна...На никого не съм казала....ПРосто поддържай по-добра хигиена от всякога..Ако се влошиш и не можеш вече да търпиш, посети гинеколог !!!(колкото и да не ти се иска)

09-11-2007, 21:43
Господи при мен имаше същия проблем преди няколко месеца...БЕше ядски гаадно, сърбеше ме, а като се чешах, ме болеше, дори се разраних..Беше мн гадно...Като излизах..трябваше да се чешам колкотои да е смешно ;( ...Но с времето проблема сам изчезна...На никого не съм казала....ПРосто поддържай по-добра хигиена от всякога..Ако се влошиш и не можеш вече да търпиш, посети гинеколог !!!(колкото и да не ти се иска)
Сърбеше те кое? Защото мен адски много на моменти ме сърби около ануса, спазвам си хигиена и не мога да си обясня от какво е!