PDA

View Full Version : Чувствам се предадена и унижена...за пореден път



girl_in_black
04-16-2007, 12:42
Той е колкото мен, на 15.Държи се добре с мен, закачаме се,уж сме приятели.Само че отскоро аз се влюбих в него, не съм му казвала, но мисля, че се досеща.Поведението му е такова, че оставам с впечатлението, че и аз не съм му безразлична-комплименти, закачки, случайни докосвания.И днес гръм от ясно небе-"А как ще я харесвам тая, гледай я ква е, свясно момиче?, да бе, точно"Не издържах. Разплаках се, а той не се усети за какво плача.Убидно ми е не само за това , че да кажем не ме възприема като момиче, с което би могъл да има връзка, а за презрителното му отношение, защото от тези думи останах с впечатлението, че даже и за приятелка не ме зачита. Винаги се стремя да му помогна с каквото мога,а той как ми се отблагодарява?
И друг път ми се е случвала подобна история.Защо???Никога ли няма да си намеря приятел?Винаги ли ше ме унижават?Къде е проблемът, умна съм, с прилична външност, добра съм с хората..Защо така се получава, че не мога да си намеря приятел?Винаги ли ще съм сама бе, мамка му

L0v3_suX
04-16-2007, 13:01
ooo spokoino nqma da si vinagi sama. vyprosyt moje bi e ne za tva 4e ne te xaresva mom4eto a 4e.. go e sram da govori za tva osobeno ako go e kazal pred nqkoe dr mom4e.. sys sigurnost e taka. mom4etata na tazi vyzrast nz kak da si izrazqvat 4uvstvata i za tova se opitvat po sqkakyv na4in da prikriqt ako imat takiva.. da se pokajat kato myjkari :D taka 4e spx 6te si nameri6 i ti srodnata du6a :P

sisssska
04-16-2007, 13:17
A ti ot kolko vreme iska6 da b1de6 s toq 4ovek,toest poznava6 li go do takava stepen 4e da znae6 to4no kak1v e i dali naistina ne bi mog1l da se podigrava s tebe za ediniqt flirt? [-( [/i]

girl_in_black
04-16-2007, 13:19
A ti ot kolko vreme iska6 da b1de6 s toq 4ovek,toest poznava6 li go do takava stepen 4e da znae6 to4no kak1v e i dali naistina ne bi mog1l da se podigrava s tebe za ediniqt flirt? [-( [/i]

Ми от 8 месеца се познаваме, иначе аз от по скоро искам да съм с него.

mechtaq_za_teb
04-16-2007, 14:00
Spokoino.Ne se ot4aivai zaradi takiva neshta.Sled kato toi ne te za4ita dori za priqtelka nqma smisal da ti puka.Shte si namerish priqtel,za vsi4ko si ima vreme ;)

Adwokat
04-16-2007, 14:11
ooo spokoino nqma da si vinagi sama. vyprosyt moje bi e ne za tva 4e ne te xaresva mom4eto a 4e.. go e sram da govori za tva osobeno ako go e kazal pred nqkoe dr mom4e.. sys sigurnost e taka. mom4etata na tazi vyzrast nz kak da si izrazqvat 4uvstvata i za tova se opitvat po sqkakyv na4in da prikriqt ako imat takiva.. da se pokajat kato myjkari :D taka 4e spx 6te si nameri6 i ti srodnata du6a :P


И аз съм на твоито мнение.. =D>

white_chik
04-16-2007, 16:49
Еми може би точно,защото си добра и хората те тъпчат.Колкото и гадно да звучи в тоя живот трбва да мисли на първо място за себе си,за да бъде поне малко щастлив

vvs_go
04-16-2007, 16:57
ne se ot4aivai

koalka
04-16-2007, 17:11
Да, съгласна съм-добра си и може би за това все се случва така, но и момчетата не са много свестни, с които се занимаваш.Не стига, че ти дава напразни надежди, а после те обижда...Мисля, че ако срещнеш прекрасно момче, което ще оцени това, че си добра и откровена, ще бъдеш щастлива .

efito_f
04-16-2007, 17:23
Shtom go e kazal tova toi prosto ne te zaslujava..., ne se zanimavai s nego shte si namerish nqkoi mn po svesten koito naistina da te ceni i da ne ti se podigrava.

TreeHill
04-16-2007, 18:32
"ne pla4i za 4ovek , koito nemoje da pla4e za teb"

girl_in_black
04-17-2007, 13:26
Благодаря ви за мненията, наистина ми помогнахте,чувствам се по-добре.