PDA

View Full Version : Много сложна ситуация...



Тъжно момиче
04-16-2007, 12:57
Здравейте .. ! Реших се и аз да пусна поредната любовна история. Значи нещата стоят така : От много одавна си харесвам едно момче. Бяхме много добри приятели с него и по цял ден бяхме заедно и си споделяхме.. до тук добре.. имаше едно момичe koeтo го "обичаше" и след време се събраха и с него спряхме отношенията си и след около 2 месеца той ме потърси, а аз тъкмо го бях забравила и го бях преодоляла. Започна да ми обеснява колко не му е добре с това момиче, как иска някое което да е до него постоянно и да го обича. След време започна да ми говори на мило.. да ме кара да излезнем на кафе, започнаха смс-ите и аз след време си възвърнах чуствата към него. Каза ми че ме харесва и иска да е с мен да изчакам да скъса с гаджето си и аз като най-голямата идиотка му се вързах. Скъсха след доста време и излизахме с него.. звъняхме си и точно когато щяхме да се съберем тои ми каза "Обичам я... кажи ми какво мога да направя и ще ти дам отг. на всичките ти въпроси" и се събраха отново !!!!!
Каза ми че никога няма да отрече,че изпитва нещу към мен, но не може да е и с двете..... Преди няколко дни го видях и си говорихме и имах чуството, че иска да е с мен, но нещу го спира и незнам какво е това нещу. С гаджето му се скарахме и тя ми заяви да не говоря повече с него, да не си пишем, да не си казваме ЗДР и така. Когато му го казах това нещу му казах, че ако иска да спре всякави отношения с мен ще го разбера, а тои ми отговори :" Говориш глупости" и сега рискува да скъса с гаджето си само защото си пишем и си оставаме приятели, а наистина гаджето му ако разбере ше откачи(доста е буйна). И сега незнам какво мога да праря, защото ако ми беше казал да си еба майката и да го оставя щеше да ми е много по-лесно отколкото да продължава да ми дава надежди... и просто не мога да го забравя :cry: Незнам какво да правя и кое ще е най-доброто решение. Моля ако някои има мнение по темата да го напише. Благодаря на тези които ми отделиха време за дългата ми изповед и за тези които ще си дадът мнението :wink: :(

Po RuSoTo 6tE mE PoZnAetE
04-16-2007, 13:13
off mili4ka, mnooogo e slojna tvoita rabota!!! emi ima 3 re6eniq na problema: ubii gadjeto mu i kaji 4e e bilo ne6tasten slu4ai; iz4akai da skysat(vse nqkoga 6te se slu4i, osven ako eventualno ne sa trygnali da sa jenqt) ili zabravi 4e sy6testvuva, za6toto sled kato se dvoumi tolkova qvno e mn. typ i ne moje da te oceni....kolkoto do neq, 4e tq kva ti e da ti kazva kakvo da pravi6?! mislq, 4e 1-to i 3-to re6eniq sa nai-razumni, znam 4e 6e ti e trudno, no ima i dr. mom4eta na toq svqt(kolkoto i da ne ti se vqrva) i az bqh ludo vlubena predi vreme i sega sym pak, no kakvo da se pravi, cql jivot imame da si gi izbirame....

radito
04-16-2007, 13:19
Е такива пиклиовци дето не знаят какво искат най-много ги обичам! :x
по-добре не се занимавай с него

***
04-16-2007, 13:38
misli6 li 4e si zaslyjava da obi4a6 nqkogo bez toi da te obi4a i ocenqva istinski? preodolei sebe si i go zabravi.tvoqt 4ovek 6te doide.tva mom4e nqma da te zabravi i edin den 6te se seti za teb,no 6te e prekaleno kusno.vs 6te my se vurne.ti 6te si 6tastliva s dryg.

LaDy_FroM_HeLL
04-16-2007, 20:47
MmM pravi sa horata:ima nqkolko varianta(tva s ubiistvoto mn me nakeFi :twisted: )Ami mila,ako mn durjish na nego mojesh da pochakash da skusat,a tva rano ili kusno shte stane...Vqrno po-dobre shte e da preodoleesh tova i da produljish napred,no vse pak surceto e mn po-silno ot razuma...Preceni si kakvo si gotova da jertvash otnovo i kolko si gotova da ponesesh..ako mislish,che mojesh da si silna i ako toi pak povtori tova,che shte mojesh da go preodoleesh ..to togava go pochakai da se razdeli s momicheto ta da doide otnovo tvoq red,a ako nqmash sili PRODULJAVAI NAPRED!Az lichno smqtam,che e malko unizitelno da go chakash,no ako izpitvash silni chuvstva ti e prosteno..pomisli dobre kakvo iskash i deistvai,mila!! Yspehi!

sun_flower
04-16-2007, 20:56
Ako smqta6 4e si struva da se izmu4va6,4akai go.Ako smqta6,4e iska6 ne6to pove4e ot neorientirano mom4e-ignorirai go,kolkoto i da e trudno.
A na fruclata,koqto v slu4aq nqma vina,4e mom4eto i e tupo i izbii zubite,za da se nau4i da si zatvarq ustata i da ne ti obqsnava kakvo da ne pravi6.

Тъжно момиче
04-17-2007, 14:40
Еми благодаря ви за мнението което дадохте и мисля, че няма да ми е толкова лесно да го забравя, защото изпитвам доста силни чуства към него :smt010 .. но в крайна сметка ще се опитам да послушам някой от съветите ви.. Ако някой има мнение още по темата моля го да го напише.. Благодаря ви много :wink: