PDA

View Full Version : koga zapo4nahte da se grimirate?



04-16-2007, 16:12
pusnah tazi tema za6to az sam na 15 godini i nqkade ot predi 2 meseca zapo4nah da ne izlizam ot vka6ti bez fon dio ten,4eren moli,spirala,o4na liniq i 4ervilo.no nikoq ot moite sau4eni4ki ne hodi taka..1-2 pati v sedmicata nqkoq moje da doide sas spirala no ne i vseki den i zatova mi e int vie na kolko godini zapo4nahte da hodite grimirani?

Swinkenhoffer
04-16-2007, 16:29
pusnah tazi tema za6to az sam na 15 godini i nqkade ot predi 2 meseca zapo4nah da ne izlizam ot vka6ti bez fon dio ten,4eren moli,spirala,o4na liniq i 4ervilo.

o.O
дано поне ползваш качествена козметика. :)
на 18 съм и не се гримирам.

^t_a_n_i_a^
04-16-2007, 16:33
Аз сега съм на 14 и се гримирам от миналата година и повечето мои познати са така

`Death`Whore`
04-16-2007, 16:33
Гримирам се от...8-ми клас. Но никога не съм си слагала фон де тен или пудра. И не се гримирам всеки ден. Не ме е срам да изляза без грим.

gub4eto
04-16-2007, 16:44
Когато ми е на кеф тогава слагам грим иначе съм естествена :roll: :lol: :oops:

_^_krisa_^_
04-16-2007, 16:47
Zavisi kolko grim slaga6 i kakuv ima nqkoi mn grozno se grimirvat napravo prekalqvat ,spored mene grim rqbva da se slaga kogato iksa6 da prikrie6 ne6to {pup4ica}no za nqkoi slu4ei e hubavo savsem lek grim delikaten sedi krasivo no tova zavisi i ot liceto .nz NO Az sum NA TOVA MNENIE NA 16 i mislq 4e po hubavo ot estestvenata krasota nqma i v mnogo redkusmu4ei se grimirvam....

Allthatshewant
04-16-2007, 16:51
в края на 7-ми клас започнах с лек грим

04-16-2007, 16:55
_^_krisa_^_ az slavam fon dio ten za6toto imam mn neravnomeren ten na liceto ot leko zastudqvane ili zatoplqne kojata mi se za4ervqva,spirala slagam za da napravq miglite si po dalgi,4eren moliv za da mi izpaknat o4ite,o4na liniq za da pridade teleskopi4no udaljenie na okoto,a 4ervilo za da mi predpazi ustnite ot napukvane..tva ne e tolkova tejak grim v kraina smetka kvo edna spiraka i edin 4eren moli sa vijdat nali?

betka`ta
04-16-2007, 17:07
emi az po princip obi4am da si slagam 4eren moliv i spirala bez pudri i ne6ta ot toq rod!!!!!!

L0v3_suX
04-16-2007, 17:29
ami spored men si e dosta tejyk grim.. pone ne slagai o4na liniq i 4erviloto da ne e 4ak tolkova silno.. kupi si nqkakvo po nejno koeto da ne li4i tolkova.. moq syvet e bydi estestvena dokato moje6.. az si slagam samo malko tonira6t krem za izravnqvane na tena i stik korektor za da prikrivam nqkoi pyp4ici i ponqkoga spirala

04-16-2007, 17:43
Az si slagam ot 7-mi klas Moliv za ochi spirala fon diu ten ot vreme na vreme....v povecheto vrema de.... :oops: tva e ama veche tolkova sviknah che bez grim ne moga da izlqza...losho...

umrqlabubole4ka
04-16-2007, 18:01
ами аз от 13 годишна си слагам само малко моливче и нищо повече-сега съм почти на 14 и пак така :smt016

zaiobaio
04-16-2007, 18:58
аз пък се гримирам от 2 месеца. на 21 съм. слагам само молив за очи и спирала. чат пат фон дьо тен като имам някоя пъпчица :)

HopeLesss
04-16-2007, 19:00
Още не съм започнала... 3-4 пъти в годината слагам молив и спирала, но не го броя за гримиране :wink:

UnaBletoLoVeU
04-16-2007, 19:00
На 14 започнах да се гримирам и сега вече ми е супер странно когато излизам без молив, спирала и фон-дио-тен.

{S}BaBY{G}
04-16-2007, 22:51
аз от 6-7 клас..от както започнаха да се появяват досадни пъпки..като излизам и ги скривам с фон дъо тен щотото е голям шит иначе...така да излезеш..а иначе освен него само спирала си слагам...и гледам все да са някакви хубави неща...не се мажа с боклуци ..това е тъпо и определено не те прави по-хубава..аз откровено си заявявам че ако нямах такива проблеми изобщо само спирала щях да си слагам..

HopeLesss
04-17-2007, 06:47
Пффф и к'во мислите че като намажете лицето си с 5 кила фон дьо тен и всичко вече е на 6?!? Много много мразя да видя някое момиче, което ако го докосна по бузата и ще ми потъне целия пръст в тия гадости. Разбирам, ако има някакъв повод, но да го ползвате всеки ден... Просто не знаете какъв автогол си вкарвате. На майка ми една приятелка в момента почти няма мигли, защото от 6-ти клас използва спирала (а по онова време са и носили от чужбина, така че не е била някое менте), отделно на една приятелка и откриха кожна алергия и разни други гадости, заради всичката тази козметика... Ако имате пъпки, не е нужно да ги намацате с фон дьо тена и да си мислите, че вече сте Мис Вселена. Ако сте малко по-разумни, първо ще излекувате лицето си (защото това си е кожен проблем), а няма да го влошавате. Както и да е... аз съм на 19 години и не се харесвам с грим. Слагам по поводи малко спирала, молив и гланц, но като цяло не обичам да се гримирам. Намирам за отвратително момиченца на 14-15 да скриват естествената си красота зад комбинацията от много светъл фон дьо тен. руж, тъмни сенки, молив, спирала, червило и какво ли още не... Пък и грима като цяло е за да ПОДЧЕРТАЕ естествената красота, а НЕ за да я заличи напълно... Мое мнение. =;

`Death`Whore`
04-17-2007, 06:49
аз от 6-7 клас..от както започнаха да се появяват досадни пъпки..като излизам и ги скривам с фон дъо тен щотото е голям шит иначе...така да излезеш..а иначе освен него само спирала си слагам...и гледам все да са някакви хубави неща...не се мажа с боклуци ..това е тъпо и определено не те прави по-хубава..аз откровено си заявявам че ако нямах такива проблеми изобщо само спирала щях да си слагам..
Неслучайно говориш и в сегашно време - все още имаш проблеми с кожата на лицето. И 100% не греша, като казва, че с годините са се задълбочили. И това е заради простотиите, които слагаш на лицето си. Тези неща НЕ ЛЕКУВАТ, а не се замазват. Като че ли да имаш интимна инфекция и да не си сменяш гащите.

dinosaur
04-17-2007, 07:05
еми аз рядко се гримирвам... смисъл на 2 седмици най-много 1-2 пъти... и то защото примерно трябва да изглеждам добре или отивам на некво готино кафе и т.н. И тогава си слагам спирала,молив за очи и малко тъмни сенки...просто не обичам да се гримирвам много... сега съм на 16 и като гледам момичетата на моята възраст с колко тона грим ходят и направо се ужасявам! :shock:

ProstoAz
04-17-2007, 07:15
Започнах да се гримирам (почти) всеки ден от 6-ти клас, но никога не съм слагала фон дьо тен или пудра.

sweet_november
04-17-2007, 08:50
Аз съм на 16 и се гримирам от близо 1 година , но не мисля че се нарича точно грим. Слагам единствено молив и спирала както някои спомена само "подчертавам" :D :D :D

`Death`Whore`
04-17-2007, 08:53
Точно грим се нарича :smt005 :smt005

My_Infernal_Majesty
04-17-2007, 08:53
Почнах на 16- т .е. от почти година се гримирам но в началото беше само спирала и молив а по-наскоро започнах и със сенки.

Th3WildAng3l
04-17-2007, 11:00
От 9 клас някъде, но съвсем лек грим.

Presley
04-17-2007, 11:21
Гримирам се от 14 годишна....не е много хубаво ,ама ... [-X

e_l_i_z_a
04-17-2007, 15:53
в края на 7-ми клас започнах с лек грим
дам :) А иначе сега си слагам фон-дьо-тен,коректор понякога(под очите),пудра,руж(бял по околоочния контур където се слива със скулите и бронзов по скулите и бузите),спирала,гланц или червило.Понякога и сенки,но мнооооооого рядко.Избягвам черният молив.Наблягам на миглите,защото отварят погледа.За допълнителен ефект прибягвам до бял молив понякога :-D ..
Иначе лятото ходя без грим,само слънцезащитем крем,водоустойчива спирала и гланц.Ако се наложи слагам течен руж :wink:

malka_sladuranka
04-17-2007, 16:29
Ами...от около 13годишна. Сега съм на 19. Ии откакто почнах да се гримирам почти всеки ден съм с грим. :smt061


....Пък и грима като цяло е за да ПОДЧЕРТАЕ естествената красота, а НЕ за да я заличи напълно... Мое мнение. =; А с това съм напълна съгласна.

Много ужасно е някое хубавко момиченце със силен вечерен грим посред бял ден.. #-o

malkoto^f
04-17-2007, 16:55
Още не съм започнала... 3-4 пъти в годината слагам молив и спирала, но не го броя за гримиране :wink:

i az taka :)

04-17-2007, 17:06
aз съм момче и несе гримирам :-D

04-17-2007, 18:07
Ooo... ot minalata godina zapo4nah

{S}BaBY{G}
04-17-2007, 18:42
аз от 6-7 клас..от както започнаха да се появяват досадни пъпки..като излизам и ги скривам с фон дъо тен щотото е голям шит иначе...така да излезеш..а иначе освен него само спирала си слагам...и гледам все да са някакви хубави неща...не се мажа с боклуци ..това е тъпо и определено не те прави по-хубава..аз откровено си заявявам че ако нямах такива проблеми изобщо само спирала щях да си слагам..
Неслучайно говориш и в сегашно време - все още имаш проблеми с кожата на лицето. И 100% не греша, като казва, че с годините са се задълбочили. И това е заради простотиите, които слагаш на лицето си. Тези неща НЕ ЛЕКУВАТ, а не се замазват. Като че ли да имаш интимна инфекция и да не си сменяш гащите.


хах абе вие за малоумна ме взехте тука ;) обяснявам ви че като излизам се гримирам вкъщи не стоя с фон дъо тена нито в козметичния салон седя така ...много се вживявате в поучаването...на една възраст сме долу-горе тъй че не мисля че имам по-малко познания от вас в тая област и осв това като не ползваш някакви ефтини боклуци проблема не е толкова голям колкото го изкарвате тъй че...easy

Baby_b
04-17-2007, 19:55
Аз на 14 си купих първия фдт ,но него не го използвах мн често и наи накрая го изхвърлих. Грим използвам иключително рядко смисъл сенки,а спирала и молив слагам когато излизам вечер (щото сутрин немам време) :::

`Death`Whore`
04-17-2007, 19:58
Кой е казал, че в къщи или в козметичния салон стоиш така? Аз ти пиша сериозни неща, ти разтягаш локуми. Имай познания и задушавай кожата си, защото каквото и да кажеш, тези неща я задушават независимо дали са за 50 или 500 лева.

AliceSw
04-17-2007, 20:18
гримирам се от 7-ми клас някъде

за мен пък е някакво удоволствие :|

Cherlotte
04-17-2007, 20:58
Не се гримирам. :wink: Най-много отвреме-навреме да сложа спирала или гланц за устни, друг грим не ползвам. :wink: Ако почнете да се гримирате с фон дьо тени от 13 годишни, след време наистина няма да можете да се покажете от вкъщи без грим. Всъщност не само заради това не се гримирам - не смятам, че имам нужда да прикривам каквото и да е и се харесвам така :P , а и освен това повечето пъти нямам никакво време, камо ли за гримиране :lol: . На 17 съм. :wink:

malka_sladuranka
04-17-2007, 21:14
гримирам се от 7-ми клас някъде

за мен пък е някакво удоволствие :| Мхм и за мене. :-D Интересно ми е да се гримирам, готино ми е... :-D Абее....както казваш удоволствие е. :smt006

04-18-2007, 13:25
Ами аз се гримирам оот...шести клас,мился..Но под "грим" се разбира черен молив и ако излезе някоя пъпка коректорче.Естествено в някои дни се чувствам отвратително и тогава си слагам малко цветен овлажнител,но това се случва много рядко.В момента съм във седми клас и не мога да разбера съученичките си, като се разпищят при вида на каталог на орифлейм: "Искам фондьотееееееееен,искам
пудрааааааа"Незнам,грозно е да видиш 13 годишно момиче напльоскано като 30 годишна жена :smt017

04-18-2007, 14:03
Аз от вр на вр си слагам молив. Също така доста често си слабам фон дьо тен не на мазна основа за да прикрия нещо. И от вр на вр балсам за устни като се сетя и тва. Нито лак нито нищо др

PaMit0
04-18-2007, 17:04
ами аз не помня кога запо4нах но още кат бях по малка съм избирала грим който да ми отива и никога не съм се правила на 4у4ало както една от стария ми клас,дет слагаше 2 тона фондиотен и мн о4на линия и некфи ужасни цветове абе мани сенки спирала и малко молив и тва е гланц от вр на вр пр няя смсиал се глася толкова

girl_in_black
04-18-2007, 17:08
За първи път се гримирах като бях в 6клас,но никога не си слагам пудра или фон дьо тен.Не ми е никакъв проблем да изляза и без грим и за това не се мацам всеки ден.

sexy_devil4e
04-21-2007, 14:23
ami ot mn malka sum si slagala samo glanc !hahah..sa sum na 15,ii slagam glanc zaduljitelno,ina4e za drugoto..ponqkoga slagam svetli senki ii spirala slagam 4esti4ko,no leko!pudri i t.n ne slagam ,nqmam nujda!!sega zapo4nah da slagam i moliv za o4i ,ama be6e samo za edna ekskurziq,sa ne slagam..abe zavsii ot nastroenieto!

nobody_knows
04-21-2007, 18:06
ами аз съм на 14 и от скоро слагам фон дьо тен,а сенки и други боклуци от около 2 години... :oops: просто ми доставя некво удоволствие.фон дьо тен,сенки и спирала слагам,ако има някой повод който си заслужава.когато излизам по кафета ми се налага да си сложа фон дьо тен,защото кожата ми е ужасна - на петанца като белези ат пъпки... :( иначе за училище слагам само молив и гланц и мн рядко спирала ;]

delfin4eto
04-21-2007, 19:28
Аз съм колкото теб и все още не съм започнала да се гримирвам!

04-23-2007, 20:05
абе какво ти пука за другите!аз от 7-8 клас почнах да ходя с черен молив!и не само аз.само за фон дьо тена трябва да внимаваш малко повече :)

Glezanka
04-24-2007, 08:37
Rqdko se grimirwam sys spiralite i senkite i moliwite i t.n. i t.n.Slagam si cheren moliw,no towa e edinstwenoto koeto polzwam.Inache ako ne se luja w 8 klas zapochnah da si slagam ot wuprosniq moliw :D

nanabg
04-24-2007, 09:19
:booooomb:

N0_feAR
04-24-2007, 09:38
Аз започнах да се гримирам към 7 клас,като имаш на предвид че си слагам само гланц и понякога някакви съвсем леки сенки,от време на време и спирала.По често се гримирам кат ходя по състезания и участия. Не използвам фон дю тен, пудра, руш и такива му екстри.Нищо не ми пречи и да изляза без грим.Много рядко го ползвам,само гланц винаги си слагам .

04-24-2007, 16:25
AZ sa6to zapo4nah da se grimiram ot 7mi klas no ne me e sram i mn 4esto izlizam bez grim

mechtaq_za_teb
04-24-2007, 16:33
Sega sym na 15 i po4nah da se grimirvam(senki,spirala,4eren moli,bez fon dioten)predi 1-2 godini. :)

04-24-2007, 21:48
Аз се гримиран от тази година (14) Слагам черен молив, спирала и гланц ... а понякога ми се налага и малко фон дьо тен, пудра или коректор, защото кожата ми не е от най-хубавите и имам сенки под очите или излглеждам някак си бледа ... но това е рядко! ( слава богу) :D

Бебок
04-26-2007, 20:24
Ами аз някъде в седми клас.И до 8-9 клас постоянно се гримирах ,пудри глупости.И тогава не се гримирам вече съм на 19г.Случва се на 3 месеца веднъж да си сложа спирала дори червило не си слагам.Естествено че се харесвам повече гримирана но не ми се занимава искам да съм естествена.Като гледам тия от моя клас всички постоянно гримирани ,направени с хиляда тона фон дьо тен незнам не съм привърженичка на грима.

Chikiponita
04-26-2007, 20:38
Аз започнах да се гримирам ,но не постоянно, когато бях на 16 мисля.Сега съм на 17 и се гримирам всеки ден.Наистина води до пристрастяване.Когато ходя на училище имам чувството,че ако излезна без грим,няма да изглеждам свежа.Но когато съм във ваканция,си слагам,когато си искам и когато не искам - не.Разбира се,ако съм само на разходка в парка не си слагам.Напоследък започнах да се гримирам доста силно (просто цвета на сенките е силен),но пък на мен ми отива силен грим,макар че стои малко тежко за всеки ден,колкото и да е хубаво.Но ако не друго си слагам ПОНЕ спирала (ако нямам никакво време)

sexi_lady_666
04-26-2007, 23:05
az bqh 11 godi6na kogato po4nah seriozno da se grimiram i vs v kompaniqta sa taka no fon dio tena ne e mn na oferta zatvarq ti porite i posle da ne ti kazvam ne e hubavo ne vqrvam da ti ima ne6to mn gadno na liceto za da slaga6 fon dio ten po dobre da ne slaga6 povqrvai mi az si slagam fon dio tena samo za fotosesii ili za revuta si slagam ina4e ne!!poslu6ai me

mrsy
04-27-2007, 03:41
Не съм почвал :roll:

gabrielka@a
04-27-2007, 17:51
Zavisi kolko grim slaga6 i kakuv ima nqkoi mn grozno se grimirvat napravo prekalqvat ,spored mene grim rqbva da se slaga kogato iksa6 da prikrie6 ne6to {pup4ica}no za nqkoi slu4ei e hubavo savsem lek grim delikaten sedi krasivo no tova zavisi i ot liceto .nz NO Az sum NA TOVA MNENIE NA 16 i mislq 4e po hubavo ot estestvenata krasota nqma i v mnogo redkusmu4ei se grimirvam....
И аз мисля така!

Saska
04-28-2007, 19:11
na 16 godini...zapo4nah da si slagam po 4esto spirala i moliv...na 17 ve4e i senki i fon dio ten...no sega zabelqzvam 4e mladejta zapo4va ot kade kade po rannite godini da se maca....
a otnosno tvoq slu4ai...mi to i ot moq klas momi4etata mn rqdko idvat na daskalo grimirani...to i az de..ve4er kato izlizam na kafe togava se grimiram..ili kato hodq na disko...

malka_sladuranka
04-28-2007, 20:11
Ъъъ казва се гримирам, а не гримирвам... :-s

LiCk|It_OfF
04-28-2007, 20:15
Не се гримирам.Според мен гримирането в ранна възраст е ненужно.Гримовете според мен са създадени за по-възрастните жени,които се нуждаят от тях. :wink:

П.П.Все пак,когато има повод си слагам бледи сенки. :wink:

no0k1e
04-28-2007, 23:18
pusnah tazi tema za6to az sam na 15 godini i nqkade ot predi 2 meseca zapo4nah da ne izlizam ot vka6ti bez fon dio ten,4eren moli,spirala,o4na liniq i 4ervilo.no nikoq ot moite sau4eni4ki ne hodi taka..1-2 pati v sedmicata nqkoq moje da doide sas spirala no ne i vseki den i zatova mi e int vie na kolko godini zapo4nahte da hodite grimirani?


явно си доста грозна
ХАХАХА

Devil_Body
04-29-2007, 08:18
Аз съм на 14 и слагам от време на време малко спиралка и лек гланц

beautiful.soul
04-29-2007, 09:05
ми гримирам се от 4ти клас... тогава бях мн смешна слагах си сини сенки и руж... после поспрях за малко.. и в 7 клас почнах да си слагам черен молив и спирала:)
гримирам се по простата причина не че се чувствам грозна, доставя ми удовослтвие да го правя и се чувствам по хубава... и не ми е конфортно да изляза без молив и спирала... а за фон дио тен и пудри слагам по рядко само като ми излезе някоя пъпка или не ми хареса кожата ми...
по често слагам перли.. арабски блясък...

iLoveChocolate
04-29-2007, 09:16
ами когато бях 6-7 клас започнах да си слагам гланц или червило, колкото да не ми се напукват устата, а иначе сега се гримирам със спирала /рядко черен молив и рядко сенки/, някъв гланц и понякога и перли слагам. така е от 1-2 години насам. но за да се гримирам трябва да имам някаква муза или да съм в яко настроение. ако ли не излизам без грим и мн ми дреме.

04-29-2007, 12:51
ами когато бях на 13 започнах да се гримирам,сега като се замисля на кво съм приличала и направо се чудя за какво съм го правила...сега направо ми е смешно като видя някое 13-годишно (без да обиждам никой) дете намацано с много грим просто е излишно,да не кажа грозно!За това не започвайте толкова рано да се гримирате нямате нужда пък и след време ще съжалявате.
Сега съм почти на 17 и преди около половин година започнах по-серизоно да се гримирам (защото бях спряла) и вече направо може да се каже че съм се пристрастила,нз защо не просто не мога да изляза от вкъщи без фдт,спирала и поне балсам или гланц за устни!
Много рядко слагам сенки,черен молив и от време на време червило. :wink:

elina777
04-29-2007, 16:44
сериозното гримосване почна някъде 8-9 клас,а преди това само от време на време и бях адски смешна...колкото по-малък си толкова по-голям искаш да изглеждаш

Reed
04-29-2007, 16:51
Ами сега тая година започнах да слагам молив и спирала.Сенки иначе преди се мацах,ама тъй като не мога да се гримирам избягвам да го прая..
П.п-7ми клас съм :)

miminia
05-01-2007, 05:24
Рядко се гримирам.Понякога слагам малко сенки и спирала.Червило винаги съм си слагала или гланц.Започнах от....ми от мн малка.Помня как един път втори клас да съм била сестра ми ме беше гримирала в розово :lol: и аз мн му се кефих :smt005 :wink:

05-01-2007, 06:45
от 11 годишна

djeini
05-01-2007, 07:00
Az sa sum sedmi klas i ot minalata prolet nito edin put ne sum izlizala navun bez grim.Mojebi ve4e 1 godina sum se grimirana-slagam 4eren moliv, 4erni senki i 4erna spirala,na kojata ili blqsuk ili fondu-ten,no naposleduk prekratix s tiq raboti za kojata 6toto ne e mnogo polezno naprekusnato da si s blqsuk ili fondu-ten.

648541
05-01-2007, 07:33
i az zapo4nah nqkude ot 7 klas...togava slagah samo 4ervilo,moliv i spirala...sega slagam si4ko bez fon dio ten....i mi dostavq golqmo udovolstvie \:D/

LannyBarbie
05-01-2007, 09:46
аз от 7-ми клас отначало само черен молив сега черен молив спирала фон дио тен пудра.. но напоследък отбягвам да слагам фон дио тен защото не е никък хубаво за кожата да лицето :roll:

05-01-2007, 16:51
Mdam i az ot 7 klas.Sega sam 8 i obiknoveno si slagam pudra senki i bezcvetna spirala no 4esto izlizam i bez grim spored zavisi kogo moga da sre6tna dokato sam navan! 8)

dazzle
05-01-2007, 18:52
амиии...преди мн врме беше, а сега съм на 15
може би в 4-ти калс след като завършихме...лятото почнах със гланц за устни, червило и постепенно сенки и молив :wink:

love in the darkness
05-01-2007, 19:17
Ами в 6-ти клас си слагах само гланц и спирала и то не винаги.От 7-ми клас без гланц не излизам.Сега съм 9-ти клас,слагам черен молив,спирала и много много гланц и червило.Фон дьо тен хм... от него нямам нужда.Лицето ми е чисто.А междудругото не всеки ден слагам спирала и молив но винаги гланц.Аз и без грим съм си хубава,ама грима ми подчертава хубоста.

_[LiFe-StiLe]_F
05-02-2007, 07:03
на 19 съм и си ползвам грим от около 2 години. слагам основа, сенки, спирала, молив, фон дьо тен от дъжд на вятър... странното е, че не ползвам обаче червила :lol:
и по принцип мразя тежкия грим, предпочитам нещо по-семпло, нещо което няма да се забелязва от километри и викат "тая като на магисралата" :lol: (както между впрочем правят момиченцата на по 13-14 и изглеждат на по 20 :? )

05-06-2007, 17:02
В 7-ми клас започнах да си сладам пудра и черен молив, в 8-ми си ходех редовно на училище с грим(спирала, сенки и т.н.), сега в 9-ти си сладам по-силен грим само ако ще излизам някъде, а на училище когато имам настроение или време и предпочитам неутралните цветове... даже се случва и без никакъв грим да ходя :wink:
споко ще ти ми манията :lol:

ultra
05-06-2007, 18:50
Почнах да си слагам някакъв грим в първи курс(9-ти клас по сегашно му).Под грим имам в предвид очна линия,тогава на мода бяха едни сиви и сини :smt005 (ужас,като се видя по снимки ПАЗИ БОЖЕ) :smt005 ,ама тогава беше така модерно.ъъъ очна линия и спирала,може и малко червило,което е рядкост и сега.Може да се каже,че си ходя натурално и не се гримирам много.От 2,3 месеца си слагам пудра и фдт.Сенки ползвам от 4,5 години...общо взето така седят нещата при мен.

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
05-06-2007, 18:53
Емм сега започвам.
ПОнякога се случва да си слагам молив и спирала, гланц за устни задължително.
Фдт мнооог рядко си слагам а руж, пудра - никога.

sweety_91
05-06-2007, 18:54
Аз почнах на 13.