PDA

View Full Version : Трябват ми пари :(



cherinka
04-16-2007, 17:31
Здравейте хора.
Ъъ, трябват ми пари до четвъртък за лични разноски - фризьор, боядисване, дънки и обувки.
И, не знам от къде да си намеря пари. С тате не си говорим от 3 седмици.. подминаваме се като куче и бръмбър :shock:
Мама чак събота ще вземе заплата, а бабите и дядовците ми е неудобно да им искам, защото миналата седмица им исках и ся не върви.
Та дайте някакви идея как да си набавя пари. Трябват ми 50-60лв, в нас няма никакво злато, не мога да пускам ефу, защото не знам как става, не ми ще да пробвам на тото, а и на покер не мога да играя.
Пък да нося вестници, където ги изкупуват... то ми трябват сигурно 10 тона вестници.
Не ми се е*е за пари, нито свирки ми се правят, та някой има ли някакви идеи?

white_chik
04-16-2007, 17:40
Хахаха,всички искаме пари и на мен ми рябват за почти същите неща.Еми не знам,единственото решение е да си сдобриш с баща ти.А кво ти пречи да изчакаш майка ти до събота? :smt017 Дрехите и обувките няма да свършат

michka20083
04-16-2007, 17:41
-моеш се пъхнеш в мойте дънки и да ти дам мойте обувки(ама те са 38, а твоя плавник е 40,ама ще те набутаме някак си :lol: )
-в нас имаме ножица яла ще те пострижа,земи си кана тя е по-ефтина ..
-в сряда няма да ходиш при Десито ще спестиш пари
-няма ходиш на даскало 1 седмица ето ти ги 10-13 леа
друго засега не се сещам ако ми щукне ша ти пиша

cherinka
04-16-2007, 17:54
А кво ти пречи да изчакаш майка ти до събота? :smt017 Дрехите и обувките няма да свършат

Защото в петък трябва да изхлеждам невероятно.



-моеш се пъхнеш в мойте дънки и да ти дам мойте обувки(ама те са 38, а твоя плавник е 40,ама ще те набутаме някак си )
Не нося кецове, а и знаеш, че не си падам по симплите дънки.
-в нас имаме ножица яла ще те пострижа,земи си кана тя е по-ефтина ..
След като видях ефекта на къната върху твоята коса, се отказах да я използвам.
-в сряда няма да ходиш при Десито ще спестиш пари
е, че 2 леа пара ли са, а и тя мое да ми даде, хаха :-D -няма ходиш на даскало 1 седмица ето ти ги 10-13 леа
Ами пари за бележка. Аххах
друго засега не се сещам ако ми щукне ша ти пиша

bungle
04-16-2007, 17:58
Бележки без пари давам ;)

OtherDimension
04-16-2007, 18:14
има един лесен и бърз начин да си изкара пари едно младо момиче

ако така се изкарват за 2 дена 50-60 лв никой няма да работи за по 200 на месец...
така че, ще трябва да се възползваш от това, че си момиче и има много загоряли българи

michka20083
04-16-2007, 18:18
-моеш се пъхнеш в мойте дънки и да ти дам мойте обувки(ама те са 38, а твоя плавник е 40,ама ще те набутаме някак си )
Не нося кецове, а и знаеш, че не си падам по симплите дънки.говоря за пантофите,който си зех за оная сватба.. ем не е задължително да си с нови дънки,а и имаш спр яка пола що не слоиш нея
-в нас имаме ножица яла ще те пострижа,земи си кана тя е по-ефтина ..
След като видях ефекта на къната върху твоята коса, се отказах да я използвам. мм тва не е кана ,а боя за 5 кинта
-в сряда няма да ходиш при Десито ще спестиш пари
е, че 2 леа пара ли са, а и тя мое да ми даде, хаха :-D да ама не е сигурно ..
-няма ходиш на даскало 1 седмица ето ти ги 10-13 леа
Ами пари за бележка. Аххахем ша дадеш 1 лев чудо голямо

или
В такъв случай трябва да се примириш, че до петък няма да изглеждаш добре!!! :-D нито ще имаш пари

bungle
04-16-2007, 18:21
Не можеш ли да си невероятна и без нови парцалки ?

betka`ta
04-16-2007, 18:22
da opredeleno nai lesniq variqnt e da se sdobri5 s ba6ta ti ina4e az drug na4in ne vijdam za dr nz!

Elektra_x
04-16-2007, 18:28
Оф и на мен ми трябват пари...за гащиризон,за пола,за тениска,за гуменки,за потник,за кичури ииииии........и от сичко май нищо няма да мога да си купя,а и зор се пести ...:smt087и пак трябва да ходя със старите парцали :smt012

cherinka
04-16-2007, 18:50
Не можеш ли да си невероятна и без нови парцалки ?
Наистина. Не се бях замисляла. След тия ти думи ми изкочи целия ми гардероб пред очите ми, и, верно, пак мога да се направя куул:)


Мий коли на светофарите ("бате,дай 2 лева бе,че ти измием и страничното стъкло") :lol:
Нямам смелост да го кажа :-D


[b] -моеш се пъхнеш в мойте дънки и да ти дам мойте обувки(ама те са 38, а твоя плавник е 40,ама ще те набутаме някак си )
Не нося кецове, а и знаеш, че не си падам по симплите дънки.говоря за пантофите,който си зех за оная сватба.. ем не е задължително да си с нови дънки,а и имаш спр яка пола що не слоиш нея
Ша ми ги дадеш ли :-D (Ами ако ги скъсам:( ?

niGGa
04-16-2007, 19:02
можеш да мастурбираш за пари.. щом не ти се духа и ебе..

michka20083
04-16-2007, 19:03
[b] -моеш се пъхнеш в мойте дънки и да ти дам мойте обувки(ама те са 38, а твоя плавник е 40,ама ще те набутаме някак си )
Не нося кецове, а и знаеш, че не си падам по симплите дънки.говоря за пантофите,който си зех за оная сватба.. ем не е задължително да си с нови дънки,а и имаш спр яка пола що не слоиш нея
Ша ми ги дадеш ли :-D (Ами ако ги скъсам:( ?
ще ми дадеш 26 леа за нови :-D

Cheesy
04-16-2007, 19:05
.
Мий коли на светофарите ("бате,дай 2 лева бе,че ти измием и страничното стъкло") :lol:
Че трябва да си боядиша косата и да си купя скъпи дънки :smt005

Ice_Queen
04-16-2007, 19:15
Сега..намерих аз да давам съвети дето и на мен ми трябват за по др събота към 80...ама нвм..нема пуша :smt012 :smt011
пф..да видим..
(бтв тва за златото не се бях сетила..ама ми е супер ..ще ми е мега гадно ако го направя.. :smt012 :smt011 )
иначе има книги на старо..ако някой у вас не ви трябват.
+ тука в Сф има борса за учебници..никак не си струва..и ако учебниците ти наново си ги купила за 40,те ти дават..10..,но пък са бързи 10 лева .
hm..dr...

ако се сетя ще пиша.. :| . кофтиии..

cherinka
04-16-2007, 19:27
Сега..намерих аз да давам съвети дето и на мен ми трябват за по др събота към 80...ама нвм..нема пуша :smt012 :smt011
пф..да видим..
(бтв тва за златото не се бях сетила..ама ми е супер ..ще ми е мега гадно ако го направя.. :smt012 :smt011 )
иначе има книги на старо..ако някой у вас не ви трябват.
+ тука в Сф има борса за учебници..никак не си струва..и ако учебниците ти наново си ги купила за 40,те ти дават..10..,но пък са бързи 10 лева .
hm..dr...

ако се сетя ще пиша.. :| . кофтиии..

А, верно книги бе. Ся ще видя кво има в нас. :smt008
Ам, за борсата за учебници... чудех се дали в Пловдив има, ама никой не знае.






[b] -моеш се пъхнеш в мойте дънки и да ти дам мойте обувки(ама те са 38, а твоя плавник е 40,ама ще те набутаме някак си )
Не нося кецове, а и знаеш, че не си падам по симплите дънки.говоря за пантофите,който си зех за оная сватба.. ем не е задължително да си с нови дънки,а и имаш спр яка пола що не слоиш нея
Ша ми ги дадеш ли :-D (Ами ако ги скъсам:( ?
ще ми дадеш 26 леа за нови :-D

Ще ти дам, но след тази събота. :-D
Ако искаш онези с цветчето от 'мат стар' или розовките, пак от мат стар :-D ()()

quench
04-16-2007, 19:32
аз имам работа за малдо момиче с английски и немски и с добри комуникативни умения,ако може с Аутокад или Фотошоп практика

лошото е,че се бачка много и шефа е безумно гаден по характер

malka_sladuranka
04-16-2007, 22:23
Не съм чела отговорите и незнам дали някой го е казал, ама сварката му е майката.
Бтв давайте идеи и аз отчаяно се нуждая от пари...но аз от 6 000 - 10 000лв. #-o

ABSOLUTme
04-16-2007, 23:16
аз имам работа за малдо момиче с английски и немски и с добри комуникативни умения,ако може с Аутокад или Фотошоп практика

лошото е,че се бачка много и шефа е безумно гаден по характер
младо момиче,а?с крака кинта и 20 и гръдна обиколка,колкото бюрото,нали?знаех си :-D

Violenza
04-17-2007, 11:47
И аз съм си харесала Canon 400d ама в близката година няма да го имам...

По темата - Човек, който е в добро настроение и е усмихнат винаги може да изглежда чудесно, дори и в старите си дрехи. :wink:

DetE-Idi0t
04-17-2007, 15:22
^ много хубава и евтина играчка си си харесала.. от простите хора ще да си :wink:

Violenza
04-17-2007, 19:22
^ много хубава и евтина играчка си си харесала.. от простите хора ще да си :wink:

Занимаваш ли се с фотография?

Ако е не, просто ще е по-добре да си замълчиш, вместо да се излагаш. :wink:

quench
04-17-2007, 21:02
аз имам работа за малдо момиче с английски и немски и с добри комуникативни умения,ако може с Аутокад или Фотошоп практика

лошото е,че се бачка много и шефа е безумно гаден по характер
младо момиче,а?с крака кинта и 20 и гръдна обиколка,колкото бюрото,нали?знаех си :-D

не,офис асистентка
ако има дълги крака и голяма цица,ще се натрапва твърде много ри личен контакт,а целта е да оставяме добро впечатление у клиента
трябва да изглежда предразполагащо и да има интелигентен външен вид

ABSOLUTme
04-17-2007, 21:22
аз имам работа за малдо момиче с английски и немски и с добри комуникативни умения,ако може с Аутокад или Фотошоп практика

лошото е,че се бачка много и шефа е безумно гаден по характер
младо момиче,а?с крака кинта и 20 и гръдна обиколка,колкото бюрото,нали?знаех си :-D

не,офис асистентка
ако има дълги крака и голяма цица,ще се натрапва твърде много ри личен контакт,а целта е да оставяме добро впечатление у клиента
трябва да изглежда предразполагащо и да има интелигентен външен вид

е значи ли непременно,че ако е с такава физика,няма да има интеУегентен външен вид? :-s

evil
04-17-2007, 21:26
Само аз ли работя? Бахти мързеливият народ, ако имаш желание ще работиш, ще имаш пари. Имам си пари, излизам си с приятелката преспокойно, че останалите ги давам и на майка ми.
Акам ви на мързела :>
Ако си от Пловдив ела, ще ти дам 50лв, ще се радвам ако станеш по-хубава.

ABSOLUTme
04-17-2007, 21:30
Ако си от Пловдив ела, ще ти дам 50лв, ще се радвам ако станеш по-хубава.
от пловдив е...айде,черито се уреди,ама на каква цена в замяна... :lol:
инак и аз работим... 8)ама и от наще цоцам 8-[ :lol:

Ice_Queen
04-17-2007, 21:36
Само аз ли работя? Бахти мързеливият народ, ако имаш желание ще работиш, ще имаш пари. Имам си пари, излизам си с приятелката преспокойно, че останалите ги давам и на майка ми.
Акам ви на мързела :>
Ако си от Пловдив ела, ще ти дам 50лв, ще се радвам ако станеш по-хубава.

какво бачкаш и на колко си е въпроса?

BornFromPain
04-17-2007, 21:51
Ебати тъпото :lol:
Аз щях да се чувствам жалък ако трябваше да давам всеки път като искам да изглеждам добре по 50-60 кинта :lol:
Та моя съвет - земи се у ръце и не се излагай :wink:

cherinka
04-18-2007, 04:39
Само аз ли работя? Бахти мързеливият народ, ако имаш желание ще работиш, ще имаш пари. Имам си пари, излизам си с приятелката преспокойно, че останалите ги давам и на майка ми.
Акам ви на мързела :>
Ако си от Пловдив ела, ще ти дам 50лв, ще се радвам ако станеш по-хубава.

Ъ, малко дяте съм, рано ми е да работя.
Явно пари до петък няма да си намеря или да ми изкочат от някъде. Е, нищо, благодарна съм и на трито лева дневно.

machoka
04-18-2007, 06:51
Нямаш ли приятели?!
ВИНАГИ те ще ти помогнат в такива моменти, ако са истински такива, е, и ако имат пари в момента де. Но не може все някой да няма.

michka20083
04-18-2007, 12:16
Нямаш ли приятели?!
ВИНАГИ те ще ти помогнат в такива моменти, ако са истински такива, е, и ако имат пари в момента де. Но не може все някой да няма.
ем нямам в тейък период съм .. ,но си предлагам дрехите :roll:

machoka
04-18-2007, 18:44
Аз пък говорих на авторката )

А ти като си предлагаш дрехите, аз може ли да взема останалото?! 8)

evil
04-18-2007, 20:50
Само аз ли работя? Бахти мързеливият народ, ако имаш желание ще работиш, ще имаш пари. Имам си пари, излизам си с приятелката преспокойно, че останалите ги давам и на майка ми.
Акам ви на мързела :>
Ако си от Пловдив ела, ще ти дам 50лв, ще се радвам ако станеш по-хубава.

Ъ, малко дяте съм, рано ми е да работя.
Явно пари до петък няма да си намеря или да ми изкочат от някъде. Е, нищо, благодарна съм и на трито лева дневно.
На колко години си?

04-18-2007, 20:55
Ела в дружба да те изтарашиме, така освен 50 - 60 лева да си ги набиеш у гъза ше ти трябват и парцалки и телефонченце и гривнички да си купуваш!
Деба префърцинената кифла. и ма4ок@ не е печен

cherinka
04-18-2007, 22:52
Само аз ли работя? Бахти мързеливият народ, ако имаш желание ще работиш, ще имаш пари. Имам си пари, излизам си с приятелката преспокойно, че останалите ги давам и на майка ми.
Акам ви на мързела :>
Ако си от Пловдив ела, ще ти дам 50лв, ще се радвам ако станеш по-хубава.

Ъ, малко дяте съм, рано ми е да работя.
Явно пари до петък няма да си намеря или да ми изкочат от някъде. Е, нищо, благодарна съм и на трито лева дневно.
На колко години си?

16 :-D

evil
04-19-2007, 19:11
Хъх.. и аз

drawers
04-19-2007, 20:57
Аз на 13 си изкарвах пари, пък вие... ревете по форуми...

Boot
04-19-2007, 20:57
Аз на 16 си бачках редовно уйкендите. :-D

04-19-2007, 22:31
i KAK na 13 si izkarval pari???

gabrielka@a
04-20-2007, 13:46
Пф!И на мен ми трябват пари-за нови маратонки,за преса за коса,за БАЛСАМ ЗА КОСА и много други неща,ама......какво да се прави??? :x

ErinEverly
04-20-2007, 14:40
Здравейте хора.
Ъъ, трябват ми пари до четвъртък за лични разноски - фризьор, боядисване, дънки и обувки.
И, не знам от къде да си намеря пари. С тате не си говорим от 3 седмици.. подминаваме се като куче и бръмбър :shock:
Мама чак събота ще вземе заплата, а бабите и дядовците ми е неудобно да им искам, защото миналата седмица им исках и ся не върви.
Та дайте някакви идея как да си набавя пари. Трябват ми 50-60лв, в нас няма никакво злато, не мога да пускам ефу, защото не знам как става, не ми ще да пробвам на тото, а и на покер не мога да играя.
Пък да нося вестници, където ги изкупуват... то ми трябват сигурно 10 тона вестници.
Не ми се е*е за пари, нито свирки ми се правят, та някой има ли някакви идеи?

Хаххахах... Ти си най-самовлюбеното и празноглаво момиче, което познавам, а аз познавам много такива :lol:
Парите ги приемаш за нищо, лошото е че образование не можеш да си купиш, а имаш нужда от такова. Парите, които ти харчиш за да си чешеш егото, са спечелени с пот на челото от родителите ти. А и не мога да разбера, как би могла да продадеш бижутата на родителите си?! Да работиш - не щеш. Еми стои си без тея неща тогава. Като се гледаш в огледалото и си се любуваш, пари няма да спечелиш, извинявай за прямотата.
И се пише "кАна" и "сЕмпъл". Както и да е.

П.П. Оставам си на мнението, че това е бъзик. Не може да си толкова куха...

hristiqn123
03-02-2017, 18:29
zdraveite prodavam steam akaunt s 17 igri koito se interesuva da mi pishe na poshtata