PDA

View Full Version : otslabvane??????



04-16-2007, 16:48
zdr az ne sam debela nito palni4ka mn sam si dobre no prosto iskam ei tei da otslabna s 3-4 kg za moi si kef.predi v daskalo se tap4eh s nqkvi pici pak sq za zakuska piq edno kafe i pu6a edna cigara,v ka6ti sprqh da se tap4a s bql hlqb qm bonus,samo kogato nqma a pak sam super gladna togaz qm bql hlqb osven tva qqm i drugi ne6ta za koito nz dali se debelee ot tqh molq vi kajete mi debelee li se ot:kompot,prqsno mlqko,pile6ka kavarma,soleti,rolca ot raci i sqkvi tam doma6no sgotveni mandji kato le6a,pe4eno zele,palneni 4u6ki i takiva plssss kajete mi10x predvaritelno{}

04-16-2007, 18:09
Bahti tupata tem....bahti tupata jenska kak moje nqkoi da si pomisli che se debelee ot soleti....ne znam trqa da si ebahti kuhiq...tc tc tc.....

11 tochka ot pravilnika

Lorraine
04-16-2007, 19:40
Ми компота е течност,мисля че не е толкова калоричен.На прясното мляко отзад си пише,така че прочети.Пилешка кавърма-това е пържено месо в сос(сещам се за малките тайни,понеже аз го готвя това..).От пърженото се дебелее.Солети-3 цяло и нещо мазнини имат(поне това помня) и четах някъде че са като бейк ролз-а,прецени си сама.Ролцата от раци също се пържат..не помня дали и варени се ядат(ако е така яж на воля)Пълнени чушки,печено зеле и т.н. можеш да си хапваш-все пак са печени.За манджите по специално мнение нямам . Айде очаквам поправки от някой по навътре.Сиг ще ми намерите кусури ся :lol:

sexy_anji_
04-16-2007, 23:23
Ми компота е течност,мисля че не е толкова калоричен.На прясното мляко отзад си пише,така че прочети.Пилешка кавърма-това е пържено месо в сос(сещам се за малките тайни,понеже аз го готвя това..).От пърженото се дебелее.Солети-3 цяло и нещо мазнини имат(поне това помня) и четах някъде че са като бейк ролз-а,прецени си сама.Ролцата от раци също се пържат..не помня дали и варени се ядат(ако е така яж на воля)Пълнени чушки,печено зеле и т.н. можеш да си хапваш-все пак са печени.За манджите по специално мнение нямам . Айде очаквам поправки от някой по навътре.Сиг ще ми намерите кусури ся :lol:

Една поправка - компота е много калоричен понеже представлява плодове, вода и захар. и то до колкото си спомням от баба някъде по 2-3 лъжици на компот така че си правете сметката.
Пълнените чушки не са много полезни ако ще отслабваш, понеже са пълнени с ориз.
Зелето обаче е мноооооооого ниско калорично така че не се притеснявай.

А за по лесно сваляне на килограмите можеш да тичаш в парка ако не ти се записва и на спорт.

Presley
04-17-2007, 11:23
зеленчуци сурови+протеини+витамини на хапове+фитнес=най-добрата рецепта за отслабване която знам.
Съгласна съм с тебе! И много бърэо дава ефект,ако се иэпълняма и не се нарушава!
Ама след като твърдиш ,че си слаба,эа кво се циганиш и пускаш теми е така :roll:

Drakthul
04-17-2007, 12:52
зеленчуци сурови+протеини+витамини на хапове+фитнес=най-добрата рецепта за отслабване която знам.

-витамини на хапове+плодове+сутрин и на обед бавни и средни въг. ..