PDA

View Full Version : Готини закусвални като Макдоналдс



ligavata_sue
04-16-2007, 17:41
Ей,хора..имам нужда от помощ...Кажете в София други закусвални от типа на Макдоналдс където цените са подобни на тези там... :)

bungle
04-16-2007, 17:42
Откога МакДоналд'с са готини закусвални.. ?

bulgarche
04-16-2007, 18:16
http://img339.imageshack.us/my.php?image=15432ng7.gif

Ice_Queen
04-16-2007, 18:17
Откога МакДоналд'с са готини закусвални.. ?
Шалала опала,хайде калорично да си клюфнем в МакдоналдсА! :-D

koalka
04-16-2007, 18:53
Дънкин Донътс,Хепи,Ке Еф Си...Дам, но не ти препоръчвам да ядеш от там, ясно защо.
Бях чувала за един експеримент, който направили.Един човек ял един месец само от МакДоналдс, при което последните дни е имало опастност за живота му...правете си изводите.

Дебел Идиот
04-16-2007, 19:31
аде пак се нахвърляхте върху моят любим ресторант, моят алтар,храм в който се моля по цял ден :smt013 :smt013 АЗ ЯМ ПО 3 ПЪТИ НА ДЕН ОТ МАКДОНАЛДС и нищо ми няма, невежи такива :smt019

Mimka_sweet
04-16-2007, 19:33
аде пак се нахвърляхте върху моят любим ресторант, моят алтар,храм в който се моля по цял ден :smt013 :smt013 АЗ ЯМ ПО 3 ПЪТИ НА ДЕН ОТ МАКДОНАЛДС и нищо ми няма, невежи такива :smt019личи ти по ник нейм-а :-D

rosskata
04-16-2007, 21:21
Абе заебете този макдоналдс... =;
Няма нищо по- хубаво от една булгаристанска баничарница, в която с кеф да си хапнеш баничка с бозичка... :-D Нафрашканите със соя и гореща вода псевдохрани в "доналдса" не могат да стъпят дори на малкия пръст на една оригинална баничка със сирене или извара...

malka_sladuranka
04-16-2007, 21:21
На мен там ми е вкусно.. 8-[
Ама го избягвам... :?

rosskata
04-16-2007, 21:26
На мен там ми е вкусно.. 8-[


На мен също ми е вкусно...
Обаче пробвай да запазиш един хамбургер няколко часа и ще видиш как се спаружва, защото хлебчетата се държат на водна пара за да омекнат, а т.нар "месо" представлява малки кубченца, със огромно съдържание на соя, които се раздуват като се накиснат (във вода май). Имах една позната, която бачкаше там, и каза, че 2 часа след като са направени, хамбургерите се бракуват и дори персонала не ги яде... :shock: (което, с оглед на това, че сервитъорите са най-ящните хора на света, е доста показателно...)

мацка от класа
04-16-2007, 21:32
На мен там ми е вкусно.. 8-[


На мен също ми е вкусно...
Обаче пробвай да запазиш един хамбургер няколко часа и ще видиш как се спаружва, защото хлебчетата се държат на водна пара за да омекнат, а т.нар "месо" представлява малки кубченца, със огромно съдържание на соя, които се раздуват като се накиснат (във вода май). Имах една позната, която бачкаше там, и каза, че 2 часа след като са направени, хамбургерите се бракуват и дори персонала не ги яде... :shock: (което, с оглед на това, че сервитъорите са най-ящните хора на света, е доста показателно...)
След тези думи вече уби всякакво желание у мен да ям в Макдоналдс 8-[ Не че го правя често,но това ми дойде в повечко като информацийка :|

teenkopele
04-17-2007, 04:38
Дънкин Донътс,Хепи,Ке Еф Си...Дам, но не ти препоръчвам да ядеш от там, ясно защо.
Бях чувала за един експеримент, който направили.Един човек ял един месец само от МакДоналдс, при което последните дни е имало опастност за живота му...правете си изводите.

Е, едно е да ядеш от време на време, друго е за закуска, обяд и вечеря в продължение на месец.
Този филм съм го гледал и ако не се лъжа се казваше "Supersize me".

:arrow: http://sofia.zavedenia.com/?id=160. Доста по-добре от "Макдоналдс". :wink:

brain_stew
04-17-2007, 07:24
еее, как обичам растителен кашкавал!На сандвичи е супер!

Иначе аз в макдоналдс, мноу рядко ходя...ако съм там, то някой ще ме е е замъкнал...и най-много да изпия едно кафе и да изям некъф сандвич!Но определено не ми е от любимите места...макар че е забавно там, фешъните са много и се хиля! :lol:

Violenza
04-17-2007, 10:50
Може храната да е вредна, но пък е доста удобно, ако нямаш време.

DetE-Idi0t
04-17-2007, 14:11
над докторската градинка до СУ има едно местенце Tazz Burgers
правят ги доста по-добре от в макшит

едно меню в макшит = 1 шкембе, 2 кебапчета, 2 кюфтета, порция пържени картофи, салата по избор, хляб (верига за обществено хранене ЖАР)
единствения човек, който може да ме замъкне там е Supremacy`Girl просто, защото не мога да й откажа

Ice_Queen
04-17-2007, 14:16
Хах,вижте кво намерих ! :-D

:-D :-D :-D


http://img231.imageshack.us/img231/1607/15432ng7qi3.gif

KiLLeR_InSTiNkT
04-17-2007, 15:46
Това беше пожелание за добър апетит :lol:

I'm crazy
04-17-2007, 16:36
КФС,Дон Вито :-D

machoka
04-18-2007, 06:03
над докторската градинка до СУ има едно местенце Tazz Burgers
правят ги доста по-добре от в макшит

едно меню в макшит = 1 шкембе, 2 кебапчета, 2 кюфтета, порция пържени картофи, салата по избор, хляб (верига за обществено хранене ЖАР)
единствения човек, който може да ме замъкне там е Supremacy`Girl просто, защото не мога да й откажа

В ТАЗ-а са им още по-големи боклуци от Доналд-ите. Там съм се хранил много години /още през периода, когато преди около 5 години там имаше компютърен клуб/ и ... не върху мен, но върху мои приятели имаше негативен ефект ;)

teenkopele
04-18-2007, 06:08
Това беше пожелание за добър апетит :lol:

Като видях тази картинка се сетих за сосовете в Макдоналдс. :lol:

KiLLeR_InSTiNkT
04-18-2007, 08:09
Това беше пожелание за добър апетит :lol:

Като видях тази картинка се сетих за сосовете в Макдоналдс. :lol:
Хахах недей, че още повече ми се отяде :lol:

DetE-Idi0t
04-18-2007, 09:27
над докторската градинка до СУ има едно местенце Tazz Burgers
правят ги доста по-добре от в макшит

едно меню в макшит = 1 шкембе, 2 кебапчета, 2 кюфтета, порция пържени картофи, салата по избор, хляб (верига за обществено хранене ЖАР)
единствения човек, който може да ме замъкне там е Supremacy`Girl просто, защото не мога да й откажа

В ТАЗ-а са им още по-големи боклуци от Доналд-ите. Там съм се хранил много години /още през периода, когато преди около 5 години там имаше компютърен клуб/ и ... не върху мен, но върху мои приятели имаше негативен ефект ;)

ммм няма го това с хлебчетата на водна пара и с месото... май :roll:
като цяло ми се сториха и по-вкусни
все пак всичко подобно на това си е боклук

FiRe_aND_IcE`f
04-18-2007, 10:34
koalka i az sum chuvala za nqkakuv,koito ql samo ot McDonalds i sq bil 97 kg ... :P ama ne moje da se otreche,che si e vkusno :D

I'm crazy
04-18-2007, 16:06
Аа да и във Валбус е яко =D>

Ice_Queen
04-18-2007, 16:09
Да ви намеря и др такива приятни и мили картинки ? :-D

teenkopele
04-18-2007, 17:24
Абре ако си гладна отиваш в някоя баничарница, за парите, които би дала в Макдоналдс за един БигМаг си взимаш някакви баници и кифли и се наяждаш доволно. :-D

<black soul>
04-18-2007, 18:20
на мен много ми харесва яденето в МакДоналдс и винаги съм си обичала сандвичите, макар че знам че те са си боклуци...нооо то вече всяка храна която ядем е боклук. и да си взимате продукти да си готвите вкъщи да не мислите че те не са боклуци!? пилетата са некви надрусани с хапчета, плодовете и зеленчуците напръскани с химикали, в млякото, кетчупа и горчицата има хлебарки! ми то няма кво друго да ядем освен боклуци.

Liz
04-18-2007, 20:07
Дънкин Донътс,Хепи,Ке Еф Си...Дам, но не ти препоръчвам да ядеш от там, ясно защо.
Бях чувала за един експеримент, който направили.Един човек ял един месец само от МакДоналдс, при което последните дни е имало опастност за живота му...правете си изводите.

Мх-хм това е документален филм казва се "Supersize me" и аз сум го гледала и наистиан е така, тези "храни" просто много вредят, и за това и го направиха този филм/експеримент защото Американците масово страдат (и умират) от дебелина... И точно от тези боклуци и не само МД , но и всички замразени неща, тука е ПЪЛНО с такива ресторанти за бързи храни освен МК и КФС има 100 други ! УЖАС! Да и аз много обичах като малка да ходя на такива и след това , и сега по-някои път, но 4естно това е отрова за организма и ужасно калорично, когато си бях в БГ наистина започнах да ценя храната там и готвенето на баба ми. Сега като съм си пак в Канада още повече!

Disorder
04-19-2007, 14:16
Честно казано, обожавам Макдоналдс, но в България е просто под всякаква критика. Работих това лято в Макдоналдс в Кипър и няма нищо общо с нашия. Абсолютно всичко трябва да е прясно - като изпържат картофите и ако никой не ги купи за 6 минути се изхвърлят, срока за сандвичите е 11 минути и т.н. Когато ядох в Макдоналдс Варна сандвича ми беше като подметка, а в София пих милкшейк с пресечено мляко... просто нещата са адски опорочени което много вреди на марката.

Skullbreaker
04-19-2007, 14:30
Лол , Макшит съкс! КФС фор лайф!