PDA

View Full Version : Мисълта за другата ме кара да се влюбвам в него



Анономка
04-16-2007, 19:16
Онзи ден един мой приятел ме запозна с негов съученик.Бяхме на кафе 4-мата(моят пр беше с гаджето му),след което се разходихме.Беше мн студено...предложи ми якето си,но отказах разбира се.Обръщението му към мен беше "мацко,мацка" Аз самата не искам да избързвам,но мн ме кефи. И така си бях съвсем спокойна да се видим още няколко пъти и ако си допаднем...Ноооооо моят пр разговарял днес с него и той му споделил,че ме харесва горе долу и също иска да се поопознаем.Но работата е там че казва че тези дни му звъни едно др момиче,което мн настоява и адски мн го хаесва.Но казал,че аз съм по-хубава.И най-вероятно ще се видим пак в сряда.Но хора мн ме е страх...как да се държа дали ще му харесам Какво да говоря :-k А тази мисъл че има и др момиче и че той може да избере нея :smt010 Така чувствам как започвам да се влюбвам в него Тези мисли ](*,) Понеделник и вторник не могъл да се видим дали причината не е свързана с нея :cry: Моляви ви за съвет [-o< [/b]

sorceress
04-16-2007, 20:33
Нз къв съвет да ти дам, но ще ти кажа със сигурност, че това не е любов

vivian
04-16-2007, 20:57
otiva6 na sre6tata i se darji6 estestveno.tr da bade6 sebe si,bez da misli6 za drugata.

LaDy_FroM_HeLL
04-16-2007, 21:03
Druj se suvsem estestveno..pokaji my sebe si!Ako tova ne my haresa..neka si vurvi s neq..svetut nqma da svurshi!A po-losho shte e ako my pokajesh,che poqvata na novoto momiche te drazni ili porajda v teb nqkakvi chuvstva shte e minus za tebe i plus za nego-shte se vuzgordee(vse pak e muj)Az lichno smqtam,che ne trqbva da pokazvash,che ti puka ..osobeno za onazi!Kogato vidi bezrazlichieto ti moje bi shte se oseti,che ako te ostavi sega drug shans s tebe nqma da ima..nali znaesh nedostupnoto e nai-jelano...Neka znae,che ne tichash sled momcheta,che ne se karash s momicheta i ne hukvash sled purvoto hubavo momche...tova shte go nakara malko ili mnogo da se zamisli,a v sluchei che izbere neq..togava se oburni,vkarai bezrazlichen pogled i produlji..

BAYO
04-16-2007, 21:06
Бъди себе си преди всичко. Показвай му, че имаш симпатий към него. Той тря да разбере, че не си безучастна в цялата тая история. Айде!

radito
04-16-2007, 21:16
Бъди себе си преди всичко. Показвай му, че имаш симпатий към него. Той тря да разбере, че не си безучастна в цялата тая история. Айде!

BAYO
04-16-2007, 22:33
Бъди НАЙ-ДОБРОТО от себе си. :wink:

Мда, постарай се! :lol:

IGNGN
04-17-2007, 03:03
Пича е късметлия... две каки се надпреварват за него... сигурно се чувства като принцеса :lol:

Впрочем обмисляла ли си варианта за тройка? Ако пича е истински мъж 100% му се върти в главата тоя вариант

bqsna_teenagerka
04-17-2007, 09:19
ами бади себе си покажи му това което си...ако те хареса пове4е от другата зна4и е твой!

MuJleH4eTo
04-17-2007, 10:51
Просто бъди естествена! Защо трябва да правиш нещо специално, че да те хареса ;)

honda^
04-17-2007, 11:21
Мммм да... и аз не мисля, 4е се "влюбва666" :smt011 . 666том е казал, 4е си по-хубава, зна4и има666 по-големи 666ансове :wink: , но се постарай да му се хареса666 и на характер. Това не зна4и да се прави666 на такава, каквато не си(само и само за да му допадне666). Бъди себе си!!! И успех :wink:

CMexyPaH4e
04-17-2007, 11:40
am gledai sq...ako onaq mu se navira a ti gledash malchalivo otstrani i ne mu obrashtash vnimanie moga da ti garantiram che...aaxaxaxax i da tragnat she skasat za sedmica i she dotarchi pri tebe!Prosto mu pokaji che go haresvash..daje samo namekni ii do tam!:) i ne mu se obajdai ..toi da ti zvani!!!

JuSt_A_vErMiN
04-17-2007, 16:28
бъди такава каквато си

kobrichka
04-17-2007, 16:42
Бъди себе си преди всичко. Показвай му, че имаш симпатий към него. Той тря да разбере, че не си безучастна в цялата тая история. Айде!

Анонимка
04-17-2007, 18:57
Леле всички ми дадохте мн различни съвети ииииии нз какво да правя.Ех ако можех някак да разбера кое е наи-правилното :roll: Иначе благодаря на всички които са си дали мнение илиии само са го прочели.Аз страшно мн се притеснявам,а срещата е утре и маи ще сме само 2-мата.Аз не съм от срамежливите ама...ох боже какво ми става та..така съм се шашнала :cry: