PDA

View Full Version : TOI GOVORI ZA SEXA S BIV6ITE MU :(



04-16-2007, 20:35
ZNA4I ETO GO I PROBLEMA... S PRIQTELQ MI SME OT MESEC ZAEDNO..RAZBIRAME SE HARESVAME SE ISKAME SE :) PRAVIHME SEX NASKORO I VSI4KO E OK..NO PROBLEMA E TAM 4E E SPAL S DOSTA MOMI4ETA ... TA DNES SEDIM V EDNO KAFE KOMPANIIKATA I TOI MI IZRASI ; MNOGO E STRANNO KATO SI SPAL S POVE4ETO MOMI4ETA OT KOMANIQTA ... E 4ESNO VI KAZVAM IDVA6E MI DA STANA I DA SI TRAGNA ..VIE KAK BIHTE REAGIRALI? DALI SI MISLI ZA SEXA S BIV6ITE MI???

Levski Ultras
04-16-2007, 20:38
Бъли го... :-s

04-16-2007, 20:39
biv6ite SI* izvinqvam se za gre6kata

мацка от класа
04-16-2007, 20:43
Факт е,че е дразнещо. Определено щеще да ми стане супер бъгаво от такава реплика и то съвсем откровено пред всички заявена. Вече зависи какви чувства е вложил,но ако само се е фукал(най-вероятно),е обидно. Не го знам женкар ли е,обича ли те,но като цяло тва не е приятно,трябва да му го покажеш и да се разберете. А дали мисли за секса с другите,не можеш да узнаеш, но някои неща се усещат. Препоръчвам ти да си предпазлива,да не излезе някой мунчо накрая/може и въпреки тва да е свестен,за нищо няма гаранция/-но тук преценката оставям в твои ръце :|

04-16-2007, 20:52
kaza go samo na men.. tiho go kaza i nikoi ne go 4u ...

04-16-2007, 20:56
все пак,това не променя факта че е нетактичен дръвник!Тоя човек въобще уважава ли те?!Като не му харесва с тебе-ми да си бега при бившите за които толкоз говори!
uj me uvajava.. nz za6to go kaza i az ne moga vse o6te da si go obqsnq.. to na masata ima6e samo 1 momi4e s koeto be6e spal de ..

Adwokat
04-16-2007, 21:11
хаха смятай кав картоф е... :smt019

A_Loving_Girl
04-16-2007, 21:12
[quote="Анонимко"]ZNA4I ETO GO I PROBLEMA... S PRIQTELQ MI SME OT MESEC ZAEDNO..RAZBIRAME SE HARESVAME SE ISKAME SE :) PRAVIHME SEX NASKORO I VSI4KO E OK..NO PROBLEMA E TAM 4E E SPAL S DOSTA MOMI4ETA ... TA DNES SEDIM V EDNO KAFE KOMPANIIKATA I TOI MI IZRASI ; MNOGO E STRANNO KATO SI SPAL S POVE4ETO MOMI4ETA OT KOMANIQTA ... E 4ESNO VI KAZVAM IDVA6E MI DA STANA I DA SI TRAGNA ..VIE KAK BIHTE REAGIRALI? DALI SI MISLI ZA SEXA S BIV6ITE MI???[/quotе]

Тоя май се интересува само от брайката си,според мен не те уважава за да говори за тези неща който е правил с предните си приятелки в леглото.По-добре говори с него и му кажи,че не ти е приятно,а ако не възприеме какво му говориш му бий шута,защото не те заслужава.

04-16-2007, 21:15
e az govorq li s nego toi izob6to pove4e nqma i da spomene za biv6a ,,no tova 6te go napravq utre za6toto dnes ne iskah pred priqtelite da obsajdame takiva temi

Adwokat
04-16-2007, 21:19
Покажи му кой е шефа в къщата :-D

04-16-2007, 21:22
dam tova e re6enieto :) i vse pak nqkoi ako ima ideq za6to moje da go e kazal ili izob6to ima nqkakav komentart po temata neka pi6e ;)

Adwokat
04-16-2007, 21:26
Еми по темата може да го е казал без да се усети , че ще те нарани или нещо такова.. попитаи го защо го е казал? вместо да се измъчваш :smt017

ABSOLUTme
04-16-2007, 22:04
dam tova e re6enieto :) i vse pak nqkoi ako ima ideq za6to moje da go e kazal ili izob6to ima nqkakav komentart po temata neka pi6e ;)
щото е тъпак и недорасляк,що. :-s щото не се е научил,че интимният живот не случайно е наречен така и няма нищо общо с обществения.въпрос на (само)уважение!

IGNGN
04-17-2007, 03:37
Т'ва "дали си мисли за секс с бившите ми" звучи доста обезпокоително...

Unknown-19
04-17-2007, 07:11
Щом го е казал-значи не е доволен от тебе и си спомня за предишни по-хубави изживявания
бтв.вярвай ми-не те уважава особенно много (да не кажа изобщо)



Монетата обаче има и друга страна.Може да го е казал защото е искал да те впечатли.Верно глупаво е ама всеки луд с номера си.

silver_angel
04-17-2007, 07:19
drugo obezspokoitelno e tva 4e toi moje da razkazva za sexa s teb na sledva6tata si :-k detinsko i adski tupo e ..

krem4et0
04-17-2007, 07:48
Аз пък щях да кажа на висок глас"Я кажи бе, мило, с коя от тук присъстващите си се чукал, че да обменим мнения и опит" Според мен има доза самохвалство в това изказване. И за това повярвай ми при такава реакция от твоя страна той би се чувствал, по-кофти, от това, ако си тръгнеш. Добре, че моя с никоя не е спал, че до сега щеше да има няколко момичета из града с гола глава :lol:

koalka
04-17-2007, 07:54
Хах, може би се хвали с това, което е казал.Говори с него и му кажи, че не ти е приятно.

_M1rkA6t0_k0tI_
04-17-2007, 07:55
нали знаеш че всяко момче ( повечето ) обичат да се фукат с колко момичета са правили секс естествено не е норламо да го кажи има два вариятна или да се изфука или нещо не е боли тамън с него говори с него защо го е изръсил и дали нещо не му е харесало.....пък колкото до другото каквато съм аз имполсивна най малкото щеше да бде да стана и да си замина :? :lol:

bqsna_teenagerka
04-17-2007, 08:24
на мен би ми станало кофти също това е ясно...защо не му кажеш 4е не ти е приятно да слушаш за секса с бифшите му кажи му 4е не ти пука! а ако пак не спре по4ни и ти да му разправяш за своите бифши гаджета :-D та може и да измислиш нещо за да го подразниш още пове4е като например"ох...едно моя бифше гадже ме сбъркваше от всякъде докарваше мо да 3 пъти до оргазъм!!,,,беше невероятен"...(това са при положение 4е не те разбере и продължава да ти дрънка за бифшите ти)

malka_sladuranka
04-17-2007, 10:04
Явно е искал да се похвали какъв жребец е и това да го издигне в очите ти. Факт е, че е постъпил глупаво, а на теб ти е станало неприятно от това..

vicito
04-17-2007, 11:11
mn poznata mi se vija istoriqta ti.s gadjeto mi xodim ot mesec i ne6to,samo s taq razlika 4e ne sme go pravili,no ponqkoga mi idva da skasam s nego ili da mu udarq edin silen i mn xubavi4ak 6amar.a kogato zagovori za biv6ite si,s koq kade e spal,kalko pati go e pravil i t.n.,prosto otka4am.otna4alo ne mu otdadox golqmo zna4enie,ama toi prodaljava6e-s poslednoto mi gadje pravex edi-kvo si-i az nakraq mu se razvikax 4e ne mi e priqtno,taka de,ako az po4na s koi sam go pravila i kade nqma da mu e priqtno.e,ottogava ne sam 4ula da govori za drugo momi4e,osven za men :-D :-D :-D

ThePainIsReaL
04-17-2007, 17:42
Кофти е реагирал, ама на момчетата им е навик да се хвалят и фукат, така че .. просто вземи, говори с него, обясни му .. ако му пука за теб, ще те разбере.. ако ли не, защо си с него?

Adwokat
04-17-2007, 17:45
Кофти е реагирал, ама на момчетата им е навик да се хвалят и фукат, така че .. просто вземи, говори с него, обясни му .. ако му пука за теб, ще те разбере.. ако ли не, защо си с него?

:smt023

04-17-2007, 17:51
Mi to to samo po takiva visokomerni bokluci se zaglejdate.. Ne spirate pogleda si varhu po obiknovenite mom4eta, koito 6te vi dadat istinski 4ustva i normalno otno6enie... :::

ChRiSTiaNo_07
04-17-2007, 18:04
ТОЙ Е ЗЛЕ

04-17-2007, 19:12
pogovorihme.. kaza 4e go e kazal za6toto v dadenoto kafe imalo o6te 1 momi4e s koeto e spal.. i prosto ei taka mu se bilo iztarvalo :D

djovisna
04-20-2007, 21:58
e*i go v mamata toq negodnik gleda sa se fuka nalqvo nadqsno. edin put kato se e izpusnal sha ima i vtori mi po dobre go zareji da ne te izloji po qko : O:)

smellnotsogood
04-21-2007, 09:04
Монетата наистина има две страни... Възможно е да го е казал, за да те подразни или да се изфука, но има вариант и да е искал да ти сподели... понякога такива неща е по-добре да се казват, аз лично бих искала да знам ако наоколо има някоя с която е бил. В крайна сметка всеки си има минало, не може пък да не искаш да знаеш нищо за неговото. Ако обаче и за момент се усъмниш, че го е казал с недобронамерени помисли, помисли си добре дали искаш да продължиш с такъв човек. Все пак поговорете! Ти не спомена дали ти е обяснявал за секса с нея или просто е подхвърлил, че са го правили, има разлика между двете.

04-22-2007, 09:34
amii samo kaza 4e e stranno da e spal s pove4eto momi4eta ot kompaniqta.ne e izpadal v podrobnosti.. ama nie se razbrahme i ve4e nqma takiva izcepki.. :)

drapai
04-22-2007, 11:03
em tova naistina e neshto koetto az nikoga ne bih napravil no bih te posavetval da govorish s nego i ako go napravi pak go zareji zashtoto moje da e s teb samo za ..... spored men e taka a moje bi go pravi naro4no ama mislq 4e tova ne e na4ina
:!: