PDA

View Full Version : Раздвоен!



BAYO
04-16-2007, 20:57
Хора, за пръв път в животът ми се чувствам така. В чужбина съм, от около 2 месеца. Имам си приятелка. То се вижда де. Обичам я. Заедно сме близко 2 години. Бях и обещал, че до лятото ще се върна.Естествено, тя обеща, че ще чака, докато си дойда. Но сега стана така, че се замесих във многото пари и ми предложиха работа за хиляди на месец. Кофтито е, че на интервюто, когато ме попитаха, кога смятам да си ходя, аз казах : "За Коледа". Е, наеха ме, парите са щуро луди, кофтито е, че тоя пич (по-скоро дядо) е хипер богат иии преди Коледа няма да ме пусне да си ида. А още по-кофтито е, че не съм говорил с приятелката си, защото тя явно от известно време няма време за мен. Кво да правя хора? Опитах се да мисля сам, ма зех мноо да мисля и все глупости да си мисля, няма път в моята глава за изход, така че, ако можете да ме посъветвате...10х.

sexi_lady_666
04-16-2007, 22:24
emi obqsnii az ve4e po4nah da razbiram horata v takiva momenti tq ako te obi4a istinski 6te te razbere ako li ne 6te te zaebe ;)

BAYO
04-16-2007, 22:32
Е не мисля, че толкова лесно ще 'заебе' 2 год. от живота си ей така...като нищото. :roll: :o

04-16-2007, 22:33
Има ли такъв вариант в който тя да дойде да живее при теб :-k

BAYO
04-16-2007, 22:38
Има ли такъв вариант в който тя да дойде да живее при теб :-k

Не, защото учи, но може да ми дойде на гости зааа 1 седмица да речем?! :roll:

04-16-2007, 22:45
Ама тя и през лятото ли учи?

BAYO
04-16-2007, 22:47
Ама тя и през лятото ли учи?

Ми да кажем, че е заета до средата на Юли, защо? К'ва ти е мисълта? :-k

04-16-2007, 23:01
Ами да дойде при теб до като не почне даскало и пак да си прекарате заедно лятото само че не в България а там където си ти :roll:

BAYO
04-16-2007, 23:03
Ами да дойде при теб до като не почне даскало и пак да си прекарате заедно лятото само че не в България а там където си ти :roll:

Мислих го тва, не съм говорим с нея, но едва ли ще е съгласна на повече от седмица :roll:

04-16-2007, 23:16
Ами да дойде при теб до като не почне даскало и пак да си прекарате заедно лятото само че не в България а там където си ти :roll:

Мислих го тва, не съм говорим с нея, но едва ли ще е съгласна на повече от седмица :roll:

Защо? Поговори с нея ако искаш дали би и харесало да дойде лятото там където си без да споменаваш, че няма да можеш да си дойдеш... в крайна сметка ако нещата опрат до там... нали не смяташ да предпочетеш работата пред любовта..

BAYO
04-16-2007, 23:33
Ами да дойде при теб до като не почне даскало и пак да си прекарате заедно лятото само че не в България а там където си ти :roll:

Мислих го тва, не съм говорим с нея, но едва ли ще е съгласна на повече от седмица :roll:

Защо? Поговори с нея ако искаш дали би и харесало да дойде лятото там където си без да споменаваш, че няма да можеш да си дойдеш... в крайна сметка ако нещата опрат до там... нали не смяташ да предпочетеш работата пред любовта..

Ми не знам. Може утре да поговоря (евентуално) с нея, пък до това, дали не смятам да предпочета работата пред люботва. Доста е условно. Кариерата и изграждането на що годе приличен живот, или една любов, преминала през Рая и Ада, макар и леко затихваща в момента, с оглед обстоятелствата? Хмм... за чудене си е. :-k

IGNGN
04-17-2007, 02:58
Да те еба в късметлията! Хиляди на месец, а? Ти т'ва за да ни дразниш ли го каза!? :lol:

Както и да е

Няма какво да му мислиш
Викай момата да живее при тебе
Може и там да учи
За хиляди на месец аз ще дойда да уча там (където и да е това) че и хоро ще ти играя (за да не те мъчи носталгия :)) :lol:

gostut
04-17-2007, 03:45
брат... мога да ти кажа, че съм в много подобна на твойта ситуация... в чужденеция съм от почти една година (прибрах се само за коледа).. тук си имам работа, която не мога да кажа, че обичам или че е кой знае колко добре платена за тукашните стандарти, но пак си говорим за хиляди.. въпроса е, че в BG са освен сичките ми приятели, мечти за бъдещето и спомени е и приятелката ми, с която мн се обичаме (поне до колкото знам де ;) ) ... само дето в моя случай вече съмси зел билет за през лятото (само дето шефа не знам, ама с него ше се оправя някакси)...........
ТА имам прилична представа какви неща ти се въртят в главата и мога да ти кажа само, че никой страничен не може може да ти помогне... колкото и да ти е тежко сам трябва да избереш между парите и момичето... единственото което мога да те посъветвам е един ден, когато не заангажиран с работа или някакви други проблеми и не си носталгично настроен (щото това поне при мен много променя посоката на мислене) да седнеш ей така и да решиш какво искаш от живота.. съвсем груба представа да си направиш за това как си след 6 месеца, след 1 година, след 5 години... и от там ше разбереш на къде трябва да се насочиш в сегашната ситуация... и с риск да стана досаден ще ти кажа, че каквото и да си избереш ако така се чувстваш най-добре и чист пред себеси няма от какво и от кой да се притесняваш :)

Digital
04-17-2007, 05:29
Ми... попринцип кариерата ти е по-важна. Бъдещето и т.н. Приятелките идват и си отиват. Но... знам ли ?
Мисля че ти сам трябва да вземеш правилното решение спрямо твоите везни, не нечии други.
Успех ! :)

koalka
04-17-2007, 07:35
Трябва задължително да говориш с нея!Ако ти трябват пари, а заплащането е добро, трябва да останеш и да поработиш малко, а тя ако те обича няма да иска друг и ще те чака.Имай в предвид обаче, че така поемаш и известен риск тя да кривне от пъта, разбираш за какво ти говоря.

bqsna_teenagerka
04-17-2007, 08:55
виж по вси4ко ли4и 4е ти наистина страшно много я оби4аш според мен и тя изпитва същото към теб защото все пак 2г не са хи4 малко...поговори с нея и дано те разбере...няма да умре ако те из4ака още малко...а и си заслужава да останеш.

`Death`Whore`
04-17-2007, 08:57
Аз какво ви говоря за връзките от разстояние - по някое време ти писва да чатиш и да пишеш смс-и с човек, когото не виждаш и няма да видиш месеци наред...ако тя няма време за теб от доста време, схвани намека...

Аз бих убила мъжа си, ако замине някъде да работи и не се виждаме толкова време. Баща ми замина, окей, но с мама са женени от 25 години почти и се преживява, а и постоянно си пишат и-мейли и си чатят. Но гаджета да са разделени толкова време заради едните пари...за какво събираш? За апартамент ако е, окей, за да живеете с нея в него, но КОГАТО СЕ ВЪРНЕШ, а ти като гледам, нямаш намерение да се връщаш.

bqsna_teenagerka
04-17-2007, 08:58
а и това да идва при теб също е вариант. :wink: има ли желание има и на4ин.

Котарана
04-17-2007, 09:46
Ami spored men ili se varni tuk v bg i badi s neia ili si stoi tam i si izkarvai parichki.No vrazka ot rasztoianie za men ne e nikakva vrazka.Nishto niama da se poluchi.Po dobre si gledai jivota otkolkoto postoianno da ia mislish zashto ne ti zvani ili kakvo pravi dokato te niama.Niama da e edinstvenata.No tova si e moe mnenie ti si reshavash koe shte e nai-dobre :)

BAYO
04-17-2007, 09:55
`Death`Whore`, уцели от първия път. Тука съм за да изкарам, достатъчно, че като се върна да имам къде да живея (не че нямам), но самостоятелно, отделно от нашите и техните. Вече съм пратил пари за архитекти, жалкото е , ако тря си живея самичък (или в най-добрия случай) с брат ми, в тая постройка , така да я нарека. Ако нещата се разбъркат и пъзела се обърка, май тая къща ще ми стане мавзолей...ама животът е такъв.

gostut, хубаво е като четеш, че накой друг като теб има (е имал) тоя проблем и се опрая някак си! Миси за съвета, ще размисля.

koalka, разбирам те напълно. АМа риска оправдан ли е в случая? :-k

bqsna_teenagerka, ам и ти си права. Има ли желание може да стане, няма ли желание, ш' си намира оправдания.10х :wink:

`Death`Whore`
04-17-2007, 10:15
Това е хубаво, но ако заради това изгубиш жената, която обичаш, ще се чувстваш зле, дори да живееш самостоятелно. Поне се хвани на малко по-нископлатена работа, която да ти позволява да идваш в България по-честичко, а не веднъж на година. Защото не е много приятно да чакаш някого, когото почти не виждаш, толкова време с надеждата за съвместно събителство след години...

koalka
04-17-2007, 10:21
koalka, разбирам те напълно. АМа риска оправдан ли е в случая? :-k Не знам дали е оправдан, това трябва да питаш приятелката ти.Тя трябва да каже дали може да поддържа такава връзка.

BAYO
04-17-2007, 11:51
`Death`Whore` не дава опций да пътуваш често, поради финансови причини. А и тва не е търговски пазар, за да си избираш работата от днес за утре. От както съм тук, смених 3, преди да се уредя на тая работа. И си права м/у другото , за кво ти е къща, като е празна. Ш'ти е кофти, в началото, пък може би след тва да стане неочакван обрат. Аз я познавам отлично, знам, че ме обича. Просто в момента ми е меко казано 'леко обидена', заради това, че заминавам за 2ри път. Първият се съгласи, а и беше само за 3 месеца, но тоя път, да речем, че не беше изключително въодушавена от новината, че заминавам пак. АМа как да си позволя къща, апартамент, кола или квото и да е било друго, с заплата от 300лв. (като бях в БГ). Тя осъзнаваше това и за това ме пусна първият път, ама сега не и се нравеше, но все пак ме пусна. После ми казваше, че тайно се е надявала да не заминавам, но не е имала смелостта да ми каже. А в отговор и казах, че ако наистина е имала тая смелост, едва ли съм щял да замина. Е, мога да я разбера, ама едва ли тя разбира. Целта понякога оправдава средствата, нали?

`Death`Whore`
04-17-2007, 11:56
Колко добре я разбирам...знаеш ли, наскоро на брат ми му предложили работа за наистина много пари в чужбина и жена му просто е казала, че ако замине, да забрави за нея. И аз бих реагирала по същия начин, ако става въпрос за по-дълго заминаване...по-добре да се живее бедно, при мама и тати, обаче да има любов и хората, които се обичат, да са заедно...

Не те коря, разбира се...и теб те разбирам...но от позицията на жена, на обичаща жена ми е гадно даже, като се поставя на нейно място.

BAYO
04-17-2007, 12:22
Колко добре я разбирам...знаеш ли, наскоро на брат ми му предложили работа за наистина много пари в чужбина и жена му просто е казала, че ако замине, да забрави за нея. И аз бих реагирала по същия начин, ако става въпрос за по-дълго заминаване...по-добре да се живее бедно, при мама и тати, обаче да има любов и хората, които се обичат, да са заедно...

Не те коря, разбира се...и теб те разбирам...но от позицията на жена, на обичаща жена ми е гадно даже, като се поставя на нейно място.

Хех как я разбираш само на 100%. Уверявам те, така е. А и ти си 2та жена, която ми го казва, абсолютно съвсем същото :-#

_Cassie_
04-17-2007, 12:29
Аз не знам на кое момиче не би му харесало да види приятеля си и да посети нова страна, да прекара поредните красиви мигове не едно ново място... А пък и при положение, че те устройват парите, едва ли ще е проблем за теб да й платиш разходите, нали? :roll: Мисля, че тя ще те разбере, глупаво е да се притесняваш предварително. Накрая нещата ще се подредят по най-неочаквания за теб начин. Успех! :wink: :P

BAYO
04-17-2007, 12:34
_Cassie_, 10x за куража :D

И наистина, мога да си позволя да и покрия разходите, тва е последния проблем, за който имам да се тревожа ;)

BAYO
04-17-2007, 17:41
А добре, как си обяснявате липсата на време у нея, спрямо мене? Такоа нек'во странно, че питам, ама се пак питам, нали? :roll: :|

04-17-2007, 18:26
Хора, за пръв път в животът ми се чувствам така. В чужбина съм, от около 2 месеца. Имам си приятелка. То се вижда де. Обичам я. Заедно сме близко 2 години. Бях и обещал, че до лятото ще се върна.Естествено, тя обеща, че ще чака, докато си дойда. Но сега стана така, че се замесих във многото пари и ми предложиха работа за хиляди на месец. Кофтито е, че на интервюто, когато ме попитаха, кога смятам да си ходя, аз казах : "За Коледа". Е, наеха ме, парите са щуро луди, кофтито е, че тоя пич (по-скоро дядо) е хипер богат иии преди Коледа няма да ме пусне да си ида. А още по-кофтито е, че не съм говорил с приятелката си, защото тя явно от известно време няма време за мен. Кво да правя хора? Опитах се да мисля сам, ма зех мноо да мисля и все глупости да си мисля, няма път в моята глава за изход, така че, ако можете да ме посъветвате...10х.
Щом ти си си намерил приятелка, значи и аз ще си намеря. Явно трябва да си повиша самочувствието! С теб много си приличаме на външен вид.

BAYO
04-17-2007, 18:40
Хора, за пръв път в животът ми се чувствам така. В чужбина съм, от около 2 месеца. Имам си приятелка. То се вижда де. Обичам я. Заедно сме близко 2 години. Бях и обещал, че до лятото ще се върна.Естествено, тя обеща, че ще чака, докато си дойда. Но сега стана така, че се замесих във многото пари и ми предложиха работа за хиляди на месец. Кофтито е, че на интервюто, когато ме попитаха, кога смятам да си ходя, аз казах : "За Коледа". Е, наеха ме, парите са щуро луди, кофтито е, че тоя пич (по-скоро дядо) е хипер богат иии преди Коледа няма да ме пусне да си ида. А още по-кофтито е, че не съм говорил с приятелката си, защото тя явно от известно време няма време за мен. Кво да правя хора? Опитах се да мисля сам, ма зех мноо да мисля и все глупости да си мисля, няма път в моята глава за изход, така че, ако можете да ме посъветвате...10х.
Щом ти си си намерил приятелка, значи и аз ще си намеря. Явно трябва да си повиша самочувствието! С теб много си приличаме на външен вид.

Пожелавам ти го от сърце :::

BAYO
04-18-2007, 09:47
Е, реших се. Още не съм говорил с моята лейди, нооо и без нея ш' си зема решението, т.е. аз вече го взех. Отказвам се от сичките тия кинти ... отказвам се, защото, струва ми се, че няма никакви пари, които да изкупят това, от което се лишавм, а именно от любовта, която изпитвам, от дъното на душата си. Просто разбрах, дадох си сметка, че парите са едно голямо нищо, парите са АБСОЛЮТНО НИЩО, ако няма с кой да ги споделиш!

Благодаря на всички Ви!

`Death`Whore`
04-18-2007, 11:00
Много се радвам, когато мъже говорят по този начин. :)

BAYO
04-18-2007, 11:11
`Death`Whore`, благодаря, оценявам, когато някой говори истински и по този начин!

`Death`Whore`
04-27-2007, 22:02
Хей...ако не е много нахално, кажи дали има развитие по въпроса :)

gostut
04-27-2007, 23:55
Е, реших се. Още не съм говорил с моята лейди, нооо и без нея ш' си зема решението, т.е. аз вече го взех. Отказвам се от сичките тия кинти ... отказвам се, защото, струва ми се, че няма никакви пари, които да изкупят това, от което се лишавм, а именно от любовта, която изпитвам, от дъното на душата си. Просто разбрах, дадох си сметка, че парите са едно голямо нищо, парите са АБСОЛЮТНО НИЩО, ако няма с кой да ги споделиш!

Благодаря на всички Ви!

решението е важно и никак не е лесно =D> =D>

koalka
04-28-2007, 08:00
И аз се радвам, че си взел такова решение.Дори и после да имаш пари, няма да си щастлив, ако тя не е с теб! :wink:

Allthatshewant
04-28-2007, 08:03
по-добре да се откажеш от парите и да бъдеш с нея заради чувствата които изпитваш отколкото да спечелиш многото пари и тогава момичетата да те " забележат и да осъзнаят че има нещо хубаво в теб " :wink:

maini4ka_sladka
04-28-2007, 08:09
Е, реших се. Още не съм говорил с моята лейди, нооо и без нея ш' си зема решението, т.е. аз вече го взех. Отказвам се от сичките тия кинти ... отказвам се, защото, струва ми се, че няма никакви пари, които да изкупят това, от което се лишавм, а именно от любовта, която изпитвам, от дъното на душата си. Просто разбрах, дадох си сметка, че парите са едно голямо нищо, парите са АБСОЛЮТНО НИЩО, ако няма с кой да ги споделиш!

Благодаря на всички Ви!

евала на момчета като теб!!!

LetiCherry
04-28-2007, 09:18
Ами да дойде при теб до като не почне даскало и пак да си прекарате заедно лятото само че не в България а там където си ти :roll:

Мислих го тва, не съм говорим с нея, но едва ли ще е съгласна на повече от седмица :roll:

Е, за6то да не е съгласна?! А тя не иска ли да живеете в 4ужбина? Все пак и ти сега като си по4нала да изкарва6, 6те може6 да й предложи6 някаква сигурност, ако дойде при теб. Според мен говори с нея, кажи и как седят не6тата, но помисли, 4е все пак има6 6анс з работа, който не 6те полу4и6 всеки ден, а представи си се върне6 и тя ве4е не иска да е с теб...Сериозно, трябва да си мног сигурен в нея, за да се върне6 и остави6 работата. Аз те разбирам за връзката от разстояние, аз у4а във Виена, приятелят ми е в София, но слава богу всеки ден се 4ува ме по 1000 пъти...

П.С. Видях, 4е си взел ре6ение! Дано да е правилното! Успех! :wink:

BAYO
04-28-2007, 09:32
Хей...ако не е много нахално, кажи дали има развитие по въпроса :)

Има развитие. Замразихме нещата такива, каквито са. Ще се изясняваме, когато си ида (след 2-3 месеца) и ще оправя нещата. Нормално е, тия трепети като преди да ги няма, но всичко се връща, стига да имаш желание. Уверен съм в себе си, че мога да я накарам да засили пламъчето в сърцето и, което сега е стихнало и едва едва гори, но се стремя и всеки ден го подържам, за да не изгасне.

leti_cherry, не е съгласна, щото е студентка, първа година и учи право. Не иска си испуска шанса, за който чака цели 2 години. И я разбирам. Дал съм и свободата да решава, защото тя е умен човек и знае какво иска от мен, и от живота си.

maini4ka_sladka, благодаря ти и на теб. Положението не е розово, бих казал леко сиво , но няя да остая нещата да избледнеят, защото такава любов като нашата, близо 2 год. вече, е най-невероятната, която съм имал в живота си. Мисля, че тя е момичето, с което искам да бъда до края, но за това трябват жертви и от 2те страни. Трудно е, няя как да е друго яче, но след нощта винаги идва изгрева.

gostut, да знам, че не е лесно решението. Тва беше най-трудното решение в целият ми съзнателен живот, но го взех и се радвам, за което. Дали е било добре ... не знам, като се прибера ще видя , дали съм мислел правилно.

едит; добре, че всичко се записва и се пази, че да мога си чета от БГ кви съм ги вършил :P :P

Disorder
04-28-2007, 09:52
Аз пък си мисля, че щеше да е по-добре да си осигуриш бъдещето. Ако си те обича щеше да те чака, още повече, ти си отишъл да работиш за да имате после шанс да живеете заедно в нормални условия. В крайна сметка избора е твой, но ако аз бях на мястото на приятелката ти нямаше да те карам да избираш, защото ми се струва егоистично. В любовта често има изпитания, а вие сте попаднали на едно от най-тежките, но винаги има решение, стига да се обичате достатъчно за да го намерите.

04-28-2007, 10:07
Аз пък си мисля, че щеше да е по-добре да си осигуриш бъдещето. Ако си те обича щеше да те чака, още повече, ти си отишъл да работиш за да имате после шанс да живеете заедно в нормални условия. В крайна сметка избора е твой, но ако аз бях на мястото на приятелката ти нямаше да те карам да избираш, защото ми се струва егоистично. В любовта често има изпитания, а вие сте попаднали на едно от най-тежките, но винаги има решение, стига да се обичате достатъчно за да го намерите.


Mnogo vqrno

BAYO
04-28-2007, 10:58
Disorder, вярно е ... нооо така са се стекли обстоятелствата явно. Аз съм намерил за добре тоя вариант, тя мисли, че съм избрал парите пред нея, за дето не съм останал при нея, когато най-много съм й трябвал. А що подяволите го разбрах в последствие, неам идея.

Disorder
04-28-2007, 11:07
Disorder, вярно е ... нооо така са се стекли обстоятелствата явно. Аз съм намерил за добре тоя вариант, тя мисли, че съм избрал парите пред нея, за дето не съм останал при нея, когато най-много съм й трябвал. А що подяволите го разбрах в последствие, неам идея.
Прочетох в едно от мненията ти, че тя те е пуснала, което би трябвало да значи, че сте обсъдили въпроса и сте стигнали до консенсус в края на краищата. Само че ако това е така не мисля, че тя би трябвало сега да те кара да избираш. Има си време за обсъждане на проблемите, но когато се съгласиш с нещо не е редно после да се отмяташ или да караш другия да съжалява за неговото решение. Пък и си мисля, че за две години опознаваш човека до теб и ако твоето момиче наистина си мисли, че предпочиташ парите и поставя нещата така, то може би не си струва да се юрнеш да спасяваш нещо, което вече е към края си. Само ти си знаеш защо се държи така и няма време за теб както и само ти можеш да решиш струва ли си да зарежеш всичко заради нея.

BAYO
04-28-2007, 11:17
Прочетох в едно от мненията ти, че тя те е пуснала, което би трябвало да значи, че сте обсъдили въпроса и сте стигнали до консенсус в края на краищата. Само че ако това е така не мисля, че тя би трябвало сега да те кара да избираш. Има си време за обсъждане на проблемите, но когато се съгласиш с нещо не е редно после да се отмяташ или да караш другия да съжалява за неговото решение. Пък и си мисля, че за две години опознаваш човека до теб и ако твоето момиче наистина си мисли, че предпочиташ парите и поставя нещата така, то може би не си струва да се юрнеш да спасяваш нещо, което вече е към края си. Само ти си знаеш защо се държи така и няма време за теб както и само ти можеш да решиш струва ли си да зарежеш всичко заради нея.

Да, наистина имаше дискусия отностно тва, тя от самото начало не беше много съгласна, щот за 2ри път ми се случва да я оставям, но накрая с много убеждения я накарах да се сългаси. И си прав, че когато някой е дал дума на другия, тя тряя да се спазва до край. Но хора сме, правим сума ти грешки, не е една беля и тва. А за тва дали нея или парите ... тя ми е сърдита сигурно за дето пак отидох на далече , макар и за кратко и за тва да го е казала, въпреки че няма ник'ви доводи да го казва, щот мисля, че не веднъж съм и показвал, че не се интересувам от парите и. Просто искам да съм независим и да гледам от ся да се спрявам няк'си с живота ми. А дали си струва да спасявам нещо, което е към края си ... да струва си, повече си струва от това да трупаш пари, но да си сам и да няма с кой да ги споделиш. А и не зарязвам всичко, няма как. Повел съм хорото, ще си го изиграя до край. Просто скъсих дистанцията и сместо зимата (преди Коледа), реших за по-добре да се върна след имения ми ден, лятото. (Илинден)

Disorder
04-28-2007, 11:24
Ами в такъв случай приятелката ти е голяма късметлийка да има до себе си човек, който толкова държи на нея и се надявам да го осъзнава.

BAYO
04-28-2007, 11:29
Ами в такъв случай приятелката ти е голяма късметлийка да има до себе си човек, който толкова държи на нея и се надявам да го осъзнава.

Еми тя го знае със сигурност това, но периода е такъв, че малко го е позабравила. Надявам се като си отида да и припомня "това-онова" :)

П.П. Мерси за съветите и за леката дискусийка :P Кефиш!

ABSOLUTme
04-28-2007, 16:18
е хуу де и в крайна сметка кога ще се прибереш(или та ще дойде при тебе)?

BAYO
04-28-2007, 17:21
е хуу де и в крайна сметка кога ще се прибереш(или та ще дойде при тебе)?

Прибирам се в края на Юли, а тя ако иска да дойде , ще дойде 1-2 седмици преди да си тръгна, да си хойм заедно ... евентуално. Но тва не е тема, която е на дневен ред да се чете, изкочиха други проблеми, по-сериозни, дето тря да оправям, както винаги ... аз.

Disorder
04-29-2007, 10:20
Свързани с нея?

BAYO
04-30-2007, 10:07
Свързани с нея?

Естест ,) . Не че се хваля, ама аз др. проблеми нямам.. :wink:

НЕЩАСТЕН
04-30-2007, 10:14
Байооооо, ко ми се лигавиш ся???Всичко ще се оправи като си дойдеш,или тя да дойде при теб!Ама и дори да не стане скоро не е болка за умиране,аз съм толкова малък а съм живял сам около 3 години без майка ми,съвсем сам и нищо ми няма!Не се лигави, лигльо!

EvilBrunette
04-30-2007, 10:28
Амии мисля си, не е ли възможно щом заплатата ти е толкова висока, да пратиш билет на приятелката си, за да ти дойде на гости?

BAYO
04-30-2007, 10:59
Амии мисля си, не е ли възможно щом заплатата ти е толкова висока, да пратиш билет на приятелката си, за да ти дойде на гости?

Аз че мога, мога. Но тя няма да иска си остави даскалото просто. Чакаше за него цели 2 години, не мисля, че ш'те иска да пропусне нещо, било то дори и за 1 седмица....

НЕЩАСТЕН, аз не се оплаквам, че съм далече от нея или от нашите ... просто нещата са далеч отвъд тоя проблем.

едит; ся се сещам, че преди да замина, след 2 дни тя почваше училище, а след 5 имаше 2 изпита, за които тряяше да се подготвя иии когато разговарях с техните да я пуснат (щот се познаваме естест.) те отказаха.
Та си мисля, че за тях, ученето на дъщерята им е по-важно от това, да бъде щастлива (е не чак толкова при раздяла), но все пак... ии сега не знам дали няма да се повтори същото , т.е. да не я пуснат :roll: :x

Buhtaaa
04-30-2007, 14:53
ako q obichash tolkova mnogo ... napusni rabotata ... vse pak navsqkyde bi nameril rabota ... no ako ne si sig v chuvsta si i mislish che parite koito sa tolkova mnogo sa po vajni ot liubovta trqbva da pogovorish s neq ...

Digital
04-30-2007, 14:57
Байооооо, ко ми се лигавиш ся???Всичко ще се оправи като си дойдеш,или тя да дойде при теб!Ама и дори да не стане скоро не е болка за умиране,аз съм толкова малък а съм живял сам около 3 години без майка ми,съвсем сам и нищо ми няма!Не се лигави, лигльо!
Да бе нищо ти няма освен това че си педалче. Ае стиа ся. :lol:
Плюс това тате кашля кинти нали бе. :lol:
Гейче. :lol:

Valserp
04-30-2007, 15:35
Всъщност няма по-важно от трупането на пари ;)

Едит: Току-що видях, че си се отказал от парите...
:smt011 :smt012

BAYO
04-30-2007, 15:42
Всъщност няма по-важно от трупането на пари ;)

Едит: Току-що видях, че си се отказал от парите...
:smt011 :smt012

Хех ... не знам защо така мислиш, ама да те светна все пак. Отказах се от парите, но на половина. Т.е. оставам тука още 2 месеца (до 1-3 Юли) и се прибирам, а не както бях запланувал до Коледа горе долу. А и аз не съм алчен, ако нишу не стане работата си ми остава, ще се върна и ще продължа, далече, без мисли и глупости, ако ме разбираш. Пък кат стана на 35-40 мое и се оженя и си живея с др. жена примерно ;-)

[Fr33land3R]
05-01-2007, 06:44
Братле евала, че си взел решение!

05-01-2007, 07:21
Хора, за пръв път в животът ми се чувствам така. В чужбина съм, от около 2 месеца. Имам си приятелка. То се вижда де. Обичам я. Заедно сме близко 2 години. Бях и обещал, че до лятото ще се върна.Естествено, тя обеща, че ще чака, докато си дойда. Но сега стана така, че се замесих във многото пари и ми предложиха работа за хиляди на месец. Кофтито е, че на интервюто, когато ме попитаха, кога смятам да си ходя, аз казах : "За Коледа". Е, наеха ме, парите са щуро луди, кофтито е, че тоя пич (по-скоро дядо) е хипер богат иии преди Коледа няма да ме пусне да си ида. А още по-кофтито е, че не съм говорил с приятелката си, защото тя явно от известно време няма време за мен. Кво да правя хора? Опитах се да мисля сам, ма зех мноо да мисля и все глупости да си мисля, няма път в моята глава за изход, така че, ако можете да ме посъветвате...10х.

Купи и билет до теб за лятото, щом ти не можеш да се върнеш заради работата.
Щом толкоз много искаш да я видиш и да не си престъпиш обещанието и щом работата ти позволява да похар4иш пари4ки за един билет,
мислиш ли 4е няма да и хареса
1да те види
2 да види къде живееш и как и да се увери, 4е не и слагаш рогца
3 да поптува малко
??
не 4акай самолетните билети поевтиняха от днес ;)

05-01-2007, 07:23
а кво зна4и 4е" нямала време" за теб?
не отговаря на писмата ти?
не ти вдига телефона?
малко по-то4ен можеш ли да си?

все пак я питай има ли време за една екс-кур-зи-я, пък тогава в зависимост от отговора решавай

BAYO
05-01-2007, 09:18
Абе то няма лошо за билета, ама нали ви викам, че техните евентуално могат пак да се направят на дръпнати и да не я пуснат заради това у-ще, иначе на мен ми е най-лесно да резервирам билет и то в бизнес класа, ама тфа е най-най-най малкото за момента. Тя ми е леко сърдита за дето я оставих отново, леко е разколебана, но тва не ми пречи да и се обаждам вс. ден и да подържам онова нещо наречено любов, защото знам, че и тя ме обича.


а кво зна4и 4е" нямала време" за теб?
не отговаря на писмата ти?
не ти вдига телефона?
малко по-то4ен можеш ли да си?

Начи от преди 2 седмици насам нещата малко се попромениха. Т.е. вече си пишем пак, преди не вдигаше тел, ся вече си говорим всеки ден и така... тва имах в предвид

gPa3HuTeJl
05-01-2007, 09:24
Брато... обади се по телефона на родители те и.. говори с тях мисле че може и нещо да стане.. резервираш билет-а и си я прибираш при тебе... според мене това е решението... а иначе ако не стане това ... ако ТОЛКОВА МНОГО те обича ще те изчака до Коледа не виждам как1в е проблема..
лел брато дано се оправят нещата.. успех!

BAYO
05-01-2007, 09:51
Брато... обади се по телефона на родители те и.. говори с тях мисле че може и нещо да стане.. резервираш билет-а и си я прибираш при тебе... според мене това е решението... а иначе ако не стане това ... ако ТОЛКОВА МНОГО те обича ще те изчака до Коледа не виждам как1в е проблема..
лел брато дано се оправят нещата.. успех!

Гледай ся. Обаждах се на техните, обаче теее ни ези, ни тура. Хем казват да, пък със следващото изречение ми намекват, че не са съгласни. После пък ми викат ; Питай си нея .... абе яка каша, напрао нзн кфо да си мисля. А и си идвам или в началото на Юли или в края на Юли, зависи от едно друго нещо. А наистина ме обича, знам го, просто нещо в нея я раздира, яд я е че не успя да ме спре, въпреки че искаше, но не знаеше как... И да , ДАНО се оправят нещата, ш' и нося пръстен (годеж:Р) от тука :D

gPa3HuTeJl
05-01-2007, 09:55
лол ааа ше ме поканиш на сватбата неможе без мене .... 8)
Ам знаеш ли к'во направи и резервирай билет-а и си я зимай при тебе...
Родителите нормално е да не я пуснат се пак колкото и голяма да е за тях си остава тяхното малко момиченце което пада с колелото и си жули колената... мислиш ли че с такава лекота те ще кажат " да " ...
Естествено че ще има заобикалки и т.н...
Билет-а -> Самолет-а -> При Тебе... т'ва е..

BAYO
05-01-2007, 11:54
лол ааа ше ме поканиш на сватбата неможе без мене .... 8)
Ам знаеш ли к'во направи и резервирай билет-а и си я зимай при тебе...
Родителите нормално е да не я пуснат се пак колкото и голяма да е за тях си остава тяхното малко момиченце което пада с колелото и си жули колената... мислиш ли че с такава лекота те ще кажат " да " ...
Естествено че ще има заобикалки и т.н...
Билет-а -> Самолет-а -> При Тебе... т'ва е..

Хаха радвам ти се на тфа дето пишеш :-D :-D Доста окуражително звучи и лесно, ама същност дали е така нямам отговор за сега. Следващият път като и се обадя или кат се гледаме в скайп ще я питам да видим кво ще каже тя... :-k

П.П. За родителите си абсолютно прав и там ми е болката за момента, как да я изтръгна от тяхната ревност. Те си мислят, че още е малка иии искат да решават до няк'ва степен вместо нея. Така е, моята майка ме ревнува от нея, нейния баща от мене ... абе "радост" ли е , да се опише :smt005