PDA

View Full Version : S biv6iqt na diskoteka ..?:)



Iv1_F
04-16-2007, 21:45
Skusah s priqtelq si .. predi mesec /bqhme zaedno 2 meseca ../ sled tova be6e vakanciq .. ne se vijdahme i svur6i vakanciqta .. zasqkohme se na centura .. sled tova minaha 3-4 h i po4na da mi zvuni i da mi pi6e smsi .. imah nad 40 za 30 min .. i nqkakvi ne6ta za izqsneniq i syjaleniq i tn .. obe6tniq su6to .. bqh izligala 4e imam drug no ne be6e taka .. pitah go "znae6 li izob6to kakvo iska6 ve4e ?"toi mi otg -znam no e nevuzmojno ve4e .. ima li smisukl da kazvam .. i nakraq mu kazah cqlata istina :) 4e go izlugah za da vidq dali se intersyval ..ot men ..ta sled tova toi me pita 6te trugna li otnovo s nego obe6ta da e razli4no da e po vnimatelen s vruzkata ni .. i sled 2-3 dni .. pisahme v 4ata i mi predloji da hodim na diskoteka zaedno .. kak da postupq .. predi da mi predloji da opitame da budem zaedno .. 4etoh edni negovi smsi .. za edna koqto toi mi kazva6e 4e neponqsql .. atam stava6e vuupros i za men v onezi smsi ..kazva6e i -da ne se pritisnqva 4e sme skusali i nikoi nemojel da mu kazva s kogo i kakvo 6te pi6e .."toi nezane 4e znam za tezi smsi .. ot togava sum adski oburkana .. ta sled 2 dni 4aka da hodim na diskoteka i sy6to 4aka da mu otgovorq dali iskam da bydem otnovo zaedno .. haresvam go i toi mi kaza su6totot .. no kolko e vqrnoo tova ve4e ne se znae .. ponqkoga imam 4ustvo 4e iska da mi go vurne za deto go zarqzah i me e strah .. da se vurna ,no ot druga strana moje puk da e v praviq put ve4e i da e dobra nova vruzka osven ako ne stane po-sle o ot predi .. Milq vi za nqkakyv savet ? Za na4alo kakvo mislite da otida li na diskoteka s nego ?

BAYO
04-16-2007, 22:36
Тва мисля, че съм го чел и другаде :roll: Даже съм сигурен! Кфо стаа тука бе хора, кфи са тия ебавки? Що за глупост, аве опраайте се, не си залужава писането даже

koalka
04-17-2007, 07:44
Ако не го харесвам толкова много, не бих тръгнала с него.Не искам да допускам пак същата грешка да сме заедно и нещата да са същите.За толкова малко време, според мен е невъзможно човек да се промени, а ако може, то трябва да има някакъв важен момент в живота му, за да предизвика промяната.Ти какви чувстваш имаш към него?Защо се обръщаш назад, вместо за започнеш нова връзка?

Undying
04-17-2007, 08:14
Ами отиди на дискотеката с него,нищо не губиш,виж как се държи с теб,вк ому е отношението и тогава решавай какво ще правите.

bqsna_teenagerka
04-17-2007, 08:45
виж ако искаш наистина да си с него защо не>?

iv1_f_
04-17-2007, 12:21
A mi moje bi za6toto znam 4e sq izlzia s edna koqto q ubijda6e pred men .. imam nqkakyf stimul da sum s nego .. sega oba4e ne mislq ve4e 4e tolko dobra ideqta prosto 6te go pitam .. katio se vode6e 4e hodim izlizal li e s neq .. i pri vuzmojnost .. 6te si hvana drug .. a tova mislq 4e go pravi za6totot .. edin vid se polu4i 4e se hvale6e predi s men .. na toq i oniq .. ne mislq 4e go zaslujava no ima ne6to koeto me e qd .. i nz kakvo e tova .. namrazvam mom4etata 4estno da vi kaja .. no do sq za 1-vi put popadam pa na takyv sme6nik .. koito neznae 4e znam vsi4ko no vupreki tova nahalno si se opitva da me izluje .. e nqkoi hora ne msilqt s tva keoot i e dal bospod mislq 4e .. i toi e takuf ne mislq da hodq na disko .. kakto i da trugna otnovo s nego ne sum mu otgovorila o6te i nai dobroto deto moga da napravq e da si namerq zadiskoto drug ..
;]]]]]]]]]]
a toi naiveroqtno 6te e tam .. a moje i da go nqma .. ne mi i puka sq 6te mu kajza vs deto iskam .. tui kat zmnam 4e o6te 4aka za polojitelen otgovor .,. ili 6te go pomu4a malko .. za da vidq kakvo moje da mu suzdade o6te bolniq mozyk ..
i 6te se izleq nai nahalno..kakto si go i zarqzah...

Iv1_F
04-17-2007, 12:51
xaxa malki .. predi malko pisah s nego v 4ata .. leko nameknah .. za tova deto sestra mu mi spomenala optre4e vsi4ko .. i daje kaza 4e ne bia zapoznata s tova kakvo pravi toi .. oba4e ne znae 4e znam za tezi smsi ne ot sestra mu .. i ne 4e nq ni6to a se opitva da me menti obru6ta ne6tata i kaza 4e ne bili izlizali e kak kato onazi go e preebala ..mn qsno .. iska6e dove4era otnovo da poi6em of kade mu e uma se 4udqqqq .. ISKAM GO NO NQMA DA SUM S NEGO PO PROSTATA PRI4INA 4E SE OPITVA DA ME LUJE .. mai taka izlzia nakraq

BAYO
04-17-2007, 13:04
Няма смисъл да си с човек, който те лъже, пък било той и момчето, което харесваш!

ms
04-18-2007, 13:32
Няма смисъл да си с човек, който те лъже, пък било той и момчето, което харесваш! Абсолютно съм на това мнение според мен тоя пич не струва и сега се опитва да закърпи нещата с някаква си дискотечка добре си направила че си го разкарала човек който те лъже явно е само с теб за да не стой на сухо ... ( извинявай за малко по грубичкия коментар)

nasty_f
04-18-2007, 13:38
Ааааааа,щом го харесваш няма лошо да пробвате пак...Дай му 2-ри шанс.Ако те зареже да не ти пука...Това е 1 момче все пак :lol:

Adwokat
04-18-2007, 17:19
xaxa malki .. predi malko pisah s nego v 4ata .. leko nameknah .. za tova deto sestra mu mi spomenala optre4e vsi4ko .. i daje kaza 4e ne bia zapoznata s tova kakvo pravi toi .. oba4e ne znae 4e znam za tezi smsi ne ot sestra mu .. i ne 4e nq ni6to a se opitva da me menti obru6ta ne6tata i kaza 4e ne bili izlizali e kak kato onazi go e preebala ..mn qsno .. iska6e dove4era otnovo da poi6em of kade mu e uma se 4udqqqq .. ISKAM GO NO NQMA DA SUM S NEGO PO PROSTATA PRI4INA 4E SE OPITVA DA ME LUJE .. mai taka izlzia nakraq


Явно иска да си го върни..