PDA

View Full Version : Suvet



04-16-2007, 22:52
Kak da otreja nai bezbolezneno edno mom4e koeto iska da stanem gadjeta? Az go haresvam kato priqtel i bih iskala da si ostanem takiva, no toi e kategori4en 4e nqma da si ostanem priqteli ako go otreja (pone ako ne uspeq da izmislq kak bezbolezneno da go otreja). Poislih si za varianta da mu kaja 4e imam gadje, no i tova ne stava za6toto toi 6te kaje na edin svoi priqtel, koito az mnogo haresvam i s nego biha se polu4ili ne6tata za6toto znam 4e i toi izpitva simpatii kam men. Ako sum uspqla da vi obqsnq kato horata, pomognete mi. Ako li ne, sorry 4e vi zagubih vremeto da mi 4etete temata.

BAYO
04-16-2007, 22:54
Ми кажи му истината. Рядко прилагана, ма му кажи: "Искам да си останем приятели и това е. Не искам да изгубя приятелството ти, държа на него."

lileto0o
04-17-2007, 06:06
suglasna sum s BAYO! trea da si mukaje6 tova, koeto 4ustva6!

Nassgerrack
04-17-2007, 06:53
Безболезнени начини няма. Има по-малко болезнени. Вчера говориш с една приятелка точно по същата тема и ми се стори ,че това което ми каза има известен смисъл.

Нормално е момчетата(от по-елементарен и прост вид) да се влюбят в най-добрите си приятелки.Предполагам ,че сте прекарвали доста време в говорене,седене и пак говорене.Той ти разкрива душата си,ти му даваш съвети,всеки ден си чатите или говорите по телефона.


Ако правите по-горните неща наистина,просто спрете да ги правите. Отчуждаваш се от него,говориш му по-малко,оставяш го ТОЙ да ти говори по-малко. Тва е достатъчно :o

Абе аз искам един риторичен въпрос за финал: Тоя от дума що не разбира?ТЪП ли е или се прави на такъв?Кат повдигне следващия път темата му казваш "за това вече сме говорили,знаеш мнението ми" и приключваш разговора.

lesstats
04-17-2007, 07:08
кажи му всичко направо
не крий нищо

divo_kotence
04-17-2007, 07:12
най-добре му кажи това което чувстваш,кажи му че е по-добре да сте приятели...абе с една дума му кажи истината

koalka
04-17-2007, 07:19
Еми, ако те харесва, който и да е начин няма да е безболезнен, но все пак му кажи какво изпитваш към него-само приятелски чувства и това е.Нямаш друг избор, но недей да го режи по телефон и смс-и, защото това определено не е начина.

bqsna_teenagerka
04-17-2007, 09:08
ох...зна4и най ме дразнят такива като това мом4е.."ако не станем гаджета няма да си останем и приятели" ми добре зна4и въпросът е решен ти не го харесваш..искаш д асте приятели но той не..ми проблема е негов да се оправя...няма да му казваш 4е си имаш приятел кажи му просто 4е не го харесваш...(зарибила си се по друг и толкова) :roll: