PDA

View Full Version : да продължа ли да се боря за него



)тужничка(
04-17-2007, 05:49
Няма да започвам с клиширани изрази като "често чета вашите истории" или нещо такова! Ето я моята история: Аз съм на 15 години и от тази година уча вече в гимназия.Всичко е страхотно с изключение на това че се влюбих в един мой съученик.Той разбра това,поговорихме и той ми каза че сме от един клас и нищо няма да се получи защото щом се скараме за нещо 5 години ще се гледаме на криво незнам какво да правя дали да продължавам да се боря за него , аз наистина го харесвам много но незнам как да го накарам да си промени решението.Благодаря ви предварително!

UnsTToPPaBBle
04-17-2007, 05:50
e tova ve4e e brutalno toi si prai kiriq s tee zabravi go prosto

lileto0o
04-17-2007, 05:56
spored men e prav, no ako se polu4i ne6to mejdu vas,posle 6te e malko kofti, no ina4e ot liubovta stavat nai-hubavite priqtelstva!! ti re6i dali si zaslujava da se bori6 za nego!
Uspeh,kakvoto i da pravi6! :)

KisskilleRcHe
04-17-2007, 06:12
Да бе а пък според мен трябва да се бориш за него. И това дали ще се гледате на кръв зависи само от вас. А и нищо не знаееее.............. Може да излезе нещо добро.

Nassgerrack
04-17-2007, 06:45
Абе душицо,той те е отрязал! от дума не разбираш ли? :D Ах,тая любов... сляпа,сляпа ,ама че и глуха! Че той какво очакваш да ти каже? "ни тъ щъ мааа,аз ни моа та гледам,ти за мъж ма искаш".

Аз такива заобиколни реплики съм получавал само от жени,чудно ми е как не си се досетила.Ако пича държеше на теб,щеше да рискува.Никой не гледа края на връзката преди да е започнала,освен ако не иска въобще да я почва.


"бори се,бори се,бори се" това ти казват всички. Но много ми е чудно те дали биха го направили,щото подобен вид борба е нещо като мечта и фикс-идея. Има я само по филмите. Ако някой го е правил и е имало успех ,моле да каже,ще ми е интересно да почета. :)

Финален съвет: Излез извън училищната си стая,разходи се из училището и ще откриеш още много,също толкова яки момчета.

WinHater
04-17-2007, 07:11
Nassgerrack браво, много точно си го казал =D>

divo_kotence
04-17-2007, 07:14
може наистина да те е одрязъл,но може и наистина да се притеснява за отнощенията ви след това...най-добре разбери какви чувства има към теб и тогава решавай какво да правиш

koalka
04-17-2007, 07:24
Добре, защо е задължително да се карате и после да се гледате накриво?Това зависи само от вас двамата, може да се разделите и с добро, а не с лошо.Говори пак с него, въпреки че ако не иска не знам как ще му промениш мнението.

bqsna_teenagerka
04-17-2007, 09:03
просто не изпитва нищо към теб и с еопитва да ти коже по най внимателния на4ин за да не те нарани...а и това за гаджета в класа има нещо вяро но ако има желание има и на4ин...така 4е нищо не може да ви попре4и ако се харесвате.дали да се бориш ти си решаваш

BAYO
04-17-2007, 12:03
Да ве мацко. Глей ся, той те е резнал тактично, а ти искаш да си с него. Принципно няма невъзможни неща, но той мисли, че ако не стане нищо, ще се мразите,няма да може да се гледате, което не е изключено. За да успееш, тряя да му навиеш на пръстчето, че ако той те харесва, едва ли ще се стига до там. Ако пък ти каже, че и това го няма като опция, тогава какво ти остава според теб... и без да стенеш ден и нощ за него. Само на 15 си! Ще смениш още ... от 100на до към 1000, тъй че без паника!

04-17-2007, 12:08
ami macka vij kakvo i az sma na 15 taq godina ma prieha v gimnaziq i edno mom4e ot moq klas super mn ma izkefi ma toi sa okaza nqkav takav det mn ne sa zanimaa s f i be6e mn sramejliv no ina4e golqm sladur.i tei kato az sam uporito magare govorih sas vsi4kite mu best fr i nakraq sa polu4iha ne6tata i sled 1-2 sedmici toi me izvika i mi vika vij kakvo s tebe nqma da hodim ve4eno tei 4e ako sa skarame nali nqa ma gleda6 zlobno dokat zavar6imi az kazah ne.no sled o6te 2-3 semici skasahe
na men mi be6e super gadno gledah si gotei a krav mesec nqkade i posle mi be6e prez h*q za nego.tei 4e zlobni pogledi ako se skarate 6te ima no vse pak iska6 li ne6to bori se za neg dokato ne go polu4i6 i ne se otkazvai.aide uspeh :-)

_Cassie_
04-17-2007, 12:12
Стига да се обичате всико ще е ОК, а след това (просто от уважение) едва ли ще се гледате накриво. Трудно е, но ако сте решени и го искате силно, то непременно ще се получи. Кажи му всичко, което мислиш по въпроса и внимавай да не би просто да си търси причина да ти откаже... [-X Успехче! :wink: