PDA

View Full Version : Лично пространство



beautiful.soul
04-17-2007, 06:15
Значи искам да се обърна към момчетата, които имат сериозни приятелки..
случвало ли ви се е (100 процента на повечето ви се е случвало предполагам..) да имате чувството, че гаджето ви е писнало, да искате ей така да останете за ден- два сам, без да я виждате, и как сте подхождали спрямо нея...
Много ми е интересно, защото аз се намирам в подобна ситуация, гаджето ми иска да остане сам за малко, то ставаше въпрос за вчера, но още не ме е потърсил... малко му се поразсърдих вчера, че иска да остане сам за известно време, но после като се замислих, не е толкова фатално и на мен ми се е случвало да си браня личното пространство и да остана за малко самичка за ден - два...
Та конкректния въпрос е дали това, че искате да останете за малко сами непременно означава, че гаджето ви е писнало и липса на интерес спрямо нея... има ли ли сте такива периоди и нещата оправялили са се... и към какво са водели.. към по зле или към по добре?! Мерси ви предварително:))))))

`Death`Whore`
04-17-2007, 06:26
Моят по веднъж на месец решава, че иска да цикли сам в къщи. И аз го разбирам. Обаче той работи и всичкото си останало време прекарва с мен. И аз имам нужда да се прибера в къщи и да съм самичка за 1 ден в къщи.

Би могъл и да иска да скъса с теб и по този начин да отлага /макар че ако беше така, сигурно щеше да измисли нещо друго, някаква работа/, но мъжете понякога просто искат да зациклят сами или да излязат с приятели сами.

Nassgerrack
04-17-2007, 06:35
Е като става за 1-2 дена въпрос мацка няма от какво да се притесняваш.
На всеки му омръзва от приятели,от родители и от съученици.Защо да не му писне и от гаджето?
Всеки има нужда да разпусне по свой собствен начин.Това е неговия.ОК.

Обаче внимавай това да не се случва много често, защото ако се случва може да си е някакъв намек,че си му омръзнала.

И ти можеш да му вдигнеш нивото на интерес към теб ,като също си вземаш "почивни дни " , на мен не ми действа,ама ако момчето те харесва наистина ще му проличи.

SINDEL
04-17-2007, 07:24
Естествено, 4е ми се е слу4вало и тва е напълно нормално. Колкото и да се оби4ате, не може нон-стоп да сте заедно, накрая имаш 4увството, 4е едва ли не се задушаваш ве4е като сте постоянно лепнати един за друг. Няма какво да му се сърдиш или да ти става кофти.

koalka
04-17-2007, 07:26
Напълно нормално е човек понякога да остане сам.С моя приятел това не се е случвало, не за друго, а защото се виждаме в седмицата по 3 дни, което за мен е недостатъчно и ми липсва.

krem4et0
04-17-2007, 08:20
Аз също не се виждам с моя приятел всеки ден. дори се случва 2-3 последователни дни да не се видим, да не се чуем и да не си пишем из нета. Аз съм заета с едно, той има скоро изпит и трябва да попрочита повечко и така. Свикнали сме и не смятаме, че чувствата ни ще избледнеят за ден-два. дори е полезно-после са награбваме като невидели и имаме време да си липсваме. той знае, че времето, което прекарваме заедно не ми е достатъчно и трябва да е повече, но за сега поне до началото на юни няма как да се получи. В никакъв случай не означава, че не те иска. Просто ти си една част от живата му, но той има и други неща, които го вълнуват. И той се дразни на женските ми вечери четвъртък или петък, че не може да ме вижда, но аз си имам приятели, които също ми липсват и, с които искам да прекарам малко време!

BAYO
04-17-2007, 12:18
Напълно нормално е човек понякога да остане сам.С моя приятел това не се е случвало, не за друго, а защото се виждаме в седмицата по 3 дни, което за мен е недостатъчно и ми липсва.

Идентичен случай съм аз.

Докато не заминах де :|

TreeHill
04-17-2007, 12:23
Напълно нормално е човек понякога да остане сам.С моя приятел това не се е случвало, не за друго, а защото се виждаме в седмицата по 3 дни, което за мен е недостатъчно и ми липсва.

Идентичен случай съм аз.

Докато не заминах де :|


neka poznaq ... za Zloku4ene?

BAYO
04-17-2007, 12:43
Напълно нормално е човек понякога да остане сам.С моя приятел това не се е случвало, не за друго, а защото се виждаме в седмицата по 3 дни, което за мен е недостатъчно и ми липсва.

Идентичен случай съм аз.

Докато не заминах де :|


neka poznaq ... za Zloku4ene?

Не бе, за Хавай!

beautiful.soul
04-19-2007, 07:29
Разбрах, че има нужда от лично пронстранство и да остане малко сам... но това вече трае 4-ти ден, поговорих вчера с него и каза, че е искал само за 1 ден да остане сам, аз изобщо не съм му досаждала да го питам кога ще се видим, каза...и каза, че ще се видим довечера, но по късно ми съобщи че щял да излиза с приятели.. и че ше се видиме чак в петъка... щото днес имал да тренира и да рита... кажете ми въобразявам ли си, че той постоянно си намира причини?!

`Death`Whore`
04-19-2007, 08:14
След този твой пост мисля, че не си въобразяваш.

MoHuTo
04-19-2007, 08:23
Не наистина не си въобразяваш, той просто те отбягва :-s

Allthatshewant
04-19-2007, 10:14
в началото определено си помислих че иска да си дадете малко почивка един от друг ноо....след другия ти пост ... хм.. става малко съмнително :smt012 защо не поговориш с него все пак ти си с пълното си право да знаеш какво става с вас :-k

Adwokat
04-19-2007, 10:55
На мен ми се е случвало с бившата приятелка.. сякви оправдания си измислях за да не я виждам.. , но с момичето кое съм сега и съм влюбен никога не бих искал да оставам за ден два сам камо ли за 1-2 часа.

djeini
04-19-2007, 11:27
Mislq 4e iska da skusate na men mi se e slu4valo su6toto.6tom se durji taka zna4i e ne6to takova.Nai-pravilnoto e da govori6 s nego kakto ti kazaxa drugite.

Adwokat
04-19-2007, 14:40
Mislq 4e iska da skusate .

и аз това мисля.

BAYO
04-19-2007, 16:03
А може пък да се чуди още кво иска .... и само да си се чуди, без да размишлява, щот явно му е трудно да работи с мозъка :lol:

beautiful.soul
04-19-2007, 19:17
Ми оправихме се видяхме се. Говорих с него казах си всичките съмнения, той каза че си внушавам и няма нищо такова. просто тия дни е бил наистина зает и не е имал настроение за нищо... ама тва не се случи за 1ви път.. много пъти е така е ставало и винаги съм си мислила, че ще скъсаме.. ама се оправяме...
мерси ви много:)