PDA

View Full Version : Moderated:Какво да правя, за да ме хареса?



GoLdy
04-17-2007, 06:15
има едно мом4е , което харесвам
аз мн добре знам кои е , но за сега си говорим само онлине
незнам какво да правя за6тото го харесвам мн
помогнете ми искам и тои да ме хареса но незнам какво да правя кайете ми пуржо как да превлека вниманието му в 4ата


Moderated by koalka
т.7 от Правилника!

beautiful.soul
04-17-2007, 06:17
Тъпо е в чата.. всичко е ФАЛШИВО И ИЗКУСТВЕНО!

Nassgerrack
04-17-2007, 06:29
Изкарай го навън,ако не сте се запознавали,направете го. Помотайте си,поговорете си,пък ако се харесате то ше се прояви.Докосването е важно и говори много за характера ти - не се притеснявай от скъсеното разстояние,хващай го за ръката..абе ти си знаеш(ако не знаеш ще ти дойде отвътре) Покажи му ,че си забавна и приятна и че с теб си струва да си прекарва времето.

Обичам да повтарям ,че в Интернет любов не се прави,тъй че в чатовете нямаш шанс да го зарибиш.

И то май тва е. Успех!

divo_kotence
04-17-2007, 07:28
Тъпо е в чата.. всичко е ФАЛШИВО И ИЗКУСТВЕНО!

така е...в чата нищо не става...най-добре го покани на кафе..излезте,вижте се поговорете а/у

koalka
04-17-2007, 07:30
Добре, а защо общувате само в чата?Вижте се, поговорете си, покажи му, че го харесваш и виж как ще се развият нещата.Това, дали ще те хареса зависи от него и от това може би ти каква си.

krisi_pisi
04-17-2007, 08:58
има едно мом4е , което харесвам
аз мн добре знам кои е , но за сега си говорим само онлине
незнам какво да правя за6тото го харесвам мн
помогнете ми искам и тои да ме хареса но незнам какво да правя кайете ми пуржо как да превлека вниманието му в 4ата


Moderated by koalka
т.7 от Правилника!

любовта ти е виртуална остави го не си трува знам го от личен опит никой не е такъв за какъвто се представя не си е "полазал зъбките" просто го остави ...

BAYO
04-17-2007, 12:05
Ако го искаш за себе си, загърбваш чата и го каниш навън, на среща. Ако иска и всичко се развие добре първият път, подържайте си контакт в нет-а, но тряя да направиш така, че срещите ви тря да са предимно в РЕАЛНИЯ свят, не във ВИРТУАЛНИЯ!

BAYO
04-17-2007, 12:10
Вижте се, поговорете си, покажи му, че го харесваш и виж как ще се развият нещата.Това, дали ще те хареса зависи от него и от това може би ти каква си.

Ето подобно мнение на моето :lol:

_Cassie_
04-17-2007, 12:35
Повече от ясно е, че трябва да се видите на живо. Излишно е да ти го казвам. Друж се естесвено, няма смисъл от преструвки. Ако той те хареса, трябва да хареса теб, а не момичето, за което ще се представиш, защото това е най-глупавото, което можеш да направиш. :lol: :lol: :lol:

zubi
04-17-2007, 13:30
Ако мислиш че онлайн може да се влюбиш .... просто си силно приивлечена ;-) ... излесте и ако мислиш че си флюбена .... действай ;-)

Fucking_Bitch
04-17-2007, 13:40
Чат suX,всичко Face 2 Face [-X

BAYO
04-17-2007, 15:23
Неее. Всеки, който казва, че е паднал в плен на любовта, в Интернет, бърка тотално. Там е само едно привличане. Харесва ви някой да ви разбира и да уважава тва, което казвате. Всичко е перфектно. Няма недостатъци, или почти. Виж на живо вече е друго нещо и там тряя да постигаш целите си!

MuJleH4eTo
04-17-2007, 15:28
Неее. Всеки, който казва, че е паднал в плен на любовта, в Интернет, бърка тотално. Там е само едно привличане. Харесва ви някой да ви разбира и да уважава тва, което казвате. Всичко е перфектно. Няма недостатъци, или почти. Виж на живо вече е друго нещо и там тряя да постигаш целите си!

Абсолютно за ! :wink:

GoLdy
04-18-2007, 06:56
аз мн добре знам кои е и става дума 4е се познаваме ( само на здр здражеи сме ) и ми е трудно да го поканя не 4е съм някжа задръстена но искам тои да прояви интерес о6те в 4ата и евентоално да се видим.
мъ4а се да изляза готина в неговите о4и ( и не 4е не съм попринцип ама просто се се издънвам