PDA

View Full Version : Help



04-17-2007, 11:05
Значи момичето което харесвам, ме харесва и то но не може да тръгне с мене защото се притеснява да не я нараня(защото предишния мн я е наранил)
как да постъпя в тази ситуация, защото като не сме заедно света се срива върху мен ;(

ateto
04-17-2007, 11:09
Бавноооо Бавноооо флирттче след флиртчее...... Показваш се в добра светлина правиш се на добричък и така ще стане :P

honda^
04-17-2007, 11:12
Наистина не трябва да избързва666. Старай се да й докаже666, 4е си по-добър от преди666ния, с когото е била :wink:

BAYO
04-17-2007, 11:42
Хубавите работи бавно стават! Имал съм подобен 'проблем', но в по-тежък стадий. Трябваха ми 5-6 месеца, но постигнах целта си. Може при нея да не е толкова тежко иии ако направиш така, че да може да ти споделя, да ти се доверява, да и вършиш дребни услуги, свързани с даскало или каквото и да е, може би тя ще повярва в теб и най-накрая ... 3 дни яли, пили и се веселили.

04-17-2007, 13:42
Мерси!! Макар че тя каза че никога вече няма да повярва на момче, поради простата причина че предисхния педерас я е наранил много яко. И незнам как дори да започна!!! Кажете какви неща да правя за да мога да спечеля доверието и!

BAYO братле кажи как да постъпя!!!Да и помагам, да и споделям, да правя различни жестове за нея!!!Аз я Обичам Много не тя не ми вярва само и само заради предишния :cry:

04-17-2007, 13:43
BAYO и какви по точно неща да правя????

BAYO
04-17-2007, 15:21
Ми не помня бе братче, тва беше преди 2 години. Ето един пример:

Вечер не можеше да спи. Веднага щом се унесе, започваше да сънува един и същи кошмар. Не можех да я събудя по половин час понякога. Тя все повтаряше едно и също, всяка божа вечер. Аз бях до нея, опитвах се да я утеша и такива неща. Знаеш как е, когато любимият човек страда...правиш всичко по силите си. А с нея не знам. Тряя да кажеш кво по-точно и се е случило, за да ти дам по-точен съвет. Просто и бъди опора. Покажи и че може да ти вярва. Просто тя тряя да разбере. Тряя да си мил с нея, да и помагаш и да и казваш всичко, което сметнеш за добре. Бъди искрен. Обсипвай я с нежност, нужна и е. Малки жестове, кратки красиви мигове... ако плаче понякога за тва, което и се е случило, прегърни я, разбери я, почувствай как се чувства тя, успокой я. Моеш да направиш толкова много неща, че не се сещам още кво.. Пиши ако искаш.

kobrichka
04-17-2007, 16:24
Според мен трябва да я накараш да повярва че си различен.бъди добър с нея,покажии че може да ти има довеие,трябва да си мил,обръщаи и повече внимание,забелязваи малките промени в нея и рано или късно тя ще разбере че си различен и ще ти даде шанс,но ако държиш на нея не се отказваи бори се.

JuSt_A_vErMiN
04-17-2007, 16:36
хубавите работи идват неочаквано нали знаеш..карайте я по бавната процедура :wink:

FaTaLn0t0_LaDy
04-17-2007, 17:04
Аз съдя по себе си и също бях и съм много наранена от бившия...но причината за да спра да харесвам едно момче беше че просто все още обичам бившия и искам той да се върне и ако това момиче още обича бившия може да я е страх да не те нарани защото да обичаш един а да ходиш с друг е голямо мъчение..