PDA

View Full Version : ОТЧАЯНА СЪМ! МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ!



;(;(;(
04-17-2007, 11:30
zna4i si4ko zapo4va ot v4era. togava se napihme poi4eto to kompaniqta ni sred koqt sy6to sa gadjeto mi i nai dobrata mi fr. no se okaza 4e gadjeto mi i nai dobrata mi fr sa se celuvali. nai dobrata mi fr mi vika 4e ni6to ne pomnila i sys sigurnost go e napravila pod vazdeistvie na alkohola. a kolkot do gadjeto mi: edin negov fr neska govori s mene i mi kaza 4e toi e kazal 4e ne iska da kysame i 4e adski mn syjalqva za tazi gre6ka. osven tva az pone 50 pati sam go pitala dali q haresva a toi mi vika "ne q haresvam. az haresvam samo tebe". adski sym ot4aqna i cql den pla4a. molq vi pomognete mi. kajete mi da prodylja li s nego ili da go zareja.

;(;(;(
04-17-2007, 11:32
osven tva iskam da dobavq 4e sam sigurna 4e toi me obi4a tyj kato mi go e kazval mn pati a i negovite fr sy6to sa mi go kazvali i horata ot kompaniqta sy6to.

`Death`Whore`
04-17-2007, 11:34
Лесно е така - всеки път, когато се напие, да прави глупости. И после да се извинява.

CMexyPaH4e
04-17-2007, 11:35
ti mai nqmash nikakvo doverie na priqtelq si i oshte predi tva s kupona da stane si se samnqvala v nego shtom tolkova mnogo pati si go pitala dali q haresva!
Prosti mu obache ako zabelejish che neshto stava ili ako tova se povtori shuta i na priqtelkata i na gadjeto!!!(ne si vkarvai paranoi obache)

BAYO
04-17-2007, 11:36
Ами прости му тоя път. За следващият да му мисли (ако има такъв) Знам, че под въздействието на алкохол се причиняват подобни изцепки, ама да си гледала кво прави, а не да се натряскваш и ти до козирката. ](*,) [-X

;(;(;(
04-17-2007, 11:39
mersi za syvetite vi. i taq moq fr det se e celuvala s nego mi vika "awe dai mu o6te edin 6ans. tva 4e se e celuval sys mene siurno e bilo samo ot alkohola" ama az ne iskam tva da se povtarq za6toto adski mn me boli zarad ttva i ne iskam otnovo da me boli tolkova. no ot edna strana sym 100% sigurna 4e me obi4a.
a ina4e kolkot do mene: az i da se napivam znam kvo praq. naistina 6tqh da se celuna s edno mom4e ama se usetih de.

;(;(;(
04-17-2007, 11:49
no istinata e 4e az ne sym sigurna 4e go e napravil pod vyzdeistvieto na alkohola..

BAYO
04-17-2007, 11:54
no istinata e 4e az ne sym sigurna 4e go e napravil pod vyzdeistvieto na alkohola..

Еми тва е вечният въпрос: "Дали го е направил заради него (алкохола) или просто защото му е било кеф, имал си е и оправдание и не му е пукало." Ми на тва никой не може да даде конкретен отговор, даже отговор, който да е близко до истината :wink:

;(;(;(
04-17-2007, 11:58
no istinata e 4e az ne sym sigurna 4e go e napravil pod vyzdeistvieto na alkohola..

Еми тва е вечният въпрос: "Дали го е направил заради него (алкохола) или просто защото му е било кеф, имал си е и оправдание и не му е пукало." Ми на тва никой не може да даде конкретен отговор, даже отговор, който да е близко до истината :wink:

az to4no za tva nz dali da mu prostq. a i osven tva v4era i si zagubih gsm-a i ba6ta mi sq 90% sym sigurna 4e moje i da spre da me puska da izlizam(interneta 100% 6e go spre ama za izlizaneto nz) i ako ne moga da izlizam toi da ne bi da prodylji taka :smt010 .

BAYO
04-17-2007, 12:23
no istinata e 4e az ne sym sigurna 4e go e napravil pod vyzdeistvieto na alkohola..

Еми тва е вечният въпрос: "Дали го е направил заради него (алкохола) или просто защото му е било кеф, имал си е и оправдание и не му е пукало." Ми на тва никой не може да даде конкретен отговор, даже отговор, който да е близко до истината :wink:

az to4no za tva nz dali da mu prostq. a i osven tva v4era i si zagubih gsm-a i ba6ta mi sq 90% sym sigurna 4e moje i da spre da me puska da izlizam(interneta 100% 6e go spre ama za izlizaneto nz) i ako ne moga da izlizam toi da ne bi da prodylji taka :smt010 .

АМа и ти си го втасала хубаво ... тцтц :smt011 Еми тва ти затруднява ситуацията хмм... 90+100 190% повече, стаа страшно ся.

Valkata
04-17-2007, 12:26
Zareji go vdigni visoko glava i da ne ti puka za nishto shte namerish i dr i shte ti e mn po dobre s1s nego pri edna vr1zka ne trqbva da ima takiva raboti vsichko tr da e umereno i da si imat doverie dvamata.dori i pri upotreba na alkohol da ne pravqt takiva da mislqt predvaritelno.a qvno q xaresva shtom e bil s neq to alkohola otpuska i te kara da napravish tova koeto si iskal i koeto mislish t1i che ne e vinoven samo alkohola zareji go i t1rsi dr ne se predavai taka ima mn xora.

Valkata
04-17-2007, 12:31
I naistina ne znaesh shte zeme pak da se napie i pak s1shtoto ne slushi kakvo ti govorqt ne budi 100% sigurna v1v nikoi.tova che ti e kazval che te obicha mn p1ti nishto ne znachi.Ne e nujno da ti go kazva nujno e samo da ti go dokazva tova e nai vajnoto dumite sa okrasa na shtastlivata lubov.Vina gi e trudno da sk1sash nqkoi ili nqkoq osobeno ako ste zaedno ot mn vreme no ne se unijavai taka toi postepenno shte pochne da si prai kvoto si iska!tova e moito mnenie vse pak ti reshavash az ti davam prosto s1vet p1k ti kakto reshish. ;-)

koalka
04-17-2007, 18:29
За мен алкохола не е опрадвание.Не оправдава нито приятелката ти, нито гаджето ти.Той така на всеки купон може да си се целува с друга и какво?Като не могат да пият и не знаят какво правят-НЯМА ДА ПИЯТ!И после оправдания...

ivo_Holdinga
04-17-2007, 18:47
Ако наистина те оби4а,зна4и не е искал да те нарани и си4ко е било заради алкохола....а ти ако го оби4аш можеш да му простиш и най-важното което е да му имаш доверие :wink:

ivo_Holdinga
04-17-2007, 18:49
оба4е ако продалжава така да се мляска наляво и надясно тегли му неколко п*тки майни и да бяга :wink:

BrokenInnocence
04-18-2007, 04:59
Всички си имаме граници- алкохол или не, въпроса е не дали той те обича, дали го е направил защото е бил пиян, дали приятелката ти помни. Въпроса е къде според теб е границата и доколко и докога си склонна да прощаваш. Всичко зависи от това какъв човек си, предполагам. Аз не бих простила, никога нямаше да мога да повярвам на това момче, или на тая "приятелка" отново.