PDA

View Full Version : Мога ли...



04-17-2007, 13:52
Здравейте. Имам няколко въпросчета. Надявям се да ми отговорите. Получих бяло течение благодарение на дълго лечение с антибиотици. Хубаво, отидох на генеколог и т. н. Тя ми предписа някакво хапче, което е само едно в опаковка, пие се само първият ден + свещички Гино-Певарил (Gyno-Pevaryl), които са 3 в опаковка. И един от въпросите ми е, в същност какво трябва да стане? Да тече повече през тия три дни или по-малко? Вече е третият ден, а е доста обилно и като водичка. Незнам трябва ли да продължавам с тия свещички или да изчакам малко дни, докато се оправи. И мога да се къпя нали? В смисъл Не мога да се трая повече от 2 дни, а в листовката нищо не е споменато. А най-гадното е, че докато съм на даскало и ако не успея да си сменя превръзката се нацапвам естествено, но като се прибрах в нас и панталона ми приличаше на мокър, а всъщност не беше. Защо е така? Много моля да ми отговорите и без обиди.

sladoled
04-17-2007, 18:24
Къпи се, няма проблем да се къпеш колкото искаш пъти на ден. Течението постепенно ще се оправи. Така става при това лечение. Просто сменяй по-често превръзките.