PDA

View Full Version : Ебати венеролозите...



drunk
04-17-2007, 14:12
Да започна от начало. от събота след секс с партньорката ми без презерватив по пениса ми се появи зачервяване със силен сърбеж и парене при ориниране, а тя има някво течение, като бяло, ама не било точно бяло течение не можа да ми обясни. Вчера не можах да ида на лекар и днес отидох при личната си, тя ме прати при няква дебел скот от женски род обясних и кво що и очаквах да вземе да ми обърне някво внимание... свалих си гащите тя дори не взе ръкавици да ме прегледа по-обстойно само ми каза да си забеля главичката погледна за 4-5 секунди и умозаключи, че е възпалено и ми даде някъв крем да се мажа и до петъка би трябвало да ми мине, ама хич не изглеждаше убедена и едва ли не накрая каза като приятелката ти отиде на генеколог да се върнеш да кажеш какво й е та да знаем как да те лекуваме... всъщност това й бяха почти точните думи :shock: Освен, че никво внимание не ми обърна се оказа, че дори нямаше и идея какво може да ми е... Аз до колкото четох из нета най-ми прилича това нещо на гъбички, ама явно тя не е на такова мнение...

SINDEL
04-17-2007, 14:20
Добре де, вземи отиди при друг лекар просто

04-17-2007, 14:21
Добре де, вземи отиди при друг лекар просто
е вече си опуках направлението...

drunk
04-17-2007, 14:32
Пък и незнам къде бих могъл да намеря по-добър венеролог...

04-17-2007, 14:40
Отиди на оролог. И си вземи ново направление. Личния ще те разбере като отидеш. Малко е вероятно да ти откаже ново направление този месец. И аз ходих 2 пъти на гинеколог. Първия път въобще не ми помогна тая. Дори беше груба, въобще не мислеше, че съм 15 годишно девствено момиче, ем й го казах 4 пъти!!!

drunk
04-18-2007, 10:35
Всъщност наистина кажете къде има свестен венеролог?...

04-19-2007, 15:35
аре кажете поне къде да отида на венеролог, че тия гъбички ли са кво са не минават