PDA

View Full Version : molq vi daite mi savet



sladkata_mimi
04-17-2007, 13:44
naskoro vidqh edno mom4e i mn mi haresa.toi jivee blizo do nas,no doskoro ne se poznavahme.imah kasmet 4e edna priqtelka go poznava6e i ni zapozna kogato go vidq vsi4ko v men se preobru6ta i zagubvam uma i duma priqtelkite mi mislqt 4e sum vliubena.mn go haresvam no po4ti ne se poznavame a toi si ima dr kompaniq i mene me e sram malko kato go vidq da go zagovorq.kogato ne go vijdam dulgo vreme i se poburkvam.ama ne sum sigurna 4e toi izpitva ne6to kum mene.molq vi pomognete!!!

Fucking_Bitch
04-17-2007, 13:48
Ти изобщо не го познаваш,за да твърдиш,че си влюбена.По-скоро е привличане.Като е толкова силно,събираш смелост и като се видите някъде на улицата,го каниш на кафе или разходка.И вече каквото стане.Може пък и да си промениш мнението за него.Всичко е възможно.. ::: ::: :::

vikipf
04-17-2007, 13:54
АБЕ ВИЕ И С ВАЩА ЛюБОВ... АЕ РАЗБЕРЕТЕ чЕ ДА СИ ХЛЪТНАЛ НЕ ЗНАчИ ДА СИ ВЛюБЕН... ТИ НЕ ГО ПОЗНАВАш ТОЛКОВА ДОБРЕ чЕ ДА КАЖЕш чЕ СИ ВЛюБЕНА... А КАК ДА ГО ЗАГОВОРИш.. МИ НЕ ГО чАКАЙ ТОЙ ДА ГО НАПРАИ... ОТВАРЯш СИ УСТАТА И ГОВОРИш... НАЛИ ИМАш ЕЗИК Е... :smt005

NightSky
04-17-2007, 13:58
Просто го харесваш, не мисля че си влюбена.Щом вече сте се запознали, няма да е неуместно ако просто го спреш и го заговориш.

MuJleH4eTo
04-17-2007, 14:00
Карай го да излезете, пък каквото станЕ ;)

juSTkiddy
04-17-2007, 15:33
Дотук виждам че са писали хора които не вярват в любовта от пръв поглед...Е аз пък вярвам и наистина ти съчувствам защото знам какво ти е...Не прави грешката винаги да подминаваш момчето и да се притесяваш от него..Просто ти пожелавам някой ден да събереш достатъчно смелост и да го заговориш..Или пък кажи на тая твоята фр дето ви е запознала да ви събере на кафе и...абе стискам ти палци да стане ;)

koalka
04-17-2007, 19:08
Ех, все използват тази дума любов, без явно да разбират, че не едното харесване е любов!Та ти не го познаваш бе, момиче!
Интересно ми е-ако ти не се престрашиш да говориш с него, кой ще го направи???

Kianna
04-17-2007, 19:12
О,да..объркана си и не знаеш какво да правиш навярно. :-D И това е голямата ти любов. :-D Той е най-малко 3-4-5-6 години по-голям от теб,има си компания и приятелка,но си мислиш,че не си му безразлична. :-D

i love you
04-17-2007, 19:41
Ахх,любов любов!!!и аз хлътнах много здраво по едно момче просто така се влюбих изведнъж,че ми дойде като гръм от ясно небе.В началото не беше нищо особено,по коридорите в училище постоянно се засичаме и аз започнах да го гледам особено.И така когато го видя краката ми омекат,започвам да се хиля като "варена глава"и изобщо ме избива на некфа простотия дето и аз не знам откъде идва и явно той го усети тфа щото и той започна да се държи детински.И така започнахме и двамата да се гледаме без да се познаваме да си обръшаме внимание,до момента когато не отидох и се запознах с него.Много беше готино просто не мога да опиша колко се радвах,и той се държа просто невероятно готино бях изумена.и Сега вече си се поздравяваме,но нищо друго нито съм го заговаряла ,нито нищо и ми е адски тъпо,защото като ме види и така се усмихва и толкоз е сладичък,но нз може би го е срам ли,ама и мен ме е срам и то много.Но несъмнено адски много го харесвам и като не го видя ми е много кофти ,просто целия ден ми се проваля...та тъй ,посъветвайте ме нещо,защото изгарям по него,дори и на среща не ми стига смелостта да го поканя,а толкова искам... :smt007