PDA

View Full Version : Момиченца може ли малко помощ?



daydaydaiy
04-17-2007, 13:51
Сигурно не е първата тема в тоя форум , ама секи с проблемите си.. Та ет ме и мене...На 14 съм и иам чувства към 1 момиче от моя клас , обаче не съм сигурен че тя ме харесва и са нзм кво да права...Ако и предложа и се окаже че са ми грешни сметките за срам ше стана..Се пак иам достоинство..! 55%съм сиг. че и тя ме харесва..Като я гушкам не се дърпа от мене , закачаме си се и един ден реших да си поговориме , ама online и тя отрече ,че ме харесва (и аз , се пак..) Обаче както аз излъгах така и тя може.... И незнам..В у-ще само ни повтарят колко си отиваме и т.н....Некой някак си да помогне...ПРимерно да даде савет как да разбера че има симпатии към мене? #-o

vikipf
04-17-2007, 13:58
Е щОМ ТИ ГО Е КАЗАЛА :-k ПФФФ ЗА КВО СИчКИ СТЕ ТАКИВА ПЕСИМИСТИ.. ТЦТЦТЦ ХОДИ ПРИ НЕЯ КАЖИ И чЕ Я ХАРЕСВАш И ДА СЕ СВЪРшИ АГОНИЯТА... И ЕТО ФИНАЛА НА ЕДИН ОПТИМИСТ (АЗ) : КАЗВАш И чЕ Я ЛОФ ТЯ КАЗВА чЕ И ТЯ ТЕБЕ, ФАщАТЕ СЕ , ХЪГВАТЕ СЕ, МЛЯСКАТЕ СЕ... И ТАКА ДО... СЛЕДВАщАТА "ЛюБОВ" :smt005

Diva4e
04-17-2007, 14:05
Пробвай и да ти откаже нали знаеш от опит глава не боли .. и защо да станеш за срам какво лошо има в това да харесваш някой :smt023 Ако все така продължава да те е срам и да ти е кофти никога няма да си хванеш момиче което харесваш !

HaCk3rZd0wN
04-17-2007, 14:06
Не драскай графити.А бе човек по скайп 100% МОЖЕ ДА ТЕ ИЗМЕНти.
Викни я на кафе нещо на разходка и я питай - тогава няма да лъже.!!!И след това и разкрий чувствата си , без лъжи.

white_chik
04-17-2007, 14:18
Ако нямаш кристална топка,няма как да разбереш какви са й чувствата преди да я попиташ.Ако ти откаже,поне ще знаеш,че си опитал,а класът ти може малко да те ебава,но няма да е дълго.Направи първата сериозна крачка и ще видиш ккаво ще ти каже тя.

`Death`Whore`
04-17-2007, 14:21
Точно по Скайп е по-лесно да каже, че те харесва и не би било логично да излъже ;)

daydaydaiy
04-17-2007, 14:22
Бате,я по-добре си драскай графитите със спрея и не се занимавай с такива работи :lol:
Просто приятелски съвет :wink:
Бате айде по-добре да млъкнеш и да не даваш приятелски съвети...Ясну е че малкото ти мозък е не достатъчн за по-богат отговор ... По добре недей да си изказваш мнението щот не си интересен!
Мерси на останалите. :!:

sexy_momi4e
04-17-2007, 14:54
gu6kaneto ni6to ne zna4i,tova 4e ne se durpa ne zna4i 4e te haresva [-X

kari_kn
04-17-2007, 15:30
zavedi q na kafe,razkrii 4ustvata si i i predloji,taka stava vsi4ko ::: :) :D

JuSt_A_vErMiN
04-17-2007, 15:55
Не драскай графити.А бе човек по скайп 100% МОЖЕ ДА ТЕ ИЗМЕНти.
Викни я на кафе нещо на разходка и я питай - тогава няма да лъже.!!!И след това и разкрий чувствата си , без лъжи.аз съм на същото мнение...

juSTkiddy
04-17-2007, 16:01
Най добре и кажи лично(не по скайп или по телефона) какво чувстваш...Кажи и че я харесваш и т.н...А тя ако ти каже че изпитва нещо към теб-добре ако не-поне ще заеш че си опитал ;)

Can't let you go
04-17-2007, 16:15
Ами бъди искрен с нея и и кажи кво чувсташ все пак нищо няма да загубиш... и нали знаеш- РИСК ПЕЧЕЛИ РИСК ГУБИ
Може и тя да има нещо към теб но и на нея да я срам .Моя съвет е да действаш
аЙДЕ Успех O:)

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-17-2007, 16:33
Точно по Скайп е по-лесно да каже, че те харесва и не би било логично да излъже ;)

da be tva e taka.. ama shto trqq si govorite po skaip.. izlezte nqkude... #-o a tq shtom taka se durji trqbva ili da te haresva ili da e nqkva .. \:D/

jyji
04-17-2007, 17:01
to i az si govorih s edin po skype...govorih i taka si pogovorihme,4e toi sq si ima gadje :D
i o6te edno suvet4e.To po-skoro se otnasq za vsi4ki mom4eta.Mn tupi stanaha tiq ?-si haresva6 li me ne me li?Preminava6 napravo v deistvie...demek celyvka.Ei taka se razbira.Ako ne se otdrupme... :-D .Ako ne..mn pozdravi na maika i:)

sorceress
04-17-2007, 20:09
Ти кво да не би просто да и изръси "Харесваш ли ме" ? Мн ясно, че ще каже не. Вместо това кажи "Аз те харесвам" и по възможност да е лично.

miss_anji
04-17-2007, 20:25
Ako 6te i razkriva6 4uvstvata si gledai da e li4no,za6toto na men sa mi predlagali po telefona i opredeleno be6e mn tupo :D
Trqbva oba4e da govori6 napulno seriozno s neq,da i obqsni6 kato na golqm 4ovek i da kaje6 absolutno vsi4ko,koeto misli6!
A tva 4e ti pozvolqva da q pregru6ta6 ni6to ne zna4i,za6tot i az si se pregru6tam s priqtelite si,no vse pak ne q poznavam i ne znam dali i tq e takava.Moje6 da razbere6 po durjanieto i s ostanalite mom4eta :wink:

daydaydaiy
04-18-2007, 22:15
Ти кво да не би просто да и изръси "Харесваш ли ме" ? Мн ясно, че ще каже не. Вместо това кажи "Аз те харесвам" и по възможност да е лично.
Не бе :-D Че съм тъп , тъп съм ма чак толко не съм :mrgreen: Аз иначе мноо добре знам кво да и кажа..Въпроса е че ...Съм мн срамежлив и мн се влияя от хорското мнение...Иначе определено към мен се даржи мн по особенно отколкото с другите момчета.. :!: То се забелязва бе... :smt005

sexi_lady_666
04-18-2007, 22:48
pfffffff kolko trudno bilo da si mom4e :smt005 :smt005 :smt005 mi hodi kaji i 4e q haresva6 deba nevqrvam da e takava k***a da razprostrani 4e te e zarqzala probvai si kusmeta moje da ti izlezne ;)

koalka
04-19-2007, 06:39
Продължавай да флиртуваш с нея, да й намекваш, че я харесваш и можеш да я поканиш на кафе да излезете.

bqsna_teenagerka
04-19-2007, 08:33
нищо не губиш ако отидеш и я попиташ ли4но.не мисля 4е е срамно да кажеш на някого 4е го харесваш. :wink:

jyji
04-19-2007, 18:04
Продължавай да флиртуваш с нея, да й намекваш, че я харесваш и можеш да я поканиш на кафе да излезете.
samo gledai dane prekalqva6 s flirta,4enakraq 6tw i pisne da te 4aka i 6te si nameri dryg :idea:

Adwokat
04-19-2007, 18:31
Я пак се замисли кой е с малкото мозък... Не аз съм тръгнал да пускам такива теми в тийнпроблем 8)

Затова е направена и подтемата който има нужда да пуска тема за да му се дават някакви съвети и няма нищо срамно в това някои да пусни тема.

cS_LaMeRkA
04-20-2007, 12:55
Пробвай и да ти откаже нали знаеш от опит глава не боли .. и защо да станеш за срам какво лошо има в това да харесваш някой :smt023 Ако все така продължава да те е срам и да ти е кофти никога няма да си хванеш момиче което харесваш !

:smt023

vicito
04-20-2007, 13:34
ми просто флиртувайте и някой ден на шега кажи: "ще е мн яко да сме гаджета,не мислиш ли?" и ако те погледне на кръв,съжелявам... :lol:

jyji
04-20-2007, 16:09
ми просто флиртувайте и някой ден на шега кажи: "ще е мн яко да сме гаджета,не мислиш ли?" и ако те погледне на кръв,съжелявам... :lol:
=D>

assd
04-20-2007, 16:17
значи глей са - хвани я за задника когато си тръгвате от даскало, ама като няма никой (ама така леко) ако само се усмихне значи нема проблем
ако се развика и се кара - средна работа проблем
ако те прасне - по-добре заеби :lol:

е те така се проверява, няма думи - муми , боди ленгуидж само
пп поне ще и покажеш че я харесваш :D

jyji
04-21-2007, 15:45
глей са - хвани я за задника когато си тръгвате от даскало, ама като няма никой (ама така леко) ако само се усмихне значи нема проблем
ако се развика и се кара - средна работа проблем
ако те прасне - по-добре заеби

:smt005 :smt005 :smt005
pulni glyposti