PDA

View Full Version : "Егоист"



Safira
04-17-2007, 15:20
Не съм 100% сигурна дали темата е за тук.. ама култура все пак.
Та.. прословутото списание..единственото списание, което уважавам..изчезна от пазара и май няма намерение да излиза вече. Почна да излиза някакъв глупав "мъжки" ежемесечник, който по никакъв начин не ме привлича.
Та..има ли си някой идея какво стана с милия "Егоист"? Тъкмо силно се надъхах да го събирам, да го чета..абе да се образовам малко чрез него.. и ми отидоха намеренията на кино.
Поклон пред старите журналисти, редактори и издатели!

LunaTriCk
04-18-2007, 21:02
Мдам. А аз тъжно преглеждам старите броеве и препрочитам статии на Карбовски. Защо го спряха не мога да ти кажа и на мен ми е доста интересно... :?

LunaTriCk
04-19-2007, 08:33
Максим е култ ! Няма такъв просташки хумор просто. :-D И на мен ми е доста скучен Playboy-a. В Мах има интересни статии, но ми стои като...мъжка енциклопедия. Максим е простотията, с която стоя час залепнал на кенефа :-D

Safira
04-19-2007, 15:17
има нещо вярно в това, че има някаква разлика, която се наблюдава с промените във броевете. даже не е "някаква" доста се понижи нивото. старите броеве имаха невероятно стойностни статии, и в последните се срещаха такива тук-таме. за разлика от останалите комерсиални хартийки които не стават за нищо друго освен да си облепи човек старите речници.
както и да е. уж излезна някво ново "Его" със старите автори, които са (както те сами казаха) "порастнали". незнам какво представлява. ама ми е малко странно да чета списания от рода на "Максим" и "Playboy", а и това "Его", което го рекламират като мъжко списание (каквото и да означава това в действителност). от женски пол съм все още, въпреки че като се замисля, добрите неща не би трябвало да са предназначени за точно определени хора.
както и да е. ще си страдаме без старото "егоист"-че.
от там нататък ще се оправяме.