PDA

View Full Version : Трябва ми помощта ви...



04-17-2007, 15:34
Здравйте на всички...Значи с моят приятел ходим повече от година и двамата сме на по 14 и много се обичаме,но скоро аз се запознах с гаджето на братовчедка ми и започнахме да си пишем много по скайп и в mIRC...Един ден излязох с тяхната компания малко да се поразведря след поредния спор с приятеля ми и се запознах с въпросното гадже на братовчедка ми.Тя отиде за малко до WC и останах сама с нейната компания и той седна до мен и започна да ми говори,аз бях с едни очила той ме помоли да ги махна,защото съм била имала хубави очи ](*,) и аз ги махнах.Като дойде братовчедка ми седна при него...На излизане от кафето то ме хвана през кръста,но аз се дръпнах и му казах,че си имам приятел и той също е зает.Момчето не е за изхвърляне,но аз не мога да зарежа връзка повече от година.След като се прибрах реших да го споделя на приятелка,която на следващия ден започна да ми пише бележки и аз и разправях какво е станало бях написала "че си бях прекарала яко",че момчета не е лошо.Тя ме помоли да го опиша и аз написах с каква коса и с какви очи и накрая написах,че е много миличък,защото като си писахме по скайп като му споделях за какво се караме с приятеля ми и той се държеше мило...И тези бележки приятелят ми ги намери и поиска да скъсаме,защото това което е написано в бележките било непростимо,а аз не виждам какво толкова да бях написала...но аз се притовопоставих и не исках,защото това въпросното момче ме хвана за кръста,а С. започна да си мисли,че сме нещо повече,че не го обичам,а преди време се бяхме скарали за доверието и много доверие ми няма та въпроса ми е ...Как да го накарам да ми повярва???Как да спре да мисли за това за тези бележки...Благодаря предварително...Изключитен много ми трябва съвет...

Can't let you go
04-17-2007, 15:41
Ами поговори с него и му кажи че между вас с тва момче няма нищо и че ти мн го обичаш и не искаш да късате .Помоли го да ти даде шанс

BAYO
04-17-2007, 15:42
Ми май леко си сгрешила. Първо е трябвало да споделиш с приятеля си, а после с приятелката/приятелките ти, за да се избегне такава конфронтация. А и ти си засипала онова момче със големи суперлативи, много ясно, че твоят приятел ще се чувства обиден, наранен, 2ра буква от азбуката и т.н. Ми не знам. Тряя да му кажеш, че той за теб е N1. Че дори не си и помисляла за ония другия. А и се пак ходи с братовчедка ти, кви ги вършите вие? Накрая да земете се земете а?

04-17-2007, 15:44
ами виж аз го помолих той ми даде шанс,но не иска да ми повярва,че само това се е случило и тези бележки ги е ксерокопирал и постоянно ги размятква и не знам вече какво да правя...обичам го прекалено и искам нещата да се оправят,държи се гадно...разбирам го наранен е,но да ме искара най-голямата к***а не смятам,че съм направила нещо чак толкова непростимо...и да кажа той е много ревнив...

Can't let you go
04-17-2007, 15:52
ами виж аз го помолих той ми даде шанс,но не иска да ми повярва,че само това се е случило и тези бележки ги е ксерокопирал и постоянно ги размятква и не знам вече какво да правя...обичам го прекалено и искам нещата да се оправят,държи се гадно...разбирам го наранен е,но да ме искара най-голямата к***а не смятам,че съм направила нещо чак толкова непростимо...и да кажа той е много ревнив...


Ами не му се обаждай няколко дена и той ако наистина държи на теб ще те потърси ако не ти прости значи че може би не те обича....

BAYO
04-17-2007, 16:02
...и да кажа той е много ревнив...

Тва обяснява всичко. За държанието му става въпрос.


Can't let you go
ако не ти прости значи че може би не те обича....

А може би прекалено много се инати и се прави на обиден в момента! Но не значи, че не може да я обича междувременно.

ThePowerOfLove
04-17-2007, 16:44
Еми обясни му,че си описвала гаджето на братчедка ти и че тва другото момиче се е интересувало....Кажи му,че го обичаш и не съществува друго момче за теб 8) И той ако наистина те обича, няма да се сърди дълго :wink:

04-17-2007, 16:48
мерси за отговорите,но той не е от лесните сърди ли се даже преди малко ми се обади и ме попита защо съм го направила,аз само го описвах...не мога да ви кажа чесно обичам го искам да му се реванширам заплашва ме че ще си го върне тъпкано не знам какво да мисля вече :cry: :cry: :cry: :cry:

koalka
04-17-2007, 18:41
Дааа, страшно много си влюбена!Така ли си харесваш всяко момче, което ти обърне малко повече внимание?Ако обичаше истински щеше ли да пишеш тема въобще"какво да правя", щеше ли да казваш, че не е за изхвърляне?Не мисля....

JuSt_A_vErMiN
04-18-2007, 08:22
аз пък съм на мнение,че трябва да седнат двамата да си поговорят много ама много сериозно и от това,което са говорили да си направят извод да бъдат ли още заедно...явно момчето е доста наранено,трябва да му обясниш,че въобще не те интересува другото момче..интересува те само приятелят ти...ако не е от лесните го остави да му мине малко...бележките са много коварно нещо...запомни никога бележки недей да пишеш...

Кукличка
04-18-2007, 08:28
И аз на негово място ,ще се ядосам.Просто поговори с него,кажи му ,че няма да излизаш повече с тази компания,че той е най-важния,и че е нормално и други момчета да ти харесват,но важното е ,че ти си с него и обичаш само него....и т.н.Сигурна съм,че ще му мине 8-[