PDA

View Full Version : Problem s vaginata i klitora na priqtelkata mi



04-17-2007, 17:02
vodim polov jivot ot nqkolko meseca nasam i za 1v put se slu4va
zna4i surbej i bolka po klitora i sramnite ustni, vse edno e razdraznena kojata, a vuv vlagali6teto bolka kato pri menstruacii /a opredeleno ne sa menstruacii/

ne e ot bolest 100%, mislim 4e e ili poradi nqkakva infekciq ot nedobra higiena, ili poneje naposledak e mnogo navlajnena sled seks i tova moje da pravi kojata 4uvstvitelna i razdraznena /kato pri malkite deca/

ta ot kakvo moje da e? nqkoe ot tezi ili ne6to drugo?

`Death`Whore`
04-17-2007, 17:04
Определено има инфекция!

***
04-17-2007, 18:05
po-dobre da otiva na lekar,za6toto ima nqkolko veneri4eski bolesti s tezi simptomi.4ela sum mn za tva.lekyva se,taka kolkoto po-rano se razbere kvo i e tolkova po-dobre.da probva da se maje s bebe6ki krem(ejko bejko naprimer) vuzmojno e da i mine,ako si prav 4e e razdraznenie na kojata.

`Death`Whore`
04-17-2007, 18:06
Как ще се маже с бебешки крем? Божеееееееее!

SwEeT_pAiN_F
04-17-2007, 18:28
po-dobre da otiva na lekar,za6toto ima nqkolko veneri4eski bolesti s tezi simptomi.4ela sum mn za tva.lekyva se,taka kolkoto po-rano se razbere kvo i e tolkova po-dobre.da probva da se maje s bebe6ki krem(ejko bejko naprimer) vuzmojno e da i mine,ako si prav 4e e razdraznenie na kojata.
Ама как ще си маже клитора с ежко бежко, колкото и да е пригоден за бебета и тем подобни.. това си е клитор..
А относно проблема на приятелката ти.. води я на гинеколог не е зле да я прегледа. Сега се сетих че е възможно и от мръсни пръсти- мястото става червено, сърби, боли и т.н. няма рани.. минава за около 3-4 дни обачи трябва всеки ден да се мие по 2 пъти и ако можете да прекратите малко докосванията поне докато не спре да я боли.
Айде успех!

04-17-2007, 20:02
naistina mai e ot mrusnite prusti. 6te po4akame puk dano mine. 10x

morgana
04-18-2007, 10:17
Да ме извиняват модераторите и да ме баннат ако искат, обаче не мога да се сдържа БАСИ НЕПРОСВЕТЕНИТЕ ХОРА! Значи какво - установихте, че МАЙ е инфекция и МАЙ е от МРЪСНИТЕ пръсти и сега просто ще почакате и ще се НАДЯВАТЕ ДА МИНЕ :!: :!: :!: :!:

ПЪРВО къв мърляч си ти бе, че ще я пипаш с мръсни пръсти [-X [-X [-X

ВТОРО айде може да се е случило някак да са попаднали кофти микроби в нея, обаче как така ПРОСТО ЩЕ ЧАКАТЕ ДА МИНЕ :?: :!: :?: :!: :?:

Ако се задълбочи(о, повярвай ми няма да мине от само себе си) може да получи бяло течение и още КУПИЩА други усложнения, които могат да доведат (ако не се лекуват до БЕЗПЛОДИЕ, а вие явно НЯМАТЕ ПРЕДСТАВА) А освен това с бялото течение МОЖЕ и да се зарази и МЪЖА и при това при него се лекува много, ма много по-трудно! ОФ , незнам какво повече да кажа!

morgana
04-18-2007, 10:20
ООООООО забравих - няма никакъв шанс да е от това че е много влажна след секс - бебетата се подсичат по съвсем други причини - урината има подобно действие, не вагиналния секрет! И да, да се маже с ежко бежко, или пенатен крем ми се струва меко казано ПЪЛЕН, ТОТАЛЕН, ВСЕЛЕНСКИ АБСУРД :!: :!: :!: :!: :!:

04-18-2007, 10:36
леле хора вие направо ме разбивате няма ли да разберете че бялото течение не е болест ами предпазва клитора??!!!!

PoLiToOo
04-18-2007, 15:08
ako izpolzvate nekfi lubrikanti ili de a znam.... moe da e ot tfa......ako ne mometo burzo da bega pri genekologaaa #-o

batkodoki
04-18-2007, 16:15
леле хора вие направо ме разбивате няма ли да разберете че бялото течение не е болест ами предпазва клитора??!!!! ...даа, а трипера служи просто да промива тръбите....


аман от тъпотия, простотия, диващина и неизтребима глупост обитаващи празните момински глави! =;

нервна
04-18-2007, 17:19
леле хора вие направо ме разбивате няма ли да разберете че бялото течение не е болест ами предпазва клитора??!!!!А ти неосведомен тъпако не разбра ли, че когато е в голямо количество си е точно болест! Не случайно има свещички и подобни гадости за бяло течение!!! Момчето е казало, че е в повече, съвсем възможно е да е това. А е много тъпо от тяхна страна просто до изчакат. Най-добре е при най-малкото колебание за каквото и да е да ходи на лекър, а тя едвам пикае, пък не отиват! Колко са зле всички лелеее!