PDA

View Full Version : Rabota za prez sedmicata ili weekendite :P



pinkomara
04-17-2007, 19:24
Hi si4ki! Bih iskal da popitam kude moga da si namerq rabota za prez po4ivnite dni naprimer, ne6to s koeto da si izkarvam djobni, pri uslovie 4e sam na 15 godini :D :-D mn 6te sam blagodaren :{}

nencuHka
04-17-2007, 19:28
Ami sestra mi e na pochti 17 i ot 2 godinki si bachka kato servitiorka.
Te vsichki tyrsqt po malki zaradi usigurovkite ili tam kvoto e.
Syobrazqvat se s tova che e na uchilishte rabotodatelite i i taka :) Vinagi
mojesh da se opravish :wink: ..stiga da popadnesh na tochni hora

HopeLesss
04-17-2007, 19:32
Ми можеш да се запишеш в ученическата борса по труда. Намират готини неща за малко време с добри пари. Иначе може също да поразпиташ тук таме. В моя град събота и неделя има фирма, която наема млади момчета да чистят витрините по главната. До обяд вземат по 10-тина 15 лв.

Ice_Queen
04-17-2007, 20:05
Ми можеш да се запишеш в ученическата борса по труда. Намират готини неща за малко време с добри пари. Иначе може също да поразпиташ тук таме. В моя град събота и неделя има фирма, която наема млади момчета да чистят витрините по главната. До обяд вземат по 10-тина 15 лв.

ученическа борса?

cherinka
04-17-2007, 20:08
Може да станеш кундуктор. Има много ученици и студенти от на мама фирмата, които само събота и неделя работят.

HopeLesss
04-17-2007, 20:12
Ми можеш да се запишеш в ученическата борса по труда. Намират готини неща за малко време с добри пари. Иначе може също да поразпиташ тук таме. В моя град събота и неделя има фирма, която наема млади момчета да чистят витрините по главната. До обяд вземат по 10-тина 15 лв.

ученическа борса?

Ми да. Тук в Търново към борсата по труда има клон само за ученици. Записваш се срещу ученическа книжка и лична карта и си даваш номера. Изготвят ти трудова книжка и попълваш анкета какво искаш да работиш и по колко часа на ден. Обикновено след няколко дни ти звънят, че са ти намерили работа и ти казваш дали си съгласен, дали си свободен и т.н. Мои приятели отдавна работят така. Обикновено ги викат за по няколко часа да помагат при пренасянето на багажи, да носят разни кофи по строежите и т.н.

Ice_Queen
04-17-2007, 20:20
Хм..а в Сф дали има ?! :-k

FiRe_aND_IcE`f
04-18-2007, 11:24
на късмет...мин. година търсех като луда и НЕ... съвсем случайно се запознах с шефа на едно магазинче за сювенири и сега работя там само събота и неделя за 10 лв на ден :) потърси и питай в магазинчета и разни подобни

04-19-2007, 14:25
10лв на ден това е подиграфка

white_chik
04-19-2007, 16:16
Хм и аз много искам да бачкам нещо в свободното време,но вече се отчаях.Лятото може би ще има повече преспектива

FiRe_aND_IcE`f
04-19-2007, 16:22
10лв на ден това е подиграфка
еми по добро не можах до намеря....

evil_lady_in_black
04-19-2007, 16:49
10лв на ден това е подиграфка
ПодиграВка . И незнам кой в днешно време ще ти даде ей така 10 кинта на ден . Това са 20 на събота и неделя . И ако си търпелив/а за 2 седмици можеш да си купиш дънки :-)

SpeedOfSound
08-17-2009, 13:39
бих искала да попитам дали някой има представа дали в София има ученическата борса по труда и ако има къде се намира ... или някакъв сайт или и аз нз какво ;дд само знам че искам работа а това е перфектното решение 8-[

MakeMeLaugh
08-17-2009, 14:46
Добре дошъл/а.
Прочети и спазвай правилата на форума:


II. Права и задължения на потребителите
1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица. Теми и мнения, които нарушават това правило ще бъдат редактирани а след 1-ви Април 2009 ще бъдат изтривани.


П.П. Същото се отнася и за nencuHka!