PDA

View Full Version : Edno tkova tqgostno 4uvstvo.....



^^puh4e^^
04-17-2007, 18:28
Mi otkude da zapo4na.....Izlizam ot mn skoro s edno mom4e , s koeto imame 3 godni razlika (tva ne me pritesnqva) no imam edno takova tqgostno 4uvstvo....a imenno 4e nqkak si e s men samo za da is zapulni vremeto.....nqkak si use6tam distanciqta m/u nas....ina4e e sladuk, mil, no na momenti si predstavqm kak e gu6nal nqkoq kaki4ka =, s koqto ima mn mn ob6ti temi za universiteta, koqtro 6e mu pusne na vtorata sre6ta i t.n :smt012 Pretendiram 4e sum zabavna, umna i t.n i po- golemite mom4eta ne sa me pritesnqvali, no nz za6to sega taka stava :cry: Prosto iskam da me haresa i da sum ubedena 4e ne me misli za "malka" ili ne6to takova....Kak da stopq distanciqta ili ne6to ot toq rod...daite nqkoe suvet4e :-D

koalka
04-17-2007, 18:32
Говори с него и сподели притесненията си.Не знам, знаеш ли, че той държи на теб?Защото, ако е така, ще е тъпо да те зареже заради по-голяма какичка и не би следвало да го направи.

^^puh4e^^
04-17-2007, 18:35
Eto primer...dnes bqhme na kafence po centura i posle otidohme na edna ma ADSKI romanti4na polqnka v edin ot krainite kvatrali....gledkata be6e NEVEROQTNA....i sedim si nie, gu6nali sme se i si mul4im.....Az si mislq za tezxi ne6ta po-gore...a toi sigurno si misli ne6to podobno.....Sqka6 i dvamata se vuzpolzvame edin ot drug...sqka6 i na dvamata ne ni dostiga ne6to.....4OVEK, KOITO DA GU6KAME.....PRIMERNO.....i taka stoqhme i si mul4ahme pone 15 min.....be6e stranno :-k

04-17-2007, 18:36
Говори с него и сподели притесненията си.Не знам, знаеш ли, че той държи на теб?Защото, ако е така, ще е тъпо да те зареже заради по-голяма какичка и не би следвало да го направи.tva ni e vtorata sre6ta......a ina4e sme se ijdali edin ili dva puti..... :roll: Edva li DURJI NA MEN

bqsna_teenagerka
04-17-2007, 18:39
ето затова му казах да ме из4ака още една година и тогава ще сме заедно...защото сега той е по голям то4но с 3г той иска секс а аз не мога да му го дам затова му казах 4е като порасна малко тогава!

nasty_f
04-17-2007, 18:42
Еми...Само два пъти сте се виждали????????????????
Излизайте по-често,направи така,че да иска да прекарва дълго време с теб.Демек направи така,че да си изкара хубаво докато сте заедно.
Според мен 3 години е най-нормалната разлика :-D

koalka
04-17-2007, 18:45
Говори с него и сподели притесненията си.Не знам, знаеш ли, че той държи на теб?Защото, ако е така, ще е тъпо да те зареже заради по-голяма какичка и не би следвало да го направи.tva ni e vtorata sre6ta......a ina4e sme se ijdali edin ili dva puti..... :roll: Edva li DURJI NA MENТова промения много нещата, а и ти как си добила впечетление от втората среща и бърдзаш със заключенията!!!Защо?Не е минало достатъчно време, за да имаш основание за такова нещо.А и не мисли, че всички какички са по-лесни и на втората среща ще му пуснат.Казваш, че бил студент, предполагам някъде на 20.Аз, ако съм на 20 и ми се предлага секс още на втората среща няма и да го погледна, защото секса не е повод за запознанство.

juSTkiddy
04-17-2007, 20:19
Ми честно казано незнам как си добила представата че те мисли за малка или нещо такова след като се виждате от толкова скоро време,...Но ако наистина имаш такова чувство просто го питай...Но най добре изчакай още малко да се поопознаете :roll: