PDA

View Full Version : Zaslujava li si?



MeTheMost
04-17-2007, 19:09
S gadjeto mi se razdelihme predi 1 sedmica, a mi se struva 4e e minala cqla ve4nost... :roll: Ne bih kazala 4e toi me otrqza, nito puk 4e az - nego, prosto bqhme stignali do edna situaciq, v koqto se bqhme iznerveli na max edin na drug i pone az smqtah 4e tova 6te e re6enieto...samo 4e toi prosto ne mi izliza ot glavata ](*,) ne sme razgovarqli ot togava, nqkaksi ne moga da preglutna tova koeto stana i da se durja otnovo kato sladka i mili4ka :? Fakta e 4e me narani no ne moga da si go izbiq ot glavata :-k Veroqtno 6te mi trqbva vreme ili nai lesnoto bi bilo da mu namerq nqkoi "zamestitel", koito burzo bi me nakaral da gledam v druga nasoka. Bqhme zaedno malko pove4e ot 2 meseca, no za tova vreme naistina se zaribih zdravo i sega edinstvenoto koeto mi pre4i e sobsvenata mi gordost....zaslujava li si spored vas da se borq?

Need_A_Girl
04-17-2007, 19:12
Според мен, ако продължиш да се бориш може да си го върнеш, но не за дълго...пък и нз дали ти точно това искаш? :-k И май и ти не знаеш :!: Мисля, че е по-добре да го забравяш бързичко и да почнеш да му търсиш заместител!

Lolla
04-17-2007, 19:16
ESTESTVENO 4 ENE SI ZASLUJAVA DA STRADA6 I DA MISLI6 ZA NEGO....AKO NQMATE POVE4E BUDE6TE ZAEDNO [-X I az bqh bv takova polojenie....borih se okolo 2 meseca za da si go vurna, ni6to 4e toi me skusa ](*,) Napravo po edno vreme se poburkvah ve4e (moje bi 6tot go vijdah vd drn)....i na 3 mesec sled razdqlata osuznah 4e ge mrazq i mi trqbva6e o6te okolo mesec za da mi stane bezrazli4en ::: I tva sa 4 ZAGUBENI meseca..Vqrno re 4e probvah s drugi, no tva samo me sduhva6e, 67tot samo za nego misleh.....No eto sega se 4uvstvam super i si kazvam 4e ne SI E ZASLUJAVALO TOLKOVA DA SE OBSEBVAM OT NEGO \:D/

koalka
04-17-2007, 19:16
За какво искаш да сте пак заедно?Отново да си изневерявате и да се тормозите ли?Тъпо ще е, защото и на двамата ви е ясно, че можете да сте други, което никаква връзка не е.Наранил те е, обаче и ти си правила същото.Имаш ли право сега да казваш"не знам дали ще мога да му простя, дали ще мога пак да започна връзка".Това не зависи само от теб, а и от него.По-добре не започвайте нищо, защото няма смисъл.Поне това е моето мнение.

MeTheMost
04-17-2007, 19:25
За какво искаш да сте пак заедно?Отново да си изневерявате и да се тормозите ли?Тъпо ще е, защото и на двамата ви е ясно, че можете да сте други, което никаква връзка не е.Наранил те е, обаче и ти си правила същото.Имаш ли право сега да казваш"не знам дали ще мога да му простя, дали ще мога пак да започна връзка".Това не зависи само от теб, а и от него.По-добре не започвайте нищо, защото няма смисъл.Поне това е моето мнение.
xaxa az napisah 4e sme se iznervqli edin na drug, za iznevqra ne sum govorila :-D I vupreki tova moje bi naistina ne si zaslujava... :?

Nassgerrack
04-17-2007, 19:37
Милата... как харесвам подобни характери :) пиши ми по скайп направо ! :-D :lol: :lol:

Виж са мацка,завършила си някакъв етап от живота си.Вече си без него и това е факт,като не сте се понасяли няма смисъл да се събирате,защото предишното време няма да се върне и няма да е така хубаво. Освен част от живота си ти си изгубила и приятел - за всеки би било загуба да е с един приятел по малко.

Ако ти е тежко се надявам стаята ти да има дебели стени,за да можеш да се наплачеш. Но после ти трябва да се усмихнеш да продължиш напред и да се радваш. Наречи го "заместител" ,но ново гадже ти трябва и съм сигурен че ще намериш.

Отворила си нова страница в съществуването си,пиши на нея без да гледаш в предишната :)

BAYO
04-17-2007, 19:48
Не си заслужава, определено.

koalka
04-17-2007, 19:59
Извинявай, моя грешка.Трябва да решиш дали искаш тази връзка, да си отговориш на въпросите дали няма да е същото и заслужава ли си?Защото все пак, за да се върнете назад, да започнете отново не става просто ей така. :wink:

juSTkiddy
04-17-2007, 20:14
Според мен най добре е да продължиш напред и да го забравиш...Сега може би изпитваш носталгия или нещо такова...Но след като сте скъсали значи има защо и сигорна ли си че този проблем вече няма да го има?

MeTheMost
04-18-2007, 07:47
Mersi na vsi4ki koito pisaha ;) Ubedihte me 4e nqma smisul da si gubq vremeto :P
Sega mai trqbva da pusna tema- tursq si novo gadje hxayxha :lol: :-D :-D :-D

BAYO
04-18-2007, 12:36
Хаха само не бързай много с тва, че да не вземеш после да повториш темата хеахеа :-D

tedinkata_
04-22-2007, 06:07
znam kakvo e :lol: moq savet-nameri si drug :) nqma smi da se izmu4vash i da si OTNOVO s nqkoi kato toi ne e edinstven :twisted: + tova moje da namerish mom4e s koeto mn po dobre da se razbirate.. abe ne se vrushtaite kum stari vruzki - jivota e pred vas/nas :-({|= \:D/ O:)