PDA

View Full Version : kajete kvo da naprava



04-17-2007, 19:19
h1 xora! :) iskam da vi pomolq za syvet.ta zna4i istoriqta e slednata:az xaresvam dosta edno mom4e i toi pokazva nqkvi simpatii samo 4e dotuka be6e dobre a sq idva i gadnoto.ta to e:imam edna fr na koqto super mnogo dyrja samo 4e tq ne odobrqva tva mom4e.kogato slu4aino se zase4em nqkude s nego i negovite fr tq momentalno po4va da se cupi i ne mi govori s celi dni i postoqnno me kara da si trygvame a az iskam da si sedq pri nego.oba4e me e strax da i kaja za tova koeto izpitvam pls kajete mi kakvo da pravq :-k

^VeLiTo^
04-17-2007, 19:24
Според мен трябва да и кажеш за симпатиите ти към въпросния,а ако наистина ти е толкова добра приятелка би трябвало да те подкрепи!!!Давай смело :D :::

Nassgerrack
04-17-2007, 19:26
Приятелката ти ревнува :) .Май й говориш прекалено много за себе си. Ако и тя държи толкова колкото ти на нея,със сигурност може да се говори за ревност.Страх я е да не те изгуби,щото като хванеш гаджето ше имаш по-малко време за нея.

За всеки случай я питай какво не харесва в него,явно има причина за това.Ако си смуче обаче доводите от пръстите просто подмини и не обръщай внимание на казаното.Покажи й че си и приятелка и една романтична връзка (в която тя не влиза в сметките) няма да навреди на вашето приятелство.

happy_cute
04-17-2007, 19:27
Ами помисли си:с това втурване в ново облекчение дали гледаш трезво на нещата :roll: може пък той да не е рицарят на бял кон,за когото си го представяш.Може би е гаден пушач,плейбой и пияница,Изслушай поне за този път приятелката си и обмисли аргументите й.Пък ако прецениш,че не е права...той пък може да не е готов за връзка :P

_Cassie_
04-17-2007, 19:28
Ооо, за всеки е много лесно да каже: Не, този не е подходящият! Важното е вие да се обичате, а ако тя ти е истинска приятелка, би следвало да те подкрепя във всяка твоя стъпка. От тук ти си прави изводите, според ситуацията. Успехче :wink:

lesstats
04-17-2007, 19:28
поговори с нея
кажи й всичко и я попитай за нейната причина да не го харесва
ако ти е добра приятелка ще те разбере
ти също ще се налага да правиш компромиси ама няма начин

ако пък те накара да избираш между нея и него....
тогава тя не държи толкова много на теб и не й пука за твоите
чувства(все пак една приятелка би искала приярелката й да е щастлива)
аз лично в такива случаи избирам човека който не ме кара да избирам