PDA

View Full Version : ...множествен оргазъм...



мацка от класа
04-17-2007, 19:27
Момичета,получавали ли сте и при каква пози,кой от партньорите ви е успявал така да ви побърка,че да ви доведе до този екстаз и как се чувствахте после? Аз веднъж изживях това чудо и смея да твърдя,че просто няма с какво да се сравни. А вие? :roll:

ABSOLUTme
04-17-2007, 19:49
със сегашния ми партньор(демек приятелят ми) правя най-хубавият секс,които някога съм правила или мога да си представя.. :-D
най-лесно достигам до оргазъм когато аз съм легнала по коремче и той е върху мен..а също и когато сме на бюро(или шкаф или квото си намерите там),легнала съм(или поне облегнала на нещо) и краката ми са на раменете му.. :smt050 стига,стига вече,че чак след 1 месец ще се видим..

а при мен друг въпрос изникна днес..някои получавал ли е множествен оргазъм,сърцетуп и главозамаи при мастурбация? :roll: :lol:

мацка от класа
04-17-2007, 19:52
със сегашния ми партньор(демек приятелят ми) правя най-хубавият секс,които някога съм правила или мога да си представя.. :-D
най-лесно достигам до оргазъм когато аз съм легнала по коремче и той е върху мен..а също и когато сме на бюро(или шкаф или квото си намерите там),легнала съм(или поне облегнала на нещо) и краката ми са на раменете му.. :smt050 стига,стига вече,че чак след 1 месец ще се видим..

а при мен друг въпрос изникна днес..някои получавал ли е множествен оргазъм,сърцетуп и главозамаи при мастурбация? :roll: :lol:
Ооо,да :D Случвало ми се е на мен да се почувствам така,защо,а на теб,мацко? Да не си прекалила с мастурбирането,с мисълта за твоя партньор :) Ех,къде ли е той да ти помогне , би ти се зарадвал :D

ABSOLUTme
04-17-2007, 19:55
на 2000км,къде... :smt011
иначе да.ама ми беше интересно при другите как е,затва попитах.. 8-[ :lol:

gazarka
04-17-2007, 19:57
da izpitvala sum.az bqh otgore:)

04-17-2007, 20:02
можели да попитам какво е множествен оргазъм (звучи ми като множествена склероза :oops: )

malka_sladuranka
04-17-2007, 21:02
Аз пък множествен не съм. :? Само....единичен... :-s Но пак съм доволна. :-D Ще чакам и такова нещо да ми се случи...

PoLiToOo
04-17-2007, 21:10
dammm..i az sum izpitvalaa...krakata mi bqha vurhu ramenete mu :smt008 \:D/

Oralgin
04-18-2007, 03:58
.. ццц
момиченца .. баБите ви без ни един оргазъм по 8 деца са раждали ..
вие с множествени оргазми една умна мисъл не мое да родите !
Да еба и еманципацията, да ебЪ и КосмополитЪн-а ! :smt004

krem4et0
04-18-2007, 07:00
По време на самия акт не съм. Просто след 1 оргазъм не мога да чувствам вече нищо освен претъркване и болка. Но чрез стимулация на клитора-да и то не 1 път. Ами чувствам сетака, все едно съм се возила на центрофугата 3 пъти по ред. хубаво ми е, адреналитът е висок и не мога да си кажа името, ка моли 1 крачка да направя :lol:. Общо взето свърша ли 1 път после е много лесно и дори не е нужно да ме пипа. може само 1 мръсна дума да ми каже и аз пак съм свършила :oops: