PDA

View Full Version : help!!



gracia_f
04-17-2007, 19:28
nee znam kakvo da pravq :smt010 strashno mnogo obicham edno momche i do predi izvesno vreme i toi tvyrdeshe che me obicha.....samo che az na nqkolko pyti se dyrjah gadno i sega mi se syrdi mislq che oshte mu puka...no nz daite mi savet kakvo da pravq

sorceress
04-17-2007, 19:30
Мисля, че едно "извинявай, че се държах гадно" ще свърши работа :wink:

happy_cute
04-17-2007, 19:30
Ами те момчетата на тази възраст не са мнг на себе си,ама иначе той може да не е готов за връзка *хормоните му пречат* :P

madlencheto:)
04-17-2007, 19:37
Мисля, че едно "извинявай, че се държах гадно" ще свърши работа :wink:

LaDy_FroM_HeLL
04-17-2007, 19:43
Suglasna sum..izvini se i pogovori s nego.Samo taka shte si sigurna,che vse oshte ima nqkakvi chuvstva sprqmo teb!Za vruzka neznaq,no dori da si zapazite priqtelski otnosheniq sushto shte e dobre za teb,estestveno dokato ti se otdade vuzmojnost da zadulbaesh neshtata shtom go obichash..Davai ..edin razgovor shte ti pomogne :!:

BAYO
04-17-2007, 19:45
Еми държала си се гадно с него. Заслужаваш си го! Той се държи така, в следствие на твои реакции спрямо него. К'в съвет да ти дам... Забрави го, хвани си друг, който да прецакваш. Извини му се, признай си грешката, ако той има нещо към тебе, ще ти прости.

koalka
04-17-2007, 20:01
А защо си се държала гадно?За да се направиш на интересна ли?Ако е бил просто един каприз твоето държание, честно казано не заслужаваш да ти прости!Говори с него, но бъди готова и за най-лошото(да не ти прости).

gracia_f
04-18-2007, 07:01
Blagodarq na vsichki za otgovorite.....da az naistina sym si vinovna ](*,) samoche ne znaeh kakvo imam i mi se iska neshtata da se bqha poluchili po drug nachin #-o loshoto e che toi izobshto ne mi dava vazmojnost da govorq s nego(ot edna strana e golqm inat a ot druga e i mnogo naranen predpolagam)kogato se vidim i az mu kaja che iskam da pogovorim toi mi kazva che nqma za kakvo da si govorim :smt005 :smt010 znam che ima nqkakvi chustva i negovi priqteli sa mi kazvali che mu e gadno.....mojebi trqbva da se otkaja :smt010 az naistina sym si vinovna ](*,)

BAYO
04-18-2007, 12:23
Не се отказвай от това, което искаш . Тряя да си малко инат и малко амбиция да имаш ... отказвай се само в краен случай! :wink:

04-18-2007, 19:10
Не се отказвай от това, което искаш . Тряя да си малко инат и малко амбиция да имаш ... отказвай се само в краен случай! :wink:
аз просто незнам какво да направя :cry: ......извиних му се,а той ме попита какво очаквам сега и аз се спекох...всъщтност какво бих могла да очаквам да забрави всичко и да бъде както преди :smt011 :-k .май трябва да се откажа :smt009 :smt010 въпреки,че не ми се иска..... :( благодаря все пак на всички,които отговориха.Надявам се да получа и осхте съвети де...

koalka
04-18-2007, 20:07
Говори с него, какво друго да ти кажа...Трябва да се изясните и да му се извиниш.

KisskilleRcHe
04-18-2007, 20:09
Ами те момчетата на тази възраст не са мнг на себе си,ама иначе той може да не е готов за връзка *хормоните му пречат* :P

А ми то момичетата на тая възрас са мн на ясно. Само дето не знаят кфо искат.
Както и да е. Извини му се! И го цункай винаги помага. :)

04-19-2007, 18:18
сладурковци мерси много за отговорите :D :D :D извиних му се и засега сме приятели =D> =D> мисля че на този етап повече не мога да очаквам :wink: И мЕрСИ ОТНОВО НА ВСИчКИ \:D/ ПрАЩАм ВИ мНОГО мНОГО мНОГО цЕлУВКИ

Adwokat
04-19-2007, 18:28
сладурковци мерси много за отговорите :D :D :D извиних му се и засега сме приятели =D> =D> мисля че на този етап повече не мога да очаквам :wink: И мЕрСИ ОТНОВО НА ВСИчКИ \:D/ ПрАЩАм ВИ мНОГО мНОГО мНОГО цЕлУВКИ

браво на вас :smt007