PDA

View Full Version : It is all fucked up



broken heart
04-17-2007, 20:23
здревейте на всички :) Пиша ви основно,эа да споделя защото не мога да тая в себе си повече,но тайно се надявам и на съвет.Та ето я и моята история....На 17 години съм и за първи път когато видях главното действащо лице в моятя история много си го харесах,но до там. После какво се случи незная,но започнахме да иэлиэаме эаедно.И така го опоэнах и харесах всичко в него,но един ден моя приятелка,която мислих эа доста добра ми каза,че бил много симпатичен и се наложи да и приэная чувствата ми към него...и така докато след няколко дни тя не эапочна да ми се радва,че си пишели,че той имал симпатии към нея!!! И от тогава се отдалечихме с нея (почти не си говорим) и толкоэ эа това, но и той се отдалечи без причина, беэ да сме говорили, бе да сме се карели и сега и с него почти не си говорим.Засичали сме се в морската граидна и само едно шибано :) Какво да правя-неэнам. Эащо се държи така? Тя ли му е каэала какво иэпитвам и ако е какво толкова че да не ми говори? Постоянно въпроси беэ отговори,но чувствата ми си стоят дори по-силнир макар и наранена, предадена и както искате го раэберете. Дано никой не попадне на такива "приятели".Благодаря эа вниманието. :) :) :)

MuJleH4eTo
04-17-2007, 20:35
Недей да се впрягаш толкова. Не мисля, че тези хора го заслужават! Не страдай за това, което се случва, а продължавай напред. Загърби случилото се ;) Така ще е най-добре за теб :)

BAYO
04-17-2007, 21:14
Виж, ако са 2 момчета или ще си я поделят, или единия ще я отстъпи на другия. А виж какво прави твоята "дружка". А и тоя е глупак, наивник. Обърнала му няк'ва си там малко повече внимание и се мисли вече за Дон Хуан де Марко! Остави ги да си белят ноктите... просто няма смисъл да се впускаш в няк'ва глупава интрига, която не би довела до нищо добро. Ще има само злорадстване, правене на пук, мразене и такива. Не си заслужава такова нещо.

Nadelina
04-17-2007, 23:07
Ako naistina te izmychva stanaloto.. otidi i govori s nego.. Taka shte mojesh da si otgovorish na mnogo vyprosi.. i shte ti olekne...

Nassgerrack
04-18-2007, 06:46
Въъъ,душо невинна! НЕ се стягай за такива неща,които отлитат мимолетно.Чудно ми е какво е тва лицемерия при момичетата,та така правят едни с други,честно.Ебати нагоните,хормоните,липсата на акъл или както му се вика там...

Като го иска толкова оная да го взема!Със сигурност му е подшушнала нещо,но не вярвам да е съществено.По скоро на него му е спаднал интереса към тебе. Като има нова заигравка,старата бързо я забравя,това са повечето мъже - неконтролируеми тестостеронни животни.И ако си мислиш ,че между тях ше има нещо сериозно отсега да знаеш - няма да има.Направила го е явно ,защото ти си оценила момчето и в нейните очи ти имап нещо скъпо а тя няма.Е тва е ли ревност! :)

Ако съм схванал правилно поста ти,май си от варна. Излез пак в морксата градина и ше видиш колко готини момчета има. А приятелката ти я заеби ,няа смисъл на първо време да се занимаваш с нея.След като авантюрата й с оня млад левент отмине я потърси тогава.Тъкмо и тя ще е в състояние да ти говори.

koalka
04-18-2007, 06:49
Най-вероятно момчето няма чувства към теб, а и тя сигурно му е говорила едни неща...Даже бих ти препоръчала въобще да не говориш с това момиче.

JuSt_A_vErMiN
04-18-2007, 08:59
тези двамцата мислят само за себе си поне аз така си мисля явно тя не ти е била истинска приятелка де да знам...

divo_kotence
04-18-2007, 09:09
според мен твоята "приятелка" го е омаяла с нещо или му е наговорила нещо за теб,но др начин освен да поговориш с него няма...