PDA

View Full Version : Is It Love?



04-17-2007, 22:20
Porednata lubovna istoriq....
Ot blizo 4etiri meseca hodim s edno mom4e,mnogo seriozno.Ne be6e prosto obiknovenata aventiura za edin den kakto se kazva.Be6e ne6to po razli4no,po istinsko.Toi mi be6e nai skapoto ne6to i o6te prodaljva da e.Imalo e slu4ai v koito samata az sum si zadavala vaprosa"az obicham li go tolkova kolkoto toi men?!?".Napravi ne6ta,koito nikoi ne be6e pravel za men predi.Dokozval mi e lubovta si po mnogo i razli4ni na4ini.Bqh sigurna,4e me obicha.A i si li4e6e....Sqka6 ne moje6e da jivee bez men,bez da mi se obadi,bez da me vidi.Govore6e mi ne6ta,koito bqha prosto nenormalni za edno 18 godi6no mom4e,v dne6no vreme.Govore6e mi za deca,za semeistvo,za kakvo li o6te ne...zaedno!Mnogo be6e istinsko,mnogo be6e krasivo..
I taka prikazkata si varve6e v tazi posoka...vse taka bezgre6no i krasivo.No stranno za6to,az nqkak si ne mojah da q priema tazi "prikazka".Neznam kakvo stava6e s men, ponqkoga kogato me dokosva6e izpitvah ne6to studeno,be6e me strah ot nego..ot lubovta mu.Pita6e kakvo stava,za6to taka se polu4ava.....a az nqmah otgovor.Obichah go,naistina go obichah,bole6e me kogato strada.No mai obi4ta mi ne be6e dostata4na.Toi si prodaljva6e vse taka,imah 4ustvoto 4e ot den na den me obicha6e pove4e i pove4e.I taka si prodaljvahme.... no do edno vreme:)Zapo4na da se darji mnogo stranno s men.Ponqkoga zapo4va6e da me obijda dori.Ima6e dni v koito vsi4koto be6e idealno,a na drugiq den vsi4ko be6e zabraveno,pak mra4noto mu nastroenie i krivata usmivka:(Dnes mi se obadi,i tova e za sledva6tite dva dni za napred.Kak taka izvednaj stana,kak taka se promeni izvednaj...sqka6 ne mu puka6e ve4e.Postoqnno se cupe6e i za nai malkoto ne6to,ama za nai mani4koto.Tova ponqkoga me qdosva6e,no ne pokazvah qda si,a naprotiv.Praveh i praveh kompromisi vseki den,makar i obidnite dumi koito 4uh ne me naraniha.Vinagi zapo4vahme da se karame ,az po nqkakv na4in upsqvah da zabiokolq i da sprem.Taka v4era,dnes,utre ve4e nqma6e lubov,Ima6e samo kompromisi i prazni obe6taniq...pitah se kakvo stava s tozi 4ovek?!Govoreh s nego ,a toi mnogo se raz4ustva dori,kaza mi 4e ne go o4akval ot men.I mi kaza dori,4e toi si e takav,sardi se ....no pak me obicha,dori i sardit:)No,ni6to podobno ,prodaljva6e.Dnes se poqvi,iz4ezne nqma go s dni.Otdele4avahme se vseki den.
Predi 3 dni,pak se skarahme.Prosto se vidqhme slu4aino.kazva mi zdravei.I az go pitam kak e?A toi ne te interesuva,are 4ao ti?!?!Zabolq me,nasitna ,ne ot na4ina po koito go kaza.A ot tova 4e ne mu puka.I taka ot onzi den,do dnes nito se e obadil ,nito go znam kade e.Dori ot skype me e blokiral...bole6e me do "edno vreme",no sega sum napalno bezrazli4na nqkak si.I na men ne mi puka,ne mi lipsva,ne mislq za nego.A mislq samo za hubavite ni momenti prekarani s nego...moje vsi4ko da e ,no sum si go obichala po edin ili drug Moi na4in!Mojebi taka stana zaradi men.I adski sajalqvam,no ne moga da go potarsq.Gordostta ne mi pozvolqva,a i nqmam pravo.Az si go zaslujih.
I sega se pitam:taka li svar6i vsi4ko"?!Tolkova barzo li si otidoha me4tite?!No qvno da,vsi4ko hubavo si ima svoq krai.Az dori neznam,dali skasahme ili e porednata scena na inat...neznam,mnogo slojno stana.No mislq da ostavq taka ne6tata,da ne mu se obajdam i az,da ne go tarsq.No mislq,4e ste6e da bade po pravilno da doide i da mi go kaje v ochite,"Nie sme do tuk!"i tova e.Kakvo e tova zaobikalqne ,neznam.
No go razbiram ot vsqka edna strana.Ne mu se sardq za ni6to.Tozi 4ovek mi otvori o4i4kite za mnogo ne6ta.Pokaza mi kakvo zna4i da abde6 obichan,istinski,mojebi.Razbrah,4e i malkite ne6ta igraqt golqmo zna4enie.A vsi4kite tezi ne6ta ne gi znaeh,ne gi bqh po4ustvala.Preotkrih sveta s tozi 4ovek! O:) .
Sega mi ostava samo vremeto,ste si pokaje kakvo ste stane....

(imah nujda prosto nqkade da go napi6a,ne ste dlajni da izkazvate mnenie:)

Nadelina
04-17-2007, 22:56
Sigurno shte te zasegna s tova koeto shte kaja.. no shte riskuvam.. Spored men ti ne go obichash.. Chovek koito obicha dava vsichko za obekta na chuvstvata si.. Nqma gordost.. Nqma zadryjki.. Nqma inat.. Ima doverie.. Ima sila.. Ima vqra.. Ima nadejda.. Ima smelost.. Ima lubov.. Na tvoe mqsto bih se borila.. Ne bih se otkazala nikoga tolkova lesno.. Nikoga! A toi moje bi tochno tova iska.. Ti da se borish za nego.. da pokajesh che go obichash (ako e taka razbira se) .. A ti mu pokazvash tochno obratnoto..... Nz.. nz... moje da ne sym prava..... :P

Nassgerrack
04-18-2007, 06:24
Е ти си свършила с него,сама го осъзнаваш.Пък и щот си пускате такива реплики определено значи,че сте си омръзнали,май единственото което не сте направили е да се разделите официално.

Разбирам колко ти е трудно да оставиш човек ,които ти е дал толкова много.Но се замисли дали не е време да вземаш и даваш на друг.Ясно е,че той те е научил на доста за живота и любовта.
Продължи сама и пробвай да научиш нещо ново с някой друг.С тоя пич винаги можете да си останете приятели.

Не забравяй добрите моменти прекарани с него,стреми се да ги достигнеш с всяка нова връзка,лошите неща ги забрави,те не носят щастие.

Карай напред.

koalka
04-18-2007, 06:43
За да имаш такива мечти за дом, семейство и т.н. с теб, той трябва да е сигурен в това, а не за един месец и после всичко да се промени.Четири месеца за чен са малко време, за да е сигурен, че толкова много време ще те обича, че да иска дом и семейство.
Може би неговото държание е предизвикано от твоето.Не знам как си се държала и предизвикала ли си го с нещо?Ти сама каза, че държанието ти се е променило и нищо чудно и неговото да се е.Има(л) е чувства към теб и това го е наранило.Но все пак не мога да разбера как можеш да обичаш толкова един човек, да имаш мечти и в един момент да започнеш да го обиждаш.Вземи поговори с него, въпреки че не си заслужава.Не знам какво цели с това грубо държание...Питай го.