PDA

View Full Version : Фешаните сега откриха огледалото :D



Gangsta_zone
04-18-2007, 07:39
Забелязали ли сте всяка втора снимка на някой себеуважаващ се фешън е срещу огледалото? Мисля че тия сега откриха че огледалото може да отражава (май тва е думата :D ). Кой знае след време кво ще открият? Като например гравитацията :D :D :D .

Gangsta_zone
04-18-2007, 07:48
ти пък все едно не си фешънпоза...
:-D :-D :-D :D :D :D :-D :-D :-D :D :D :D XaXaXaxa..... Аз ако съм фешън ти тряаа си мега чалгар XaXaXaxa..... :-D :-D :-D :D :D :D :-D :-D :-D :D :D :D

quench
04-18-2007, 07:56
ти пък все едно не си фешънпоза...
:-D :-D :-D :D :D :D :-D :-D :-D :D :D :D XaXaXaxa..... Аз ако съм фешън ти тряаа си мега чалгар XaXaXaxa..... :-D :-D :-D :D :D :D :-D :-D :-D :D :D :D

издай ни тайната на мисленето си?

Gangsta_zone
04-18-2007, 07:59
ти пък все едно не си фешънпоза...
:-D :-D :-D :D :D :D :-D :-D :-D :D :D :D XaXaXaxa..... Аз ако съм фешън ти тряаа си мега чалгар XaXaXaxa..... :-D :-D :-D :D :D :D :-D :-D :-D :D :D :D

издай ни тайната на мисленето си?

Еми предполагам "exploitedteen" не е фешън, следователно ако аз съм фешън по съшата логика и той тряаа да е фешън. Май нищо не разбра ама както и да е :-D .

Mo6no3
04-18-2007, 08:01
Gangsta_zone - Ако искаш да си анти-фешън трябва да станеш или некое ъндърграунд рапъче, а не някво Джи дет ми са радва там, или някой метъл или пънкар, ама ся не си тру анти-фешън.

OtherDimension
04-18-2007, 08:03
gangsta_zone
с тия ти анти-фешън темички си много противен и банален вече .. демоде си

Gangsta_zone
04-18-2007, 08:05
Gangsta_zone - Ако искаш да си анти-фешън трябва да станеш или некое ъндърграунд рапъче, а не някво Джи дет ми са радва там, или някой метъл или пънкар, ама ся не си тру анти-фешън.

Е глей са а не изкам да съм анти фешън просто много ме дразнат тия. А и кво значение има къв съм за да ги мразя.

quench
04-18-2007, 08:05
виж, млади приятелю G-zone, всяко потапяне в комерса те прави фешън - това,че не носиш розова блузка и ботушки до коленете, не значи, че не си фешън - говорим за гледна точка
поне така се проявяваш so far

Gangsta_zone
04-18-2007, 08:08
виж, млади приятелю G-zone, всяко потапяне в комерса те прави фешън - това,че не носиш розова блузка и ботушки до коленете, не значи, че не си фешън - говорим за гледна точка
поне така се проявяваш so far

:-D :-D :-D Значи тва че слушам 50 cent, eminem и там другите "комерси" ме прави фешън :-D :-D :-D ? Ще зема да си го запиша тва много мъдра мисал.

OtherDimension
04-18-2007, 08:10
виж, млади приятелю G-zone, всяко потапяне в комерса те прави фешън - това,че не носиш розова блузка и ботушки до коленете, не значи, че не си фешън - говорим за гледна точка
поне така се проявяваш so far

:-D :-D :-D Значи тва че слушам 50 cent, eminem и там другите "комерси" ме прави фешън :-D :-D :-D ? Ще зема да си го запиша тва много мъдра мисал.

запиши си, защото е така
емнем е по-голема к*рва от камелия , ивана и всички взети накуп !

brain_stew
04-18-2007, 08:10
Напоследък е фешън да си анти фешън!Фешън е и да си генгстъ и да вратата ти да виси постерче на Еминем...

Gangsta_zone е генгстъ дет има плакатче на Еминем и е анти фешън => си е доста фйешън!

LunaTriCk
04-18-2007, 08:11
аз пък винаги съм се чудел на хората, които си налагат ника по подписи и аватари ? забравят го често ли :-k

quench
04-18-2007, 08:11
всъщност е така, защото на възраст преди 20-ина години мозъка ти попива всичко като сюнгер и докосването,дори да ти се струва повърхностно, до дадена култура или суб-култура оказва влияние върху формиране на гледната ти точка
музиката особено, която действа още по-незабележимо, като фон
могат да се прекарат много паралели - например, музикалните ти предпочитания формират оперделен стил, който кара да се срещаш с дадена компания, където попиваш от нейната гледна точка, ставаш привлекателен за хора от опрделени групи и т.н.
мисълта е мъдра, доколкото можем да съдим за теб по проявите ти във форума - може по-нататъшната информация за теб да издаде друго

Gangsta_zone
04-18-2007, 08:13
виж, млади приятелю G-zone, всяко потапяне в комерса те прави фешън - това,че не носиш розова блузка и ботушки до коленете, не значи, че не си фешън - говорим за гледна точка
поне така се проявяваш so far

:-D :-D :-D Значи тва че слушам 50 cent, eminem и там другите "комерси" ме прави фешън :-D :-D :-D ? Ще зема да си го запиша тва много мъдра мисал.

цялото това позиране, колко си лош негър-гангстер те прави такъв..

Xaxaxa... Абе да ти кажа не ми се спори ама ако ми намериш една моя снимка на която съм "лош негър-гангстер" ще съм ти мн благодарен.

brain_stew
04-18-2007, 08:16
виж, млади приятелю G-zone, всяко потапяне в комерса те прави фешън - това,че не носиш розова блузка и ботушки до коленете, не значи, че не си фешън - говорим за гледна точка
поне така се проявяваш so far

:-D :-D :-D Значи тва че слушам 50 cent, eminem и там другите "комерси" ме прави фешън :-D :-D :-D ? Ще зема да си го запиша тва много мъдра мисал.

цялото това позиране, колко си лош негър-гангстер те прави такъв..

Xaxaxa... Абе да ти кажа не ми се спори ама ако ми намериш една моя снимка на която съм "лош негър-гангстер" ще съм ти мн благодарен.

ти и да искаш негър няма да станеш, щото си бял....И просто го приеми...ти си фйешъъън!Мисля, че вече споменах, защо мисля, че си такъв! :-D

Mo6no3
04-18-2007, 08:21
То тука се получава така - крадеца вика "дръжте крадеца".

quench
04-18-2007, 08:23
аз викам да продължим спора на по каса бира....

DisturbinThePeace
04-18-2007, 08:28
а бе ей G-Zone казаха ти го!! земи се утрай малко щото и ти се "фйешън" както се изразяваш !! и мноо добре ти го казаха че като слушаш комерс пак си фешън бе!! като ти гледам снимките ти носиш широки дънки и скейт кецове бе!! усети се малко!! аЙ!

Gangsta_zone
04-18-2007, 08:32
а бе ей G-Zone казаха ти го!! земи се утрай малко щото и ти се "фйешън" както се изразяваш !! и мноо добре ти го казаха че като слушаш комерс пак си фешън бе!! като ти гледам снимките ти носиш широки дънки и скейт кецове бе!! усети се малко!! аЙ!

Начи тия дет носят широки дънки и кецове са фешъни??? Брей и тва ще зема да си го запиша.

DisturbinThePeace
04-18-2007, 08:35
а бе ей G-Zone казаха ти го!! земи се утрай малко щото и ти се "фйешън" както се изразяваш !! и мноо добре ти го казаха че като слушаш комерс пак си фешън бе!! като ти гледам снимките ти носиш широки дънки и скейт кецове бе!! усети се малко!! аЙ!

Начи тия дет носят широки дънки и кецове са фешъни??? Брей и тва ще зема да си го запиша.

ама ти тъп ли си или на тъп се правиш бе?

ти се имаш за гагнстер за рапър , а начина по който се обличаш не го показва , просто казах че няма рапър който да носи широки данки и скейт кецове :) купи си КЕЦОВЕ , а не скейт кецове!!! както искаш го приемай!

Mo6no3
04-18-2007, 08:37
LiL-Tushi - Ти да не си нещо по различно от генгстата. Гетто Продакшънс хахахахахац. Той е Генгста Генгста Просъкшън, а ти си Гето Продакшън. Същата работа. :lol:

DisturbinThePeace
04-18-2007, 08:39
LiL-Tushi - Ти да не си нещо по различно от генгстата. Гетто Продакшънс хахахахахац. Той е Генгста Генгста Просъкшън, а ти си Гето Продакшън. Същата работа. :lol:

пФ а ти кФо си бре умник? а? като не ме познаваш не пиши лаЙна заеб*и

Mo6no3
04-18-2007, 08:42
Аз съм ГенстЪ Метъл, а това дето го написа за кецовете е много по-фешънско от глупостите на Генгстата.

Shadow_Walker
04-18-2007, 08:48
gangsta_zone
с тия ти анти-фешън темички си много противен и банален вече .. демоде си
Така е.Имаше и преди някаква тема за фешъните...
gangsta_zone, айде хубаво, всички знаем за тях и какви са, ама нужно ли е да го повтаряш?И всичката тая злоба дето я хвърляш към тях...избиване на комплекси :shock:

Gangsta_zone
04-18-2007, 08:51
Според тва което някой казаха е тоя е рапър (гангстер)
Всичко е характерно за един рапър. Тесните впити дънки, Блузката която не е много рапърска защото не е розова ама не ми се турсеше такъв с розова, Прическата е много гангстерска а за очилата да не говориме, последна мода в рап индустрията. И най-важното: снимката е в огледалото.
http://img134.imageshack.us/img134/8072/1709638hk9.jpg

Ами тоя е супер турбо чалгар (фешън)
Всичко е характерно за един фешън. Широкия суичер, широките дънки, очилата са последен писък на чалга модата. И най-важното: снимката не е в огледалото.
http://img243.imageshack.us/img243/5664/2005073mg6.jpg

Gangsta_zone
04-18-2007, 08:54
gangsta_zone
с тия ти анти-фешън темички си много противен и банален вече .. демоде си
Така е.Имаше и преди някаква тема за фешъните...
gangsta_zone, айде хубаво, всички знаем за тях и какви са, ама нужно ли е да го повтаряш?И всичката тая злоба дето я хвърляш към тях...избиване на комплекси :shock:

Глей са секи си има комплекси (кой повече, кой по-малко) аз мойте предпочитам така да си ги избивам.

FiRe_aND_IcE`f
04-18-2007, 10:51
Добре де що па gangsta_zone да не може да и тру анти-фешън :O

04-18-2007, 10:58
ае стига с тея фешани всеки сам си решава какъв да бъде и недейте да съдите за хората само по дрехите

metallica_girl
04-18-2007, 11:02
Ixxx kak te postavixa na mqstoto ti Pepi!:)))))Znam 4e ot bfr se o4akva podkrepa no v momenta zloradstvam i se ligavq ti me poznaa6 i zn kak e!;))))No ina4e i men me draznqt feshunite!Neska vidqx edin na ndkato koito zagrozqva6e gledkata na koqto se naslajdavax/toesto Stoqn ot Interactive tva predavane da yto4nq za tezi koito nz se dava po tv mm!/pulen ciganin s nekva rozova blyza naki4en s gerdan4eta i zabelejete s punk pri4eska!!!!prostooooo...bez dymi ostanax!!!

Dr. Kazimbutt
04-18-2007, 11:08
Забелязали ли сте всяка втора снимка на някой себеуважаващ се фешън е срещу огледалото? Мисля че тия сега откриха че огледалото може да отражава (май тва е думата :D ). Кой знае след време кво ще открият? Като например гравитацията :D :D :D .
Идеално. Кога и рапърите ще направят това гениално откритие... :-k

Gavrosh
04-18-2007, 11:20
като няма кой да ги снима що да не се снимат в огледалото :roll: :?

punisher
04-18-2007, 11:22
както каза един приятел

''фешън е да си анти-фешън''
:-D

Mo6no3
04-18-2007, 11:22
Добре де що па gangsta_zone да не може да и тру анти-фешън :O
Защото е смешно да си фешън и да недоволстваш от фешъните...

FiRe_aND_IcE`f
04-18-2007, 11:27
Добре де що па gangsta_zone да не може да и тру анти-фешън :O
Защото е смешно да си фешън и да недоволстваш от фешъните... аааабе няма анти,има завист !!!

Liz
04-18-2007, 21:25
По-скоро все още не са открили че апарата може да се поставя след колко време да снима :lol: ...
Нз тъпо е как се показват колко са суетни, чрез снимайки себе си в огледалото...