PDA

View Full Version : nezmam kakvo da pravq



azaz
04-18-2007, 07:27
Zdraveite , moqt problem e 4e haresvam edno mom4e ot klasa mi toi razbra tova i me otrqza kaza 4e sme bili ot edin klas i kato se skarame 6te se gledame na krivo.Neznam kakvo da pravq i kak da se borq za nego az naistina mnogo go haresvam i neiskam da sme samo priqteli! Kak da go nakaram da si promeni re6enieto :?: :!: :?:

koalka
04-18-2007, 07:30
По-добре не прави нищо, а и не мисля, че има смисъл.Той ти го е казал ясно, че не иска да има такава връзка.Ти само го харесваш, забрави го.

JuSt_A_vErMiN
04-18-2007, 08:44
направих тази грешка и сега си плащам за това...недей да се хващаш за човек от класа...ще минат и заминат много...остави го,намери си друг,защото от личен опит знам скарате ли се ще ти се налага всеки ден да го виждаш и да се разминавате по коридорите...но ти си решаваш...

divo_kotence
04-18-2007, 09:18
да ти кажа такива връзки са много гадни...аз има такава и ми трябваха няколко месеца за да си оправя отношението с това момче,то дори и в много редки случаи се случва така че пак да си останете приятели..така че не ти я препоръчвам

Magnoliq'
04-18-2007, 09:26
мила аз те съветвам да го забравиш,може би ще ти е трудно но от такива връзки рядко се получава нещо сериозно...той ти е казал че неиска да има нищо м-ду вас...така че не ти остава друго освен да обърнеш страницата и да гледаш напред...Успех!

FiRe_aND_IcE`f
04-18-2007, 09:33
щом само го харесваш-забрави го

BAYO
04-18-2007, 10:05
Ще си харесаш други, не се притеснявай. Момчетата не сме на изчезване, винаги ще има такъв, в когото да се влюбиш, такъв, към който да изпитваш симпатии. Не се притеснявай. Всяко нещо с времето си.

fgf
04-18-2007, 10:18
BOYO napulno te podkrepqm :wink:

L_i_z_I
04-18-2007, 11:03
Мм лош избор.Не е изобщо да ходиш с някой от твоя клас.Въпреки,че аз съм била с съученик и после си останахме приятели,но това е едно от редките изключения.В повечето случай нещатат стигат до скандал и караници и ..направо не ми се мисли..ужас [-X

BAYO
04-18-2007, 12:01
BOYO napulno te podkrepqm :wink:

МерЦи :wink: