PDA

View Full Version : Гледната точка на НАС мъжете :P



DisturbinThePeace
04-18-2007, 08:32
http://www.slideshare.net/rado_fun/all-men-s-rules-bg

просто сменяйте снимките и се наслаждавайте :-D

Just_One_Girl
04-18-2007, 08:53
Става, но е старо...

quench
04-18-2007, 08:58
Намери истинският мъжки манифест, той е от повече точки

аз ще потърся моята версия,която е с обогатено съдържание и снимкова материал :)

DetE-Idi0t
04-18-2007, 10:24
готино и определено има истина, а автора ми се струва, че е чел и познава съдържанието на една малко странна книга

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-18-2007, 12:56
leleeeeee grumnah se ti mom4e li si be ? :lol: :smt005

bulgarche
04-18-2007, 13:29
Защо ли жените не могат да запомнят тези прости правила?

Barbie
04-18-2007, 17:27
Защо ли жените не могат да запомнят тези прости правила?

По същата причина, поради която вие не можете да запомните простите правила на жените... :-)

DisturbinThePeace
04-18-2007, 17:35
a[N]D[i]T[k]a]leleeeeee grumnah se ti mom4e li si be ? :lol: :smt005

буахахха а ти кФо си мислеше че съм бе? :-D

teenkopele
04-18-2007, 18:07
:arrow: "Ходенето по магазините Не е спорт. И не, никога няма да го възприемем като такъв."

:arrow: " "Да" и "Не" са напълно приемливи отговори на почти всеки въпрос."

:arrow: "Ако сърби, ще бъде почесано."

Ахахаххаах...смЕх! Тези много ме израдваха! :lol:

quench
04-18-2007, 18:08
Защо ли жените не могат да запомнят тези прости правила?

По същата причина, поради която вие не можете да запомните простите правила на жените... :-)

да бе,от 1-во до 2567-мо ли? аз не съм срещал задоволена,в което и да е отношение, жена - повечето не знаят какво искат,тва е проблема

Barbie
04-18-2007, 18:47
Защо ли жените не могат да запомнят тези прости правила?

По същата причина, поради която вие не можете да запомните простите правила на жените... :-)

да бе,от 1-во до 2567-мо ли? аз не съм срещал задоволена,в което и да е отношение, жена - повечето не знаят какво искат,тва е проблема

Как пък на мен ми се случи да попадна на мъж, дето половин година да не знае какво иска...а аз от началото до края, пък и след края, да съм наясно какво желая. ( Не е обвинение, на всеки се случва да е объркан - мъж или жена.)

Явно всеки говори от опит. Аз лично съм щастлива от факта, че съм способна да взимам решенията в живота си доста категорично. Въпреки че понякога действам интуитивно - особено в личните си отношения. Не тегля нищо на кантар - избирам посока и толкова. ("Искам този мъж и няма да се откажа от него, каквото ще да става."...приятелят ми го оприличи на животинска импулсивност - "Искам да изям този заек и ще го гоня до дупка." :roll: )

Жените не искаме чак толкова - това е мит. И двата пола имат специфични нужди, които за половинката може да са непонятни. Да задоволиш една жена напълно, но е по-трудно от това да направиш един мъж напълно щастлив. И съвсем чистосърдечно смятам, че не изисквам прекалено много от партньора си. Признавам, че може би ще се впиша в представите ти за жена, тъй като има неща, които ми се ще да получа...а не смятам, че получавам. И все пак осъзнавам, че с приятеля ми сме много различни, опитвам се да проявявам разбиране или най-малкото толерантност, към всички черти от характера му и всичките му разбирания, които по-остро се сблъскват с моя мироглед и нужди. И въпреки малките (или не толкоз малки) неща, които понякога чувствам, че ми липсват или ме притесняват (а това е лесно, аз съм изключително емоционална), аз съм щастлива. Не бих заменила това, което имам и то е точно това, което искам.

(Не смятам, че останалите дами толкоз се различават от мен и съм убедена, че повечето жени ще потвърдят, че не ни е нужно толкова много, за да сме доволни. ...Въпреки че приятелят ми не ми дава право да давам пример със себе си, когато говоря общо за жените... :smt012 )

quench
04-18-2007, 19:07
не,не говоря за това,че жената не може да формулира мотиви или цели за "големите" стъпки в живота - обаче при нея се проявява тенденцията да очаква изпълнение на най-безумните и непостижими капризи

това е дяволът в жената,не друго!

Barbie
04-18-2007, 19:16
не,не говоря за това,че жената не може да формулира мотиви или цели за "големите" стъпки в живота - обаче при нея се проявява тенденцията да очаква изпълнение на най-безумните и непостижими капризи

това е дяволът в жената,не друго!

Въй, хвана ме неподготвена. Не мога да изкажа мнение, понеже нямам никакви наблюдения. Може да си прав. :-)

(Тюх, а толкова обичам да пиша дъъъъълги и протяжни постове, лишени от особен смисъл...че тоя форум си е чист "таен дневник" (като бях малка имаше едни такива - с катинарчета...)) Бреей, аз дори когато нямам мнение пак мога да...кажа много неща! Виж, ето това е типично женско качество - бъбриви сме. :-D А аз съм и графоман...