PDA

View Full Version : Съмнения,съмнения и пак съмнения...



Кукличка
04-18-2007, 08:02
Здравейте :) До скоро,смея да кажа ,че всичко беше Ок с мен и приятеля ми.НО се появиха едни съмнения от моя страна.Значи ,,едно момиче му пише смс ,за кафе.Преди това когато му е поискала една нейна приятелка,телефона той е дал номер ,който вече не използва,но тя продължава да звъни,въпреки че той твърди,че не и е отговарял.Но ако едно момиче се уважава и си знае цената,когато няма отговор от другата страна,не се ли отказва ?Освен това,намерих снимки на някаква от неговия клас в компа му,а едната снимка е бая разголена.Той каза,че тя му е пратила снимките без той да иска,но не ми се вярва.За първи път ,съм в такава ситуация,усещам ,че ме лъже,но немога да го докажа. :-s :-s :-s ПитАм се ,защо не е казал ,че има приятелка при положения ,че сме заедно от не малко време?А когато видях снимките,и ми стана кофти,той дори не предложи да ги изтрие :-# :-# Какво мислите,имам ли основание да се съмнявам,или прсото го ревнувам прекалено много O:) O:)

Undying
04-18-2007, 08:06
Мисля че малко преувеличаваш,това с момичето,което му звъни не би трябвал ода те притеснява,щом той не реагира на нейните покани и намеци.Не всички момичета се отказват,има някои доооста досадни...
А за снимките в компа му,какво толкова е станало?Всеки човек си пише със съученици и приятели,и какво като снимката е по-разголена?Момичето му я е пратило,щом той ти казва че не е имал желание-вярвай му.Аз лично не виждам да ти е давал някакви поводи да се съмняваш в чувствата и верността му.Имай му доверие.

_[LiFe-StiLe]_F
04-18-2007, 08:10
първо казваш, че със сигурност те лъже, но неможеш да го докажеш. а в следващия момент питаш дали не ревнуваш прекалено много :-s явно наистина не си наясно какво става и със теб, и със него и изобщо със връзката ви.
аз не бих търпяла подобни своеволия, особено що се отнася до снимките. естествено всеки човек е с различен характер от другия, но аз съм такъв човек, че никога не бих допуснала подобно нещо. а стане ли - всеки да си хваща пътя [-( не съм се женила за него, че да се чувствам вързана нали така ;)

Nadelina
04-18-2007, 08:24
Az mislq che si vnushavash.. Stegni se.. slez na zemqta.. i pogledni na neshtata realno.. Mislq che nqmash osnovanie tolkova da se samnqvash v nego.. Nedei da si skapvash shtastieto s typi izblici na revnost... Tfa e moq syvet..

P.S. Moq ima v poshtata sumati razgoleni snimki na momicheta.. I az mu znam passa.. i nito nego go pritesnqva fakta che gi ima tam.. nito men me pritesnqva... Normalno e.. Myj e!

JuSt_A_vErMiN
04-18-2007, 08:27
виж сега,защо не го поразпиташ малко по подробно,за да си сигурна.Може би и малко повечко го ревнуваш,но това лично за мен е нормално.Всяко второ момче има разголени снимки на приятелки от бивш клас или нещо друго на компа си,мисля че ако беше нещо сериозно и ако момчето е искренно с теб щеше да ти каже...мисля че все още нямаш основание да се притесняваш много...

FallenAngelDust
04-18-2007, 09:44
Emi chestno da ti kaja az nqma da tyrpq takova neshto ... nqkvi si snimki SMSi i zvynene, obache toi trqbva da q razkara, inache znaesh kolko glupavo shte izglejdash i pred nego, i pred neq - nesigurnata, revniva priqtelka ... nai-dobre go pitai tiq snimki trqbvat li mu neshto i kato ne gi iska (shtoto toi tova se ochakva da kaje, nali tyi?) da gi iztrie i tova e. Mejdudrugoto ti ot kyde znaesh che syuchenichkata e taq deto iska da hodi na kafe s nego? Mojesh prosto da go pitash koq e izobshto ... vie dvamata trqbva pogovorita kazvash che hodite ot ne malko, a pri serioznite vryzki ima razgovori i tn ne da se pravish che nishto ne stava ili zad gyrba mu da hodish da proverqvash ... nakraq shte stane edna ujs kasha ... ot druga strana, toi ako te lyje i da pitash, i da govorish nqma znachenie, toi pak shte te izlyje ... az ne go poznavam nito teb kato chovek i harektaer i nz tochno kak se chuvstvash i kakvo mislish da napravish po vyprosa, koe ti se struva pravilno i vsichko ostanalo, no na tvoe mqsto shtqh 1vo da govorq s nego az lichno shtqh da gpoznaq dali me lyje i ako ne me lyje i dyrji na men cqlata rabota shte prekliuvho skoro sled razgovora, ako me lyje shte poznaq vednaga (i da ne poznaesh to shte si prolichi sled vreme zashtoto nai veroqtno taq shte prodylji da ti se poqvqva na horizonta) ... princip bi trqbvalo da ima znachenie zashto me lyje no az ne ponasqm da me lyjat i osobenno ako e neshto po seriozno shtqh da go ostavq, dori da go obicham ... chovek trqbva da ima dostoinstvo i samouvajenie, kakto ti si pisala i da ne se unijava da prosi liubov ot nqkoi koito dori ne te zaslujava ... dori da ne e spal s neq psihicheskata iznevqra pak e iznevqra ... razbirash li da izliza s drugo momiche da q vijda vseki den da si prekarva vremeto s neq ... ako tq ne mu e priqtna nqma da i otdelq ot vremeto si, no shtom go pravi znachi mu e hubavo s neq a momchetata sa vliubchivi i nqma priqtelstvo mujdu momche i momiche tova e samo prehoden period kym neshto po seriozno i ti ne trqbva da stavash svidetel na tova kak toi vyrvi kym iznevqra ... ne bydi glupava i slaboharekterna ... osven tova ti si momiche! momicheta imat intuiciq 6to chustvo ... seshtash se ... i shtom ti se struva che te lyje ne go podcenqvai...
V interes na istinata dori prosto da revnuvash prekaleno mnogo ti si v pravoto si
i vse pak! ne bydi melodramatichna v razgovora vi i v cqlata istoriq! Dryj se na nivo! ... pishi ni kakvo e stanalo uspeh i dano vsichko e da e nedorazumenie!

BAYO
04-18-2007, 09:52
Е как така, той не е искал снимките, пък са на компа му. Нали знае, че може и да откаже да приеме нещо, което не желае. И все пак мисля, че няма от какво да се притесняваш. Може просто да лъже тях, да си прави няк'ви бледи опити, да види, до къде може да стигне ТЯ. По - добре поговорете искрено и се разберете, за да нямаш въпросите, на които нямаш отговор.

sexi_lady_666
04-18-2007, 09:53
Emi spored mene ti qko go revnuva6 nikoga ne sum revnuvala taka gadjetata si!!stiga ako naistina toi hodi s taq ot snimkite nqma ni6to lo6o ti da go skusa6 ;) !!!az bih postupila taka no az imam mn snimki na kompa i to ne samo na priqtelki a i na mom4eta ako gadjeto mi po4ne da se sumnqva nzm prosto :smt005 :smt005 :smt005

vvs_go
04-18-2007, 13:38
ne izpadai v bqsna revnost ako symneniqta ti se okajat istinni syvsem skoro toi 6te se izdyni ako ne vsi4ko 6te e ok

bebezavar
04-18-2007, 13:46
ревността ти ще погуби всичко.......в няколко теми вече писах че съм си намерил приятелка мечта за мен, но все пак и аз имам някакви снимки с по еротична насоченост на компютъра си, говорихме с нея, тя се дразни, а аз се опитах да ги махна от компютъра си.....все пак ние живеем заедно.....и няма как да ги крия, а няма и смисъл, за мен тези снимки не значат нищо повече от някакъв спомен или снимков материал.......да и аз получавам смс-и по сред нощ, но тя никога не ме е питала, от кой за кво, а аз никога не съм крил, телефона ми е в нас на масата......дори когато дойде сам си казвам какво е било........просто няма смисъл да разваляш всичко с ревност...а ако е вярно ще разбереш..........човек който греши и мами винаги се дъни ;)

koalka
04-18-2007, 15:43
Това, че тя му звъни, а той не й отговаря не мисля, че е проблем.И не мисля, че има за какво да се притесняваш.Но това за снимките..хм..честно казано бих се усъмнила и може би щях да го скъсам, като първо поговоря с него.Ако той не се интересуваше от нея, не знам дали въбоще ще иска да му праща снимки и т.н.Не знам, реши сама какво ще правиш, но според мен лъже.Не е казано, че ти изневерява, може просто да иска разнообразие. :-k

Adwokat
04-18-2007, 15:47
_F]
аз не бих търпяла подобни своеволия, особено що се отнася до снимките. естествено всеки човек е с различен характер от другия, но аз съм такъв човек, че никога не бих допуснала подобно нещо. а стане ли - всеки да си хваща пътя [-( не съм се женила за него, че да се чувствам вързана нали така ;)

Доста си лоша :-D

GoLdy
04-18-2007, 17:47
mislq 4e revnuva6 prekaleno mn toi bi iskal svoboda i edna snimka na negova suy4eni4ka ne promenq ni6to


mom4tata sa rqzki ako ne jelae da e s teb 6te di go pokaje vidno


nqmaa za6to da se pritesnqva6