PDA

View Full Version : Може ли да съществува приятелство между момче и момиче?



04-18-2007, 08:30
Не знам дали такава твма е пускана тук и дали е сложена в правилният раздел,но искам да питам според вас може ли да същесвува истинско приятелстжо между момче и момиче или това е просто един мит?

JuSt_A_vErMiN
04-18-2007, 08:32
в моята компания сме около 15 момчета и 4 момичета имам изключително много добри приятели от противоположния пол...тъй че за мен момчетата могат да бъдат 100 пъти по добри приятели отколкото момичетата...защото м/у момичетата съществуват малки пречки...

lesstats
04-18-2007, 08:37
много ясно че може
примерно
има много момичета към които изпитвам чувства
но те са само приятелски и нищо повече
приятно ти е да си говориш с тоя човек и т.н.
само че винаги едмо истинско приятелство може да
прерастне в любов .може и да не прерастне :D

ако този отговор не те задоволява
проверявай редовно в тоя раздел и като ме видиш че съм постнал
"теорията за трите точки" влез вътре
ако пък не ти се чака може да ти я пратя на лично :D

Nadelina
04-18-2007, 08:38
Moje da ima!!! Imam priatel-myj.. istinski priatel.. I povecheto shte kajat.. che mejdu nas ima i fizichesko privlichane.. no ne.. nie s nego sme dostignali mnogo po visoko nivo na obvyrzvane.. Znam che moga da razchitam za vsichko na nego.. Znam che she byde do men za kakvoto i da bilo... Obicham go ujasno mnogo.. i sym mu blagodarna za vsichko koeto e pravil.. pravi.. i shte pravi za men... :)

P.S. V takava tema pisha za 495045056 pyt :)

04-18-2007, 08:49
estestveno 4e su6testvuva..:)

divo_kotence
04-18-2007, 09:16
да може да съществува...дори някога такива приятелства много по добри от колкото между момичетата,защото доста често има спорове на тема момчета,но и зависи ако момичето или момчето харесва другия става малко неловко и някой път има опасност това приятелство да бъде разрушено

FiRe_LaDy
04-18-2007, 10:40
Moje da ima istinsko priqtelstvo m-u momche i momiche.Az lichno imam priqteli mnogo poveche ot klkoto momiche i dosta si spodelqm s tqh i v trudni momenti po - chesto tqhnata podkrepq i pomosht tyrsq ot kolkoto na momichetata.Ponqkoga obache chuvstvata prerastvat ot priqtelski kym lubov i pochti vinagi se razvalqt sqkakvi vzaimootnosheniq m-u tqh.Tipichen primer - az i vibshiq mi,koito vse oshte obicham.

L_i_z_I
04-18-2007, 11:10
Да.Между момче и момиче може да се създаде науписуемо красиво приятелство,но не винаги става така.Понякога единия започва да се влюбва и от там нататък...не е много добре ако другия го смята само за приятел.нО КАТО цяло найстина може да се получи добро приятеслтво между двата пола :P

`Death`Whore`
04-18-2007, 11:13
И да има физическо привличане, пак може да има приятелство. Както лесбийките могат да имат приятели жени :-D Гадно е, ако единият се влюби...защото приятелството се разпада...или ако не се разпадне, става неловко и на другия му става гадно...

BAYO
04-18-2007, 11:46
Може, ама не е препоръчително. Както и да започне едно такова приятелство, рано или късно завършва по един и същи начин.

04-19-2007, 07:34
Може, ама не е препоръчително. Както и да започне едно такова приятелство, рано или късно завършва по един и същи начин.

А той е...?

FikyScHetOo
04-19-2007, 08:29
Може д аима приятелство :) Имам много приятели момчета. С някои се знам откакто сме ходили под масата заедно (и си лафим за всичко заедно. Сега те ходят с някви сладурки. А преди сами помага.ли когато бях в кофти период с Един).Имам по-нови (с единят има някво привличане, но за връзка...не; други които ме дразнят и закачат - в класа ми, трети- с които разговорите пазят няква тръпка, но все пак не )
И та може да има приятелство :-D

bqsna_teenagerka
04-19-2007, 08:31
според мен приятелството мом4е моми4е е най 4истото приятелство...оба4е мн 4есто ставаме прекалено близки и си втълпяваме 4е се харесваме...(но всъщност после разбираме 4е само сме си внушавали)

bungle
04-19-2007, 08:34
Мислех си , че няма...
..но май има. Поне по това, което виждам от взаимоотношението ми с един определен човек.

otchaqnata
04-19-2007, 08:37
opredeleno moje da ima takova priqteli.na men li4no nai-dobriqt mi priqtel e mom4e i mng go obi4am.oba4e naistina ponqkoga moje da iznikne problema s 4uvstvata i togava stava mng kofti za6toto ako ne sa vzaimni hem ediniq e naranen hem se razvalq priqtelstvoto

dan4ety
04-19-2007, 08:37
Може да има ако не се влюбят един в друг може.

LaDy_FroM_HeLL
04-19-2007, 09:27
Priqtelstvo ima,no vinagi ediniq haresva drugiq..az imam pr-l s koito sme postoqnno zaedno ot moje bi veche 4-5 godini..predi vreme toi mi spodeli,che ne me priema samo kato priqtelka i vednuj se uvlqkoh i se pocelyvahme malko..napravih gruba greshka...az nikoga ne sum go priemala po nikakav drug nachin osven priqtel..sled tazi celyFka malko se pootdalechihme,zashtoto toi me pita dali shte izleze neshto i dali go iskam..bqh v koFti polojenie,no nemojeh da luja tochno nego i my obqsnih,che za men vinagi shte e samo pr-l.Imashe edin izvesten period ot vreme,kogato bqhme prestanali vsqkakvi kontakti..no veche vsichko si e nared..ne sme govorili poveche za tova..vinagi mi pomaga kakto i az na nego..razchitame samo edin na drug..Priqtelstvo moje da ima,no e jelatelno da ne dopuskate da ima simpatii i drugi chuvstva..tova e nai-iskrenoto i chisto neshto,no prerasne li v lubov nakraq vsichko ymira..i ti po kofti nachin..A ot vruzka da minesh pak na chisto i prosto pr-stvo nemoje da stane nikoga ..

beautiful.soul
04-19-2007, 09:43
По- голямата част от приятелите ми са момчета, момчета с които може да се говори за всичко, дори имам едно приятелче, с което мога да си говоря за цикала за тампоните ми и кво ли не друго :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: И няма да ти завижда, че си по хубава от него, нито пък, ще се карате за момчета... освен ако не е гей, ако не даже по скоро ще се радва на компанията ми...
таа за приятелите ми момчета... повече споделям с момчета, от колкото с момичета, защото е всеизвестен факт, че момичетата сме клюкарки и се вманиячаваме, а момчетата приемат нещата по спокойно и не са толкова дребнави, и не си въобразяват неща като нас!
за тва аз взимам съвети от момчетата (когато става въпрос за някой любовен проблем с гаджето) защото те най- добре разбират мъжката психика...
но кофтито е че почти винаги става като в рекламата на спрайт... "най- добрия ти приятел те желае"............

KisskilleRcHe
04-19-2007, 09:57
Да разбира се. Това е най-готиното приятелство. Просто идва един момент, в който приятелството прераства в любов. Но винаги можеш да получиш мн ценен съвет от противопожния пол.

_Cassie_
04-19-2007, 11:17
Разбира се, че може! ПО-голямата част от приятелите ми са момчета и мога почти винаги да разчитам на тях. Имам им пълно доверие за всичко. Докато при момичетата въпросът е по-сложен. #-o Там съществуват и други компоненти като злоба, завист, лицемерие... ПОне за мен момчетата са мн по-добри приятели от противоположния пол! :wink:

KuPO
04-19-2007, 11:18
уж може :smt016

Ice_Queen
04-19-2007, 11:24
Може да има ако не се влюбят един в друг може.

да.. :|

Papagal4e
04-19-2007, 13:04
разбира се ,че може ! Най-добрия ми приятел е момче

Skullbreaker
04-19-2007, 13:17
Между момче и момиче може.. Обаче с бившето ми гадже още не можем да се погледнем в очите..Както в много случай - Зависи от човека.

ThePowerOfLove
04-19-2007, 13:18
И аз мисля,че е напълно възможно...какво като се от различен пол? :wink:

a de
04-19-2007, 13:18
Da spored men moje, pone moite istinski priqtreli sa mom4eta a mejdu nas otno6eniq po-zadulbo4eni nqma i ne jelaem da ima!!!

vicito
04-19-2007, 13:31
според мен приятелството мом4е моми4е е най 4истото приятелство...оба4е мн 4есто ставаме прекалено близки и си втълпяваме 4е се харесваме...(но всъщност после разбираме 4е само сме си внушавали)
напълно те подкрепям и знам,че аз разруших веднъж такова приятелство...и после разбрах,че съм си втълпила и смея да кажа,че сега се мразим... :smt010 :smt010 :smt010

second_heartbeat
04-19-2007, 13:57
Може. Грешите, като казвате, че задължително единия трябва да харесва другия. Както казаха по-нагоре ако им е приятно да си говорят един с друг, да споделят и т.н. защо да не го правят? Да не би да е задължително в този случай единия да е влюбен в другия?

Fucking_Life
04-19-2007, 14:05
Да може ако моми4ето няма хубава фигура,ина4е в никъф слу4еи няма добри приятели от разли4ен пол !

Adwokat
04-19-2007, 14:10
Да ест че може.

second_heartbeat
04-19-2007, 14:12
Да може ако моми4ето няма хубава фигура,ина4е в никъф слу4еи няма добри приятели от разли4ен пол !

Това беше изключително ограничено мнение. Ти на колко си години да разсъждаваш така?! 10? Дори няма да си направя труда да ти отговоря, защото едва ли ще ме разбереш.

Adwokat
04-19-2007, 14:23
Да може ако моми4ето няма хубава фигура,ина4е в никъф слу4еи няма добри приятели от разли4ен пол !

Това беше изключително ограничено мнение. Ти на колко си години да разсъждаваш така?! 10? Дори няма да си направя труда да ти отговоря, защото едва ли ще ме разбереш.


верно тоя ще е някъв ограничен мишок щом мисли така , сякаш неговите приятели е "МОДЕЛИ" такива като него мишки много ме дразнят :smt013 :smt013 :smt013 :smt019

BAYO
04-19-2007, 15:57
Значи забелязвам следното нещо тук във форума - момичетата твърдят,че е възможно такова приятелство и дори е често явление (разбирайки от постовете им),но те го гледат само от своята гледна точка. Защото те не харесват момчето,което им е приятел,а го считат само за такъв. Но дори не се замислят,че ние момчетата за да общуваме по-сериозно с някое момчие в 99,5% от случаите харесваме даденото момиче. Така че сами се досещайте до колко е възможно такова ВЗАИМНО приятелство БЕЗ никакво физическо привличане... :wink:

Добро мнение! И аз съм на същото мнение! :wink:

`Death`Whore`
04-19-2007, 16:01
И какъв е проблемът да имам приятел, когото привличам сексуално? Не съм грозна, е баси. Това, че го привличам, не пречи да сме приятели. Красиви хора има много - трябва да сме приятели само с грозните ли? И аз мога да се кефя на някого и да сме САМО приятели.

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-19-2007, 16:24
razbira se 4e moje!!!!!!! ...shto da ne moje?!.. :) az si imam 2ma nai dobri fr i daje mi e mn`zabavno kato sum s tqh :smt005 prosteim ot sekude... :smt016 :lol:

Lp`boY#
04-19-2007, 16:28
estestveno 4e moje da ima daje nai dobriq mi priqtel v momenta ne e toi ami e tq i mn`q cenq i uvajavam kato takava :) :) :) :!:

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-19-2007, 16:29
estestveno 4e moje da ima daje nai dobriq mi priqtel v momenta ne e toi ami e tq i mn`q cenq i uvajavam kato takava :) :) :) :!:

aii mersi.. :oops: :oops: :oops: :oops:

BAYO
04-19-2007, 16:30
Да ве, много ясно, че в един определен период, поради емоционални подбуди, единият започва да се привързва към другия и стават белите после!

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-19-2007, 16:31
Да ве, много ясно, че в един определен период, поради емоционални подбуди, единият започва да се привързва към другия и стават белите после!

da .. i kato sa 2ma ili 3ma.. i s 3mata li ?? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Lp`boY#
04-19-2007, 16:50
Fucking_Life написа:
Да може ако моми4ето няма хубава фигура,ина4е в никъф слу4еи няма добри приятели от разли4ен пол !

tfa puk e tolkova tupo i nevqrno !! :!: ko pre4i ako momi4eto si ima hubava figura trqq li zadaljitelno mom4eto da e vlubeno v neq :|

POLIGONECA
04-19-2007, 16:54
Естествено,аз лично имам много добри приятелки!!!

{Sweety_f}
04-19-2007, 17:29
Зависи някъде може да се срещне и такъв вид приятелство,но в повечето ситуации според мен винаги някой от двамата има повече от приятелски чувства към другия;)